Логотип Diia Державний Герб України

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про затвердження графіку особистого прийому громадян начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на березень 2023 року

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на квітень 2023 року

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на травень 2023 року

Наказ "Про затвердження Графіка виїзного прийому громадян на червень 2023 року

наказом  відділу інформаційної

діяльності та комунікацій з

громадськістю районної державної адміністрації

№  1-од від 02.01.2024р.

Г Р А Ф І К

особистого прийому громадян начальника
відділу
інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Коростенської районної державної адміністрації

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце прийому

Дні прийому

Години прийому

Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської районної державної адміністрації –

Романюк Інна Миколаївна

вул. Грушевського, 60/2

перший та третій вівторок щомісяця

з 8:00 – 12:00

11 Липня, 2024 р., 17:21
Сьогодні, 11 липня, в рамках всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у місті Радомишль відбулося виїзне засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Житомирській обласній військовій адміністрації.
10 Липня, 2024 р., 16:40
У такі моменти нам усім страшно. Але діти особливо вразливі.
10 Липня, 2024 р., 14:06
Проєкту Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки «Dovidka.info» нагадує як під час воєнного стану публікувати контент безпечно.
09 Липня, 2024 р., 14:20
Роби це щодня. Повторюй.
08 Липня, 2024 р., 14:29
Метою посібника є надання молодіжним радам, ініціативним групам, активістам, молодіжним працівникам і діячам громадського сектору необхідних знань та інструментів, які були сформовані на основі роботи з молодіжними радами-учасницями програми «Незламна молодь: молодіжні ради» протягом року.
05 Липня, 2024 р., 14:07
04 липня перша заступниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Остапченко разом з радницею начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я Іриною Гладкою та директоркою Житомирського обласного центру соціальних служб Анною Антіповою відвідали з робочим візитом Ружинський Центр життєстійкості.
03 Липня, 2024 р., 11:39
Діти до 2 років можуть сприймати як норму усе, що відбувається навколо. А до 4 років вони повністю залежать від присутності дорослих та від того, як ті відчувають та реагують на потреби дітей.
02 Липня, 2024 р., 08:56
Якщо потребуєте психологічної підтримки – зверніться до свого сімейного лікаря. Попри війну українці можуть отримати послуги з охорони ментального здоровʼя на всіх рівнях медичної допомоги.
01 Липня, 2024 р., 11:00
На базі обласного центру соціальних служб організована робота служби безоплатної психологічної допомоги «Телефон Довіри».
01 Липня, 2024 р., 08:15