ЦПМСД Ушомирської сільської ради

Головний лікар – Бугайова Наталка Вікторівна

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення – Танасевська Тетяна Анатоліївна

Заступник головного лікаря з організаційно-кадрової роботи – Будківська Марія Миколаївна

Головний бухгалтер – Шатківська Наталія Сергіївна

Головна медична сестра – Іскоростенська Валентина Олександрівна

Контактні дані

Юридична адреса: 11542, Житомирська область, Коростенський район, с. Грозине, вул. Мічуріна, 1

Фактична адреса: 11508, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Жмаченко, 46

Електронна адреса – pmsdkor@gmail.com

Амбулаторії

Сторінка у Фейсбуці

Телефонний довідник лікарів ЦПМСД

Що треба знати про скарлатину

Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

Як здійснити он-лайн запис на прийом до лікаря

22 Квітня, 2021 р., 15:51
Кампанія з вакцинації від COVID-19 продовжується. Так, 28,29,30 квітня в Коростенському районі відбудеться вакцинування людей похилого віку 65+. До ЦПМСД Ушомирської сільської ради надійде вакцина AstraZeneca-SKBio (країна-виробник Південна Корея).
29 Березня, 2021 р., 16:28
На сьогоднішній день центром ПМСД Ушомирської сільської ради вже облаштовано та успішно працюють два пункти щеплення в с. Поліське та с. Ушомир.
20 Березня, 2021 р., 12:52
Станом на 19.03.2021 р. в Коростенському районі вакциною Astrazeneca (Covishield) вже щеплено 820 медичних працівників з Коростеня, Малина, Овруча, Олевська, Лугин та Народичів.
12 Листопада, 2020 р., 09:46
На сьогоднішній день пневмонія вважається найбільш поширеною та серйозною інфекційною причиною високого рівня смертності дітей раннього віку у всьому світі. Особливо актуальним захворювання стало в 2020 році разом із захворюванням на короновірусну інфекцію COVID-19.
15 Вересня, 2020 р., 16:12
Лімфома - це пухлина з клітин імунної системи, різновид злоякісної пухлини, що вражає лімфатичну систему, яка складається з лімфатичних вузлів (невеликі закриті скупчення лімфоцитів), селезінки, вилочкової залози, кісткового мозку. Лімфома - це не одна хвороба, а група з понад 30-ти різних хвороб. Існують два головних типи пухлин імунної системи: лімфома Ходжкіна та неходжкінські лімфоми. Лімфоми - серйозне захворювання, прогресуюче з плином часу.
11 Вересня, 2020 р., 15:04
Згідно рекомендацій ВООЗ, карантин на Covid-19 не скасовує рутинної вакцинації. У пріоритеті є первинний вакцинальний комплекс, це вакцинація від кору, краснухи, поліомієліту, дифтерії, кашлюка та правцю, особливо серед дітей 1-го року життя.
11 Вересня, 2020 р., 10:34
Державною програмою реімбурсації «Доступні ліки» користуються вже 2 млн 350 тисяч українських пацієнтів, 462 тисячі з них проживають у сільській місцевості.
05 Серпня, 2020 р., 15:22
Станом на сьогодні, 05 серпня, кількість підтверджених випадків захворювання на COVID-19 в Україні зросла до 75 490 випадків, з яких – 1788 летальних. У Житомирській області підтверджено 2009 випадків, з яких 42 – за минулу добу.
17 Липня, 2020 р., 07:48
На цьому наголошує Центр громадського здоров’я України. Так, за інформацією центру, станом на 1 червня 2020 року лише 28,3% дітей річного віку отримали захист від кору, паротиту та краснухи (КПК). За розрахунками цьогорічної тенденції за 5 місяців, до кінця поточного року охоплення щепленнями сягне лише 67,9%, чого недостатньо для формування колективного імунітету — необхідних 95%.
19 Червня, 2020 р., 12:35
Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника головний лікар КНП "Коростенський районний центр ПМСД" Коростенської районної ради Наталка Бугайова з метою обслуговування населення Коростенського району за рахунок державного бюджету та співфінансування Ушомирської ОТГ отримала для медичного закладу новий сучасний службовий медичний автомобіль.