Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАПів

наказ відділу
цифрового розвитку, цифрових
трансформацій і цифровізації та
організації діяльності центрів
надання адміністративних послуг
Коростенської районної

№18/О від 07.11. 2023 р.

Г Р А Ф І К

особистого прийому громадян начальника
відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та
організації діяльності центрів надання адміністративних послуг
Коростенської районної державної адміністрації

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце прийому

Дні прийому

Години прийому

Начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Коростенської районної державної адміністрації –

Консевич Олена Степанівна

вул. Грушевського, 60/2

каб.№1

вівторок,

четвер

щотижнево

з 8:00 – 12:00

31 Січня, 2024 р., 12:02
Команда Мінцифри активно працює над упровадженням еАкцизу. Система допоможе державі збільшити надходження в бюджет та наблизить Україну до європейських стандартів.
27 Грудня, 2023 р., 14:39
Тепер власники зруйнованого житла можуть використати житлові сертифікати в Дії для купівлі нової домівки. Раніше з нього можна було дізнатися суму компенсації та термін дії, зараз за ці кошти можна придбати нове житло.
16 Листопада, 2023 р., 09:17
Тепер у застосунку можна замовити доставку нового документа у відділення Укрпошти чи кур’єром.
07 Листопада, 2023 р., 15:40
Якщо ви хочете розпочати ветеринарну практику або отримати ліцензію на виготовлення препаратів для тварин — переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокові інструкції про те, як отримати необхідну послугу у сфері ветеринарії замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.
07 Листопада, 2023 р., 11:16
Open Datathon reUkraine — національний конкурс технологічних проєктів на основі відкритих даних для відновлення України. Чотири переможці отримають по 1,1 млн грн на розвиток власних рішень.
06 Листопада, 2023 р., 12:32
Уряд ухвалив відповідну постанову. Спочатку в реєстр вноситимуть інформацію про котів і собак, далі масштабуємо послугу й на інших тварин. Реєстр допоможе зібрати інформацію про домашніх улюбленців і використовувати її для пошуку загублених тварин, контролю вакцинації та стерилізації.
30 Жовтня, 2023 р., 11:20
Вкладати кошти в житло буде безпечніше. Забудовники вперше зареєстрували спеціальне майнове право на майбутні об’єкти нерухомості онлайн.
27 Жовтня, 2023 р., 14:15
Шукаєте можливості для цифрової трансформації у вашій громаді? Здобудьте нові знання на тренінгах Open Data Academy і впровадьте відкриті дані у вашу роботу https://academy.data.gov.ua/
26 Жовтня, 2023 р., 11:16
Минулого тижня Уряд ухвалив зміни, які спрощують та прискорюють допуск дронів до експлуатації. Вже маємо перші результати! Нові зразки БпЛА затвердили лише за кілька днів, раніше ця процедура могла затягнутися на місяці: розробки тестували, проводили випробування та повторні засідання.
25 Жовтня, 2023 р., 15:37
Кредитна історія — інформація, яку бачать про вас усі банки. По ній працівники оцінюють кредитоспроможність та визначають, яку позику можна надати.