Сьогодні, 22 липня, у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася важлива зустріч з консультантами Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» для громад Житомирської області. Захід провела перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко та до якого долучилася радниця начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я Ірина Гладка.
Навіщо відстежувати, що впливає на твої емоції протягом дня? Як це може вплинути на покращення твого стану? Більше про трекер настрою та його приклади — читай в каруселі.
В рамках всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» центр відвідали радниця начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я Ірина Гладка та директорка Житомирського обласного центру соціальних служб Анна Антипова.
Ми в інтернеті, ти в інтернеті — постійна присутність в онлайні впливає на наш спосіб життя, роботу і стиль спілкування. Та й на наше ментальне здоров’я теж.
Сьогодні, 11 липня, в рамках всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» у місті Радомишль відбулося виїзне засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Житомирській обласній військовій адміністрації.
Метою посібника є надання молодіжним радам, ініціативним групам, активістам, молодіжним працівникам і діячам громадського сектору необхідних знань та інструментів, які були сформовані на основі роботи з молодіжними радами-учасницями програми «Незламна молодь: молодіжні ради» протягом року.
04 липня перша заступниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Остапченко разом з радницею начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я Іриною Гладкою та директоркою Житомирського обласного центру соціальних служб Анною Антіповою відвідали з робочим візитом Ружинський Центр життєстійкості.