Коростенська ДПІ

Які штрафні санкції не застосовуються до 31 травня?

На два місяці передбачена пільга з податку на нерухоме майно

До уваги платників!

Податковий календар на 28, 29 та 30 квітня 2020 року

08 Лютого, 2021 р., 16:15
Головне управління ДПС у Житомирській  області нагадує, що оподаткування спадщини та подарунків залежить від ступеня споріднення спадкоємця та спадкодавця, а також від резидентського статусу цих осіб.
05 Лютого, 2021 р., 10:45
Головне управління ДПС у Житомирській області повідомляє, що з 1 лютого 2021 року звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Звіт) подається в оновленій формі, затвердженій наказом Міністерства фінансів України від 05.11.2020 №670 «Про затвердження Змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23.12.2020 за №1289/35572 (далі – Наказ №670).
05 Лютого, 2021 р., 09:09
Головне управління ДПС у Житомирській області звертає увагу, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/450695.html повідомила наступне.
04 Лютого, 2021 р., 10:01
Зміни законодавства, контакти, новини, бюджетні рахунки та інша актуальна інформація – тільки на офіційних інформаційних джерелах Державної податкової служби України.
04 Лютого, 2021 р., 09:22
Коростенська ДПІ повідомляє, що податкова декларація про майновий стан і доходи (Декларація) подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб – до 01 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розділом IV ПКУ.
03 Лютого, 2021 р., 14:41
Коростенська ДПІ звертає увагу, що платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) зобов'язаний подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) відповідно до Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Це передбачено п. 179.1 ст. 179 ПКУ.
03 Лютого, 2021 р., 14:18
Коростенська ДПІ звертає увагу, що відповідно до п. 177.10 ст. 177 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) фізичні особи-підприємці зобов’язані вести облік доходів і витрат та мати підтверджуючі документи щодо походження товару. Облік доходів і витрат може вестися в паперовому та/або електронному вигляді, у тому числі через Електронний кабінет.
06 Січня, 2021 р., 09:35
10 грудня набули чинності деякі пункти Закону України №1017-IX щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку.
06 Січня, 2021 р., 08:38
З 1 січня 2021 року згідно з п.296.1 ст. 296 Податкового кодексу України для фізичних осіб - підприємців – платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, передбачено ведення обліку у довільній формі шляхом  помісячного відображення отриманих доходів.
04 Січня, 2021 р., 11:51
Коростенська ДПІ нагадує, що Законом України від 14 липня 2020 року № 786-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб – підприємців» змінено порядок ведення обліку доходів і витрат самозайнятими особами, зокрема, відмінено обов’язкове ведення паперових Книг обліку доходу та витрат, Книг обліку доходів.