Сільське господарство

Презентація "Біорізноманіття водно-болотних угідь. Чому це має значення"

Пам’ятка для сільгоспвиробників та бджолярів

30 Січня, 2024 р., 14:17
Доводимо до відома сільськогосподарських підприємств, землекористувачів усіх форм власності про необхідність проведення агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення у 2024 році відповідно до Положення про моніторинг ґрунтів на землях сільськогосподарського призначення, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 26.02.2004 №51.
05 Липня, 2023 р., 09:21
У часи війни Україна продовжує годувати світ, а для виконання цієї місії міжнародні партнери підтримують та допомагають українським аграріям всіма можливими та доступними інструментами, інформують у Комітеті з питань агарної та земельної політики.
27 Червня, 2023 р., 10:30
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 637 «Про внесення змін до Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал». Документ підготовлений Міністерством аграрної політики та продовольства України.
21 Квітня, 2023 р., 14:57
Відбулася нарада Міністерства аграрної політики та продовольства України та ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» з керівниками структурних підрозділів обласних військових адміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку. Під час наради учасники обговорили алгоритми ідентифікації і реєстрації тварин та отримання витягу з Єдиного державного реєстру тварин.
11 Січня, 2023 р., 14:20
Вебінар "Пестициди під контролем. Шкідники і хвороби картоплі та заходи захисту від них." Відбудеться 24 січня 2023 року о 17:30. Тривалість: 1 год. 30хв.
08 Серпня, 2022 р., 14:16
З метою забезпечення продовольчої безпеки Національною радою з відновлення України від наслідків війни підготовлений проект Плану з відновлення України за напрямом «Нова аграрна політика», що був презентований під час Конференції з питань реформ в Україні (URC 2022) у Лугано (Швейцарія).
08 Серпня, 2022 р., 10:32
Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики райдержадміністрації нагадує, що в Україні функціонує державна автоматизована інформаційна система збирання, обліку, оброблення та надання інформації про виробників сільськогосподарської продукції та сільськогосподарську діяльність, яку вони здійснюють (ДАР).
13 Липня, 2022 р., 14:20
З 1 липня поточного року стартувала нова урядова програма підтримки бізнесу та аграріїв «є Робота». Наразі затверджено чотири грантових програми. Основна мета яких ­ підтримка суб’єктів підприємництва, агровиробників, створення робочих місць та забезпечення продовольчої безпеки.
04 Січня, 2022 р., 15:59
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку виноградарства та садівництва» № 1989-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 грудня 2021 року.
13 Серпня, 2021 р., 12:27
щодо змін у Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005р. № 587 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 р. № 770), далі – Порядок.