Логотип Diia Державний Герб України

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про затвердження графіку особистого прийому громадян начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на березень 2023 року

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на квітень 2023 року

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на травень 2023 року

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на червень 2023 року

наказом  відділу інформаційної

діяльності та комунікацій з

громадськістю районної державної адміністрації

№  1-од від 02.01.2024р.

Г Р А Ф І К

особистого прийому громадян начальника
відділу
інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Коростенської районної державної адміністрації

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце прийому

Дні прийому

Години прийому

Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської районної державної адміністрації –

Романюк Інна Миколаївна

вул. Грушевського, 60/2

перший та третій вівторок щомісяця

з 8:00 – 12:00

01 Березня, 2024 р., 10:20
Коли близька людина йде на фронт — це стрес для всієї родини. Страх утрати, постійні тривога і втома — усе це накопичується, виснажує і може призводити до порушень ментального здоровʼя.
29 Лютого, 2024 р., 10:54
Памʼятаємо, що ви любите вправи на усвідомленість (або ж майндфулнес). Це справді класний інструмент боротьби зі стресом і тривожністю — водночас приємний і доступний, де б ми не були. Головне — зосередитися на моменті «тут і зараз» та залучити якомога більше органів чуття.
26 Лютого, 2024 р., 14:10
Турбота про ментальне здоровʼя — це не тільки про психологів і терапію, це й про любов до себе та час для себе. Ми звикли відкладати це на міфічне «потім», але ще не пізно позбутися поганої звички.
22 Лютого, 2024 р., 16:56
В Коростенській міській територіальній громаді урочисто стартував ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч» Всеукраїнські шкільні ліги», які проходять за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом до перемоги!».
22 Лютого, 2024 р., 16:34
Навʼязливі думки про щось погане чи обтяжливі спогади — теж привід звернутися до спеціаліста або сімейного лікаря, який пройшов навчання за програмою ВООЗ mhGAP. Особливо, якщо вони виснажують уже тривалий час.
21 Лютого, 2024 р., 08:39
Коли немає настрою, нічого не хочеться і здається, що весь світ забарвлений у сіре — це нормально. Іноді ми можемо впоратися з цим самі, іноді нам потрібна допомога — дружнє плече або консультація спеціаліста. І це теж нормально.
16 Лютого, 2024 р., 14:16
У часи великого психоемоційного навантаження питання збереження ментального здоров’я є першочерговим. Саме тому в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” у пресцентрі Житомирської обласної військової адміністрації відбувся тренінг з пошуку ресурсів для подолання стресостійкості.
13 Лютого, 2024 р., 15:53
Стартував новий сезон подкасту «Простими словами». І відкриває його розмова з ізраїльським професором Мулі Лахадом — про феномен стійкості під час тривалих воєнних дій та творчий підхід до роботи з травмою.
12 Лютого, 2024 р., 15:44
Пам’ятаймо, що батьки дітей з інвалідністю не потребують особливого ставлення чи специфічного спілкування. Вони такі ж батьки, як усі інші.
12 Лютого, 2024 р., 11:58
У Житомирській ОВА відбулася зустріч в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка зібрала понад 30 медичних фахівців первинної ланки.