ЦПМСД Ушомирської сільської ради

Амбулаторії

Сторінка у Фейсбуці

Телефонний довідник лікарів ЦПМСД

Що треба знати про скарлатину

Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

Як здійснити он-лайн запис на прийом до лікаря

06 Серпня, 2021 р., 12:18
ТУБЕРКУЛЬОЗ – це хронічне інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерії туберкульозу, або палички Коха. Туберкульоз, у більшості випадків, уражає легені, але захворювання може ушкодити будь-який орган, наприклад: нирки, хребет, мозок, лімфатичні вузли, кишечник, шкірні покриви, статеві органи тощо.
02 Липня, 2021 р., 15:26
Так, ЦПМСД Ушомирської сільської ради вакцинує всіх бажаючих згідно дорожньої карти 5 днів на тиждень вакцинами Pfizer та CoronaVac.
12 Червня, 2021 р., 14:41
КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» зичить Вам доброго здоров’я та запрошує вибрати собі лікаря з нижченаведеного списку, підписати декларацію, незалежно від території обслуговування.
22 Квітня, 2021 р., 15:51
Кампанія з вакцинації від COVID-19 продовжується. Так, 28,29,30 квітня в Коростенському районі відбудеться вакцинування людей похилого віку 65+. До ЦПМСД Ушомирської сільської ради надійде вакцина AstraZeneca-SKBio (країна-виробник Південна Корея).
29 Березня, 2021 р., 16:28
На сьогоднішній день центром ПМСД Ушомирської сільської ради вже облаштовано та успішно працюють два пункти щеплення в с. Поліське та с. Ушомир.
20 Березня, 2021 р., 12:52
Станом на 19.03.2021 р. в Коростенському районі вакциною Astrazeneca (Covishield) вже щеплено 820 медичних працівників з Коростеня, Малина, Овруча, Олевська, Лугин та Народичів.
12 Листопада, 2020 р., 09:46
На сьогоднішній день пневмонія вважається найбільш поширеною та серйозною інфекційною причиною високого рівня смертності дітей раннього віку у всьому світі. Особливо актуальним захворювання стало в 2020 році разом із захворюванням на короновірусну інфекцію COVID-19.
15 Вересня, 2020 р., 16:12
Лімфома - це пухлина з клітин імунної системи, різновид злоякісної пухлини, що вражає лімфатичну систему, яка складається з лімфатичних вузлів (невеликі закриті скупчення лімфоцитів), селезінки, вилочкової залози, кісткового мозку. Лімфома - це не одна хвороба, а група з понад 30-ти різних хвороб. Існують два головних типи пухлин імунної системи: лімфома Ходжкіна та неходжкінські лімфоми. Лімфоми - серйозне захворювання, прогресуюче з плином часу.
11 Вересня, 2020 р., 15:04
Згідно рекомендацій ВООЗ, карантин на Covid-19 не скасовує рутинної вакцинації. У пріоритеті є первинний вакцинальний комплекс, це вакцинація від кору, краснухи, поліомієліту, дифтерії, кашлюка та правцю, особливо серед дітей 1-го року життя.
11 Вересня, 2020 р., 10:34
Державною програмою реімбурсації «Доступні ліки» користуються вже 2 млн 350 тисяч українських пацієнтів, 462 тисячі з них проживають у сільській місцевості.