Коростенська районна державна адміністрація
Житомирська область, Коростенський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Коростенський районний центр соціальних служб

Коростенський районний центр соціальних служб - спеціальний заклад, що проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Основні завдання  районного центру соціальних служб:

 • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді;
 • виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;
 • здійснення соціального супроводу сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надання їм соціальних послуг за результатами проведеної оцінки потреб їх у таких послугах;
 • організація здійснення наставництва над дитиною, яка проживає у закладах для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей;
 • забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до проведення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю.
 • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню у складні життєві обставини осіб та сімей з дітьми;
 • надання особам та сім’ям з дітьми комплексу соціальних послуг відповідно до їхніх потреб згідно з переліком, затвердженим центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері сім’ї та дітей, з метою подолання складних життєвих обставин та мінімізації негативних наслідків таких обставин.

Для реалізації своїх повноважень районний центр соціальних служб  відповідно до потреб населення  може утворювати:

1) стаціонарні служби (відділення), що здійснюють:

 • роботу із запобігання відмовам від новонароджених дітей;
 • соціально-психологічну реабілітацію дітей;
 • соціальну адаптацію осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
 • надання тимчасового притулку сім’ям з дітьми;

2) денні служби (відділення), що здійснюють:

 • соціально-психологічну підтримку внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та членів їхніх сімей;
 • соціальний супровід сімей, які потрапили у складні життєві обставини;
 • соціальний супровід прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей опікунів та усиновителів;
 • соціальний патронаж дітей та молодих людей, які перебувають у конфлікті з законом;
 • денний догляд за дітьми з інвалідністю та дітьми, яким не встановленоінвалідність, але які є хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкіпсихічнірозлади, цукровийдіабет I типу (інсулінозалежні), гострі абохронічні захворювання нирок IV ступеня, дітьми, які отрималитяжку травму, потребують трансплантації органа, потребують паліативної допомоги. Перелік зазначених тяжких захворювань, розладів, травм, станів дітей, яким не встановлено інвалідність, затверджується КабінетомМіністрівУкраїни;

3) мобільну бригаду екстреного реагування.


Директор центру - Барановська Любов Петрівна

Графік роботи: щоденно з 8.00 до 17.00

Вихідні дні: субота, неділя.

Контактні дані

Адреса: м. Коростень, вул. І. Франка, 5

Електронна адреса: rcss@krstrda.zht.gov.uakrzss@ukr.net 

Телефон: 4-25-62


ВІЗЬМІТЬ ДИТИНУ У РОДИНУ!

СТАНЬТЕ ПАТРОНАТНИМИ ВИХОВАТЕЛЯМИ!

19 Вересня, 2020 р., 10:19
На виконання Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей з метою реінтеграції дітей із закладів інституційного доглчду та виховання дітей в біологічні сім'ї Коростенський районний центр соціальних служб продовжує здійснення соціальної роботи.
17 Вересня, 2020 р., 10:36
Директором районного центру соціальних служб Любов’ю Барановською 16 вересня організовано та проведено виїзд в населені пункти району: Васьковичі, Ходаки, Корма, Новаки, Хотинівка, Розтяжин. До виїзду залучено головного спеціаліста служби у справах дітей районної державної адміністрації Катерину Клименко.
11 Вересня, 2020 р., 16:55
Коростенський районний центр соціальних служб відповідно до покладених на нього завдань здійснює соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Соціальне супроводження прийомних сімей передбачає надання комплексу правових, психологічних, соціально-педагогічних, соціально-економічних, соціально-медичних та інформаційних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування прийомної сім'ї.
10 Вересня, 2020 р., 18:21
Згідно чинного законодавства України центри соціальних служб здійснюють соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
09 Вересня, 2020 р., 09:36
Конгрес українців Канади, Канадсько-українська фундація, Help us Help та міжнародна корпорація Meest Express продовжує програму «Допомога дітям України» для забезпечення сімей і дітей продуктовими та гігієнічними наборами, а також шкільним приладдям, започатковану Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою.
04 Вересня, 2020 р., 15:37
Гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття, речей домашнього вжитку сьогодні отримали жителі сіл Бехи, Каленське та Мала Зубівщина. Важливий груз для сімей з різних категорій доставили особисто голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, його заступник заступник Артем Майданик та директор районного Центру соціальних служб Любов Барановська.
31 Серпня, 2020 р., 17:39
Напередодні Дня знань, а саме 31 серпня, директор Коростенського районного центру соціальних служб Любов Барановська здійснила виїзд в населені пункти району - села Мала Зубівщина, Новаки, Корма, Грозине, Шатрище та Холосне.
13 Серпня, 2020 р., 12:56
13 серпня відбувся вебінар з питань реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 586 „Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, зокрема щодо сфери дії постанови, а також особливостей розгляду звернення батьків або інших законних представників щодо зарахування дітей на цілодобове перебування до інституцій, процедури зарахування дитини на цілодобове перебування, зміни умов утримання та перебування дитини в інституції.
11 Серпня, 2020 р., 15:54
Сьогодні Коростенським районним Центром соціальних служб було надано гуманітарну допомогу багатодітній родині з с. Сингаї, що постраждала внаслідок пожежі. До родини Лесі Миколаївни Шевчук завітали заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Артем Майданик та директор районного Центру соціальних служб Любов Барановська.
11 Серпня, 2020 р., 14:43
Сьогодні жителі села Новина отримали від Коростенського районного Центру соціальних служб допомогу у вигляді одягу, взуття, речей домашнього вжитку. Доставили гуманітарний груз до людей особисто заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Артем Майданик та директор районного Центру соціальних служб Любов Барановська.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: З 08 жовтня 2020 року в м. Коростень буде ліквідований Донорський центр крові. Чи вважаєте ви доцільним його ліквідацію?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь