Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про затвердження графіку особистого прийому громадян начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на березень 2023 року

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на квітень 2023 року

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на травень 2023 року

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на червень 2023 року

наказом  відділу інформаційної

діяльності та комунікацій з

громадськістю районної державної адміністрації

№  1-од від 02.01.2024р.

Г Р А Ф І К

особистого прийому громадян начальника
відділу
інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Коростенської районної державної адміністрації

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце прийому

Дні прийому

Години прийому

Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської районної державної адміністрації –

Романюк Інна Миколаївна

вул. Грушевського, 60/2

перший та третій вівторок щомісяця

з 8:00 – 12:00

23 Липня, 2024 р., 09:08
Сьогодні, 22 липня, у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася важлива зустріч з консультантами Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» для громад Житомирської області. Захід провела перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко та до якого долучилася радниця начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я Ірина Гладка.
18 Липня, 2024 р., 12:13
Навіщо відстежувати, що впливає на твої емоції протягом дня? Як це може вплинути на покращення твого стану? Більше про трекер настрою та його приклади — читай в каруселі.
16 Липня, 2024 р., 12:32
В рамках всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» центр відвідали радниця начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я Ірина Гладка та директорка Житомирського обласного центру соціальних служб Анна Антипова.
15 Липня, 2024 р., 08:58
Ми в інтернеті, ти в інтернеті — постійна присутність в онлайні впливає на наш спосіб життя, роботу і стиль спілкування. Та й на наше ментальне здоров’я теж.
11 Липня, 2024 р., 17:21
Сьогодні, 11 липня, в рамках всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у місті Радомишль відбулося виїзне засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Житомирській обласній військовій адміністрації.
10 Липня, 2024 р., 16:40
У такі моменти нам усім страшно. Але діти особливо вразливі.
10 Липня, 2024 р., 14:06
Проєкту Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки «Dovidka.info» нагадує як під час воєнного стану публікувати контент безпечно.
09 Липня, 2024 р., 14:20
Роби це щодня. Повторюй.
08 Липня, 2024 р., 14:29
Метою посібника є надання молодіжним радам, ініціативним групам, активістам, молодіжним працівникам і діячам громадського сектору необхідних знань та інструментів, які були сформовані на основі роботи з молодіжними радами-учасницями програми «Незламна молодь: молодіжні ради» протягом року.
05 Липня, 2024 р., 14:07
04 липня перша заступниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Остапченко разом з радницею начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я Іриною Гладкою та директоркою Житомирського обласного центру соціальних служб Анною Антіповою відвідали з робочим візитом Ружинський Центр життєстійкості.