Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАПів

наказ відділу
цифрового розвитку, цифрових
трансформацій і цифровізації та
організації діяльності центрів
надання адміністративних послуг
Коростенської районної

№18/О від 07.11. 2023 р.

Г Р А Ф І К

особистого прийому громадян начальника
відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та
організації діяльності центрів надання адміністративних послуг
Коростенської районної державної адміністрації

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце прийому

Дні прийому

Години прийому

Начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Коростенської районної державної адміністрації –

Консевич Олена Степанівна

вул. Грушевського, 60/2

каб.№1

вівторок,

четвер

щотижнево

з 8:00 – 12:00

24 Липня, 2024 р., 16:35
В Україні з’явиться 12 Європейських цифрових інноваційних хабів.
23 Липня, 2024 р., 16:05
Це найбільший у світі пітч-конкурс для стартапів. Цьогоріч подія обʼєднає понад 50 тисяч відвідувачів та 2 500 інвесторів з 75+ країн світу. Участь у Startup World Cup — це крута можливість для технологічних проєктів презентувати свою розробку на весь світ та залучити $1 000 000 на розвиток українських інновацій.
11 Липня, 2024 р., 11:09
Мільйони українців, які вимушено виїхали за кордон, зможуть і надалі спілкуватися з близькими в Європі за доступними тарифами — до липня 2025 року. Спільну заяву з європейськими операторами продовжили ще на рік. Продовження угоди підписали 22 європейські та 7 українських операторів (3Mob, Data Group, Kyivstar, Lifecell, Ukrtelecom, Vega, Vodafone Ukraine).
21 Червня, 2024 р., 11:44
Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей зазначає, що азартні ігри – це не спосіб заробити гроші, а лише вид розваги.
21 Червня, 2024 р., 11:43
Бібліотеки — простори для навчання впродовж життя, що можуть допомогти побудувати цифрову державу.
24 Травня, 2024 р., 08:45
Мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа мультимаркетів «Аврора» ініціювали освітньо-грантову програму для українських військових і другого з подружжя, щоб допомогти у створенні та масштабуванні власної справи.
22 Травня, 2024 р., 14:19
У квітні 2024 року з’явився новий сервіс у застосунку Дія, за допомогою якого українці повідомляють про пошкодження та руйнування житла через російську агресію до міжнародного Реєстру збитків. Відтепер скористатися послугою та подати заяву можна на порталі Дія.
31 Січня, 2024 р., 12:02
Команда Мінцифри активно працює над упровадженням еАкцизу. Система допоможе державі збільшити надходження в бюджет та наблизить Україну до європейських стандартів.
27 Грудня, 2023 р., 14:39
Тепер власники зруйнованого житла можуть використати житлові сертифікати в Дії для купівлі нової домівки. Раніше з нього можна було дізнатися суму компенсації та термін дії, зараз за ці кошти можна придбати нове житло.
16 Листопада, 2023 р., 09:17
Тепер у застосунку можна замовити доставку нового документа у відділення Укрпошти чи кур’єром.