Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про затвердження графіку особистого прийому громадян начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на березень 2023 року

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на квітень 2023 року

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на травень 2023 року

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на червень 2023 року

наказом  відділу інформаційної

діяльності та комунікацій з

громадськістю районної державної адміністрації

№  1-од від 02.01.2024р.

Г Р А Ф І К

особистого прийому громадян начальника
відділу
інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Коростенської районної державної адміністрації

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце прийому

Дні прийому

Години прийому

Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської районної державної адміністрації –

Романюк Інна Миколаївна

вул. Грушевського, 60/2

перший та третій вівторок щомісяця

з 8:00 – 12:00

25 Квітня, 2024 р., 09:50
Ветерани відрізняються сильним братерським і сестринським духом, міцною ідентифікацією зі своєю спільнотою та схильністю більше довіряти тим, хто пройшов через війну. Тому підхід «рівний — рівному» є найкращим у питаннях надання підтримки.
23 Квітня, 2024 р., 15:45
Хвилинка повернення до себе. Ділимося з тобою легенькою, але дієвою вправою, щоб відновити зв’язок зі своїм тілом. А ще — навчитися помічати усі відчуття та приймати їх.
22 Квітня, 2024 р., 12:21
Навіщо відстежувати, що впливає на твої емоції протягом дня? Як це може вплинути на покращення твого стану? Більше про трекер настрою та його приклади — читай в каруселі.
19 Квітня, 2024 р., 10:18
Коли здається, що ви не хочете нічого робити, це може бути відмінний час для перезавантаження та переосмислення. Ось кілька продуктивних ідей для тих моментів, коли здається, що нічого робити не хочеться:
17 Квітня, 2024 р., 15:00
Зараз весняне прибирання територій району перебуває в активній фазі – прибираються вулиці, парки, алеї, двори, з приходом весни все оживає та зеленіє.
16 Квітня, 2024 р., 15:06
Чи то нова серія улюбленого подкасту, чи випадковий фільм — багато хто з нас не може заснути без фонового шуму.
12 Квітня, 2024 р., 12:49
09 Квітня, 2024 р., 11:24
Ми, українці, такі сильні. Вночі обстріли, вдень робота. Потім — стрічка новин та вечеря з родиною. Навіть з’явилася нова приказка: «Тривога в місті — не причина перенесення дедлайнів». І так вже понад 2 роки.
08 Квітня, 2024 р., 15:12
Слова – це найпростіший спосіб підтримати людину, адже це “інструмент”, який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним. Адже, навіть коли ми хочемо підтримати когось, ми не завжди знаємо як це зробити правильно і що саме сказати.
04 Квітня, 2024 р., 10:27
Від слова до діла далека дорога. Але афірмації дійсно працюють. Пояснюємо, коли та як.