Коростенський районний центр соціальних служб

Діяльність припинена.

ВІЗЬМІТЬ ДИТИНУ У РОДИНУ!

СТАНЬТЕ ПАТРОНАТНИМИ ВИХОВАТЕЛЯМИ!

31 Грудня, 2020 р., 11:03
За сприяння та за дорученням голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття, речей домашнього вжитку 30 грудня, напередодні новорічних свят, отримали незахищенні верстви населення сіл Іскорость, Домолоч, Розтяжин, Соболівка, Хотинівка,  Шатрище, Грозине, Сингаї, Немирівка, Купеч.
29 Грудня, 2020 р., 14:48
Сьогодні за сприяння та за дорученням голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття, речей домашнього вжитку отримали незахищенні верстви населення сіл Михайлівка та Новаки Коростенського району. Важливий груз для сімей з різних категорій доставила в населені пункти директор районного Центру соціальних служб Любов Барановська.
08 Грудня, 2020 р., 15:23
З метою здійснення соціально-профілактичної роботи з різними категоріями населення району працівниками Коростенського районного центру соціальних служб 07 грудня 2020 року було здійснено виїзд в населені пункти району: с. Грозине, с. Новаки, с. Берестовець, с. Хотинівка.
03 Грудня, 2020 р., 11:24
З метою здійснення соціально-профілактичної роботи з різними категоріями населення району працівниками Коростенського районного центру соціальних служб 01 грудня 2020 року було здійснено виїзд в населені пункти району: с. Ходаки, с. Мала Зубівщина, с. Новаки, с. Діброва.
27 Листопада, 2020 р., 14:53
Насильство над дітьми – це реальна загроза для розвитку суспільства. Адже жорстоке поводження з дітьми в подальшому є поштовхом до відтворення жорстокості по відношенню до власних дітей.
23 Листопада, 2020 р., 15:59
Сьогодні, 23 листопада, організовано та проведено виїзд Коростенського районного центру соціальних служб в сіл: Холосне, Ковалі, Шершні. До виїзду залучено працівника Служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації.
20 Листопада, 2020 р., 15:00
Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дитини. Кожного року йоговідзначають у річницю прийняття Конвенції про права дитини. І кожного року Коростенський районний центр соціальних служб у цей день приділяє увагу сім'ям з дітьми, особливо, сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.
27 Жовтня, 2020 р., 12:59
В рамках інформаційної кампанії щодо розвитку сімей патронатних вихователів та популяризації послуги патронату над дитиною фахівцем із соціальної роботи Коростенського районного центру соціальних служб проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з місцевими жителями на території Васьковицької сільської ради. Всі учасники отримали тематичні буклети «Патронат – швидка сімейна допомога».