Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про затвердження графіку особистого прийому громадян начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на березень 2023 року

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на квітень 2023 року

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на травень 2023 року

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на червень 2023 року

наказом  відділу інформаційної

діяльності та комунікацій з

громадськістю районної державної адміністрації

№  1-од від 02.01.2024р.

Г Р А Ф І К

особистого прийому громадян начальника
відділу
інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Коростенської районної державної адміністрації

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце прийому

Дні прийому

Години прийому

Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської районної державної адміністрації –

Романюк Інна Миколаївна

вул. Грушевського, 60/2

перший та третій вівторок щомісяця

з 8:00 – 12:00

14 Березня, 2024 р., 08:55
Кажуть, обличчя, як і очі — дзеркало душі. Проте чи вірно це? Особливо коли йдеться про людину, яка отримала травму.
12 Березня, 2024 р., 12:02
Емоційний голод — це стан, коли людина відчуває потребу в їжі не через фізичний голод, а для задоволення емоційних потреб, таких як втіха, зниження стресу або нудьги. Відрізнити емоційний голод від фізичного можна за декількома ознаками:
11 Березня, 2024 р., 16:52
Гратися — але так, щоб не боятися — чи є ця можливість зараз в українських дітей? Коли повітряні тривоги лякають, коли сумуєш, бо відчуваєш, як стурбовані батьки війною.
05 Березня, 2024 р., 14:44
Нав’язливі думки можуть виникати як через певні причини, так і зовсім без причин. Вони можуть тримати міцно наче капкан, спричиняти паніку, тривогу або стрес. Через нав’язливі думки важко зосереджуватися на чомусь важливому, важко заснути, навіть в тиші та безпеці. Тож як допомогти собі при нав’язливих думках?
01 Березня, 2024 р., 10:20
Коли близька людина йде на фронт — це стрес для всієї родини. Страх утрати, постійні тривога і втома — усе це накопичується, виснажує і може призводити до порушень ментального здоровʼя.
29 Лютого, 2024 р., 10:54
Памʼятаємо, що ви любите вправи на усвідомленість (або ж майндфулнес). Це справді класний інструмент боротьби зі стресом і тривожністю — водночас приємний і доступний, де б ми не були. Головне — зосередитися на моменті «тут і зараз» та залучити якомога більше органів чуття.
26 Лютого, 2024 р., 14:10
Турбота про ментальне здоровʼя — це не тільки про психологів і терапію, це й про любов до себе та час для себе. Ми звикли відкладати це на міфічне «потім», але ще не пізно позбутися поганої звички.
22 Лютого, 2024 р., 16:56
В Коростенській міській територіальній громаді урочисто стартував ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги», які проходять за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом до перемоги!».
22 Лютого, 2024 р., 16:34
Навʼязливі думки про щось погане чи обтяжливі спогади — теж привід звернутися до спеціаліста або сімейного лікаря, який пройшов навчання за програмою ВООЗ mhGAP. Особливо, якщо вони виснажують уже тривалий час.
21 Лютого, 2024 р., 08:39
Коли немає настрою, нічого не хочеться і здається, що весь світ забарвлений у сіре — це нормально. Іноді ми можемо впоратися з цим самі, іноді нам потрібна допомога — дружнє плече або консультація спеціаліста. І це теж нормально.