Коростенська районна державна адміністрація
Житомирська область, Коростенський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Коростенський районний центр соціальних служб

Коростенський районний центр соціальних служб - спеціальний заклад, що проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Основні завдання  районного центру соціальних служб:

 • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді;
 • виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;
 • здійснення соціального супроводу сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надання їм соціальних послуг за результатами проведеної оцінки потреб їх у таких послугах;
 • організація здійснення наставництва над дитиною, яка проживає у закладах для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей;
 • забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до проведення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю.
 • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню у складні життєві обставини осіб та сімей з дітьми;
 • надання особам та сім’ям з дітьми комплексу соціальних послуг відповідно до їхніх потреб згідно з переліком, затвердженим центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері сім’ї та дітей, з метою подолання складних життєвих обставин та мінімізації негативних наслідків таких обставин.

Для реалізації своїх повноважень районний центр соціальних служб  відповідно до потреб населення  може утворювати:

1) стаціонарні служби (відділення), що здійснюють:

 • роботу із запобігання відмовам від новонароджених дітей;
 • соціально-психологічну реабілітацію дітей;
 • соціальну адаптацію осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
 • надання тимчасового притулку сім’ям з дітьми;

2) денні служби (відділення), що здійснюють:

 • соціально-психологічну підтримку внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та членів їхніх сімей;
 • соціальний супровід сімей, які потрапили у складні життєві обставини;
 • соціальний супровід прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей опікунів та усиновителів;
 • соціальний патронаж дітей та молодих людей, які перебувають у конфлікті з законом;
 • денний догляд за дітьми з інвалідністю та дітьми, яким не встановленоінвалідність, але які є хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкіпсихічнірозлади, цукровийдіабет I типу (інсулінозалежні), гострі абохронічні захворювання нирок IV ступеня, дітьми, які отрималитяжку травму, потребують трансплантації органа, потребують паліативної допомоги. Перелік зазначених тяжких захворювань, розладів, травм, станів дітей, яким не встановлено інвалідність, затверджується КабінетомМіністрівУкраїни;

3) мобільну бригаду екстреного реагування.


Директор центру - Барановська Любов Петрівна

Графік роботи: щоденно з 8.00 до 17.00

Вихідні дні: субота, неділя.

Контактні дані

Адреса: м. Коростень, вул. І. Франка, 5

Електронна адреса: rcss@krstrda.zht.gov.uakrzss@ukr.net 

Телефон: 4-25-62


ВІЗЬМІТЬ ДИТИНУ У РОДИНУ!

СТАНЬТЕ ПАТРОНАТНИМИ ВИХОВАТЕЛЯМИ!

03 Грудня, 2020 р., 11:24
З метою здійснення соціально-профілактичної роботи з різними категоріями населення району працівниками Коростенського районного центру соціальних служб 01 грудня 2020 року було здійснено виїзд в населені пункти району: с. Ходаки, с. Мала Зубівщина, с. Новаки, с. Діброва.
27 Листопада, 2020 р., 14:53
Насильство над дітьми – це реальна загроза для розвитку суспільства. Адже жорстоке поводження з дітьми в подальшому є поштовхом до відтворення жорстокості по відношенню до власних дітей.
23 Листопада, 2020 р., 15:59
Сьогодні, 23 листопада, організовано та проведено виїзд Коростенського районного центру соціальних служб в сіл: Холосне, Ковалі, Шершні. До виїзду залучено працівника Служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації.
20 Листопада, 2020 р., 15:00
Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дитини. Кожного року йоговідзначають у річницю прийняття Конвенції про права дитини. І кожного року Коростенський районний центр соціальних служб у цей день приділяє увагу сім'ям з дітьми, особливо, сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.
27 Жовтня, 2020 р., 12:59
В рамках інформаційної кампанії щодо розвитку сімей патронатних вихователів та популяризації послуги патронату над дитиною фахівцем із соціальної роботи Коростенського районного центру соціальних служб проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з місцевими жителями на території Васьковицької сільської ради. Всі учасники отримали тематичні буклети «Патронат – швидка сімейна допомога».
21 Жовтня, 2020 р., 15:19
Конгрес українців Канади, Канадсько-українська фундація, Help us Help та міжнародна корпорація Meest Express продовжує програму «Допомога дітям України» для забезпечення сімей і дітей продуктовими та гігієнічними наборами, а також шкільним приладдям, започатковану Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою.
13 Жовтня, 2020 р., 16:42
В рамках програми «Допомога дітям України», започаткованої Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою, Конгрес українців Канади, Канадсько-українська фундація, Help us Help та міжнародна корпорація Meest Express  знову передали Коростенському районному центру соціальних служб продуктові та гігієнічні набори, а також шкільньке приладдя для забезпечення сімей і дітей.
06 Жовтня, 2020 р., 10:57
Є серед нас люди чиє серце і душа настільки великодушні, відкриті та люблячі, що не можуть залишити іншого сам на сам з бідою та життєвими проблемами. Є серед нас люди, які роблять добро тихо, без зайвого галасу, не претендуючи на подяку та розголос їх благодійних справ.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь