Логотип Diia Державний Герб України

Сільське господарство

Презентація "Біорізноманіття водно-болотних угідь. Чому це має значення"

Пам’ятка для сільгоспвиробників та бджолярів

08 Серпня, 2022 р., 14:16
З метою забезпечення продовольчої безпеки Національною радою з відновлення України від наслідків війни підготовлений проект Плану з відновлення України за напрямом «Нова аграрна політика», що був презентований під час Конференції з питань реформ в Україні (URC 2022) у Лугано (Швейцарія).
08 Серпня, 2022 р., 10:32
Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики райдержадміністрації нагадує, що в Україні функціонує державна автоматизована інформаційна система збирання, обліку, оброблення та надання інформації про виробників сільськогосподарської продукції та сільськогосподарську діяльність, яку вони здійснюють (ДАР).
13 Липня, 2022 р., 14:20
З 1 липня поточного року стартувала нова урядова програма підтримки бізнесу та аграріїв «є Робота». Наразі затверджено чотири грантових програми. Основна мета яких ­ підтримка суб’єктів підприємництва, агровиробників, створення робочих місць та забезпечення продовольчої безпеки.
04 Січня, 2022 р., 15:59
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку виноградарства та садівництва» № 1989-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 грудня 2021 року.
13 Серпня, 2021 р., 12:27
щодо змін у Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005р. № 587 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 р. № 770), далі – Порядок.
13 Серпня, 2021 р., 12:26
про дію Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. №106 (в реакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 червня 2021р. №612), далі – Порядок
10 Червня, 2021 р., 11:54
Інформуємо суб’єктів господарювання щодо дії Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 05.2021 № 517), далі – Порядок.
31 Травня, 2021 р., 15:55
Одним із напрямів використання коштів у 2021 році передбачено спеціально бюджетну дотацію з обласного бюджету за приріст поголів’я корів власного відтворення суб’єктам господарювання у розмірі 2000 гривень за кожну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо на 1 число місяця, що настає за звітним кварталом та на 1 грудня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів станом на 1 січня поточного року.
06 Травня, 2021 р., 10:22
Інформуємо суб’єктів господарювання щодо дії Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства,садівництва і хмелярства затвердженого Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005р. №587 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2021 р. №185), далі – Порядок.