Сільське господарство

Презентація "Біорізноманіття водно-болотних угідь. Чому це має значення"

Пам’ятка для сільгоспвиробників та бджолярів

12 Жовтня, 2020 р., 13:21
Інформуємо суб’єктів  господарювання щодо дію Порядку надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються сільськогосподарським підприємствам як спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів молочного, м’ясного та комбінованого напрямів продуктивності, затвердженого рішенням обласної ради від 07.03.2018 №939 (далі Порядок).
18 Вересня, 2020 р., 13:13
17 вересня на засіданні Верховної Ради України прийнято у першому читанні законопроєкт про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції. За відповідне рішення проголосувало 233 народних депутати.
17 Вересня, 2020 р., 15:26
Сьогодні ми вже повідомляли про запровадження карантинного режиму по регульованому шкідливому організму західному кукурудзяному жуку та заходи боротьби з ним. Чим небезпечний західний кукурудзяний жук і як з ним боротись аби врятувати врожай розповідає фахівець - фітосанітарний інспектор Держпродспоживслужби в м. Коростені Валерій Васькевич.
17 Вересня, 2020 р., 10:14
Відповідно до ст.6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 33, 34 Закону України «Про карантин рослин», на підставі подання Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області про виявлення регульованого шкідливого організму: західного кукурудзяного жука (Diabroticavirgifera), на присадибних ділянках громадян с. Ходачки Коростенського району та з метою локалізації та ліквідації шкідливого організму Розпорядженням голови Коростенської РДА від 16.09.2020 року:
16 Вересня, 2020 р., 10:47
Інформуємо щодо дії Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 07.02.2018 №107 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №395) та наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 07 липня 2020 року №1287, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 04.08.2020 за №747/35030 «Про затвердження Положення про комісію Мінекономіки для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та форм відповідних документів».
07 Серпня, 2020 р., 16:15
Регіональна комісія Житомирського відділення повідомляє, що Український державний фонд підтримки фермерських господарств (Укрдержфонд) оголосив проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».
27 Липня, 2020 р., 09:26
Продовжуємо цикл розповідей про перспективи та бізнес-можливості у аграрному секторі економіки, котрі обумовлені унікальними агро-кліматичними умовами Коростенщини. Серед галузей тваринництва, які чудово підходять для розвитку та впровадження в природних умовах нашого регіону є бджільництво. Для багатьох жителів району – це корисне, цікаве й благородне хобі, та для декого дана галузь – джерело здоров’я та добробуту людей.
20 Липня, 2020 р., 15:49
Інформуємо суб’єктів господарювання щодо Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів (з додатками), затврердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. №300 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р.) та дії наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 04.06.2020 №1049 «Про затвердження формдокументів щодо здійснення фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів».
20 Липня, 2020 р., 15:46
Інформуємо суб’єктів господарювання, зокрема фермерські господарства щодо дії Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2028 №106 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №447).
16 Липня, 2020 р., 10:55
Середина літа для аграріїв зовсім не час для відпочинку, адже в це період розпочинаються жнива. Гарний урожай – запорука добробуту країни та благополуччя громадян. Разом з тим, початок жнивної кампанії співпадає з пожежо-небезпечним періодом. Тож, збереження хлібних полів та запобігання виникненню пожеж – варте особливої уваги!