КНП "Коростенський районний ЦПМСД" Коростенської районної ради

Головний лікар – Бугайова Наталка Вікторівна

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення – Танасевська Тетяна Анатоліївна

Заступник головного лікаря з організаційно-кадрової роботи – Будківська Марія Миколаївна

Головний бухгалтер – Шатківська Наталія Сергіївна

Головна медична сестра – Іскоростенська Валентина Олександрівна

Контактні дані

Юридична адреса: 11542, Житомирська область, Коростенський район, с. Грозине, вул. Мічуріна, 1

Фактична адреса: 11508, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Жмаченко, 46

Електронна адреса – pmsdkor@gmail.com

Амбулаторії

Сторінка у Фейсбуці

Телефонний довідник лікарів Коростенського районного ЦПМСД

Що треба знати про скарлатину

Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

Як здійснити он-лайн запис на прийом до лікаря

19 Червня, 2020 р., 12:35
Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника головний лікар КНП "Коростенський районний центр ПМСД" Коростенської районної ради Наталка Бугайова з метою обслуговування населення Коростенського району за рахунок державного бюджету та співфінансування Ушомирської ОТГ отримала для медичного закладу новий сучасний службовий медичний автомобіль.
16 Червня, 2020 р., 09:02
Перша його ознака – спрага, що з'являється у разі втрати води в організмі. При нормальних життєвих умовах зневоднення легше уникнути, аніж відновлювати організм після дегідратації.
01 Червня, 2020 р., 13:14
Комунальне некомерційне підприємство "Коростенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Коростенської районної ради щиро дякує за пітримку та розуміння потреб медичних працівників в умовах карантину, а також надання медичному закладу захисних поліпропіленових костюмів, масок та захисних окулярів ТОВ "Омелянівський кар’єр".
03 Травня, 2020 р., 08:19
У зв’язку із пандемією COVID-19 збільшилося навантаження на систему екстреної медичної допомоги. Крім викликів, пов’язаних із COVID-19, щодня надходять повідомлення про інші невідкладні ситуації.
24 Квітня, 2020 р., 13:10
Кір — інфекційна, гостра вірусна хвороба. Єдиним джерелом збудника інфекції є людина, яка захворіла. Сприйнятливість до кору надзвичайно висока. Захворіти можна у будь-якому віці.
22 Квітня, 2020 р., 13:39
Алгоритм поведінки для пацієнта
05 Березня, 2020 р., 08:27
В КНП «Коростенський районний центр ПМСД» Коростенської районної ради, з 3.02.2020року започатковано електронний прийом пацієнтів.