Коростенська ДПІ

Які штрафні санкції не застосовуються до 31 травня?

На два місяці передбачена пільга з податку на нерухоме майно

До уваги платників!

Податковий календар на 28, 29 та 30 квітня 2020 року

30 Квітня, 2021 р., 11:33
  Коростенська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2020 року, завершується.
15 Квітня, 2021 р., 10:22
Відповідно до п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) з метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (далі – об’єкт оподаткування) – неосновне місце обліку.
15 Квітня, 2021 р., 10:11
Хто може отримати одноразову матеріальну допомогу?
15 Квітня, 2021 р., 08:42
9 квітня 2021року набрав чинності Закон України від 30 березня 2021 року № 1358-ІХ «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
15 Квітня, 2021 р., 08:40
Коростенська ДПІ нагадує, що деклараційна кампанія 2021 добігає до кінця і завершується 30 квітня 2021 року. Платники можуть подати податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларація) у будь-який зручний для себе спосіб, а саме: надіслати поштою, подати до Центрів обслуговування платників (за місцем реєстрації) або ж подати в електронній формі через Електронний кабінет.
15 Квітня, 2021 р., 08:32
Коростенська ДПІ звертає увагу платників, що у 2021 році змінено порядок подання звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).
13 Квітня, 2021 р., 12:25
19 квітня – кінцевий термін сплати ЄСВ за себе за I квартал 2021 року підприємцями незалежно від обраної системи оподаткування.
13 Квітня, 2021 р., 11:57
Управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що споживачі мають можливість за посередництвом спеціального сервісу у відкритій частині Електронного кабінету платника перевірити достовірність виданого їм фіскального чека.
03 Квітня, 2021 р., 10:58
Відповідно до п. 10 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95- ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями суб’єкти господарювання мають право не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки.