Прозорість і підзвітність

25 Липня, 2024 р., 14:01
22 липня 2024 року відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». Робочою групою проаналізовано публічні закупівлі, які  на стадії оголошення або прийому пропозицій від учасників, за період 01.07.2024 по 19.07.2024, в розрізі територіальних громад Коростенського району, комунальних підприємств та установ, органів місцевого самоврядування.
24 Липня, 2024 р., 12:05
Як повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, задля запобігання зайвим витратам в умовах воєнного стану робоча група «Прозорість та підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації продовжує моніторинг та аналіз закупівель, що проводяться на території області.
24 Липня, 2024 р., 09:57
Прозорість і підзвітність – це необхідність сьогодення. У питанні використання коштів державного та місцевого бюджетів потрібно діяти злагоджено, відкрито і прозоро.
10 Липня, 2024 р., 10:54
Робоча група «Прозорість та підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації продовжує аналізувати закупівлі, які проводять громади, установи та заклади області. Від початку липня через систему Prozzoro було проаналізовано 9 договорів, що стосуються облаштування та реконструкції укриттів у навчальних закладах області.
09 Липня, 2024 р., 16:07
Уряд України вніс зміни до правил проведення публічних закупівель. Про це повідомляє Міністерство економіки України. Зміни спрямовані на підвищення безпеки учасників торгів, зменшення можливостей для зловживань з боку замовників та розширення переліку підстав для закупівель без проведення відкритих торгів. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 05 липня 2024 року.
25 Червня, 2024 р., 16:41
25 червня 2024 року відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» в онлайн форматі. Робочою групою проаналізовано публічні закупівлі, які  на стадії оголошення або прийому пропозицій від учасників, за період 01.06.2024 по 24.06.2024, в розрізі територіальних громад Коростенського району, комунальних підприємств та установ, органів місцевого самоврядування.
06 Червня, 2024 р., 08:18
В рамках Програми з відновлення України наразі в Житомирській області тривають будівельні роботи на п’яти об’єктах медичних закладів, з яких чотири у місті Житомир.
28 Травня, 2024 р., 16:38
У 2024 році за кошти фонду ліквідацію наслідків збройної агресії, в Житомирській області фінансується проєкт з капітального ремонту Кирданівського ліцею Овруцької міської ради.