Центр надання адміністративних послуг при Коростенській районній державній адміністрації

На виконання Закону України «Про адміністративні послуги» в Коростенській районній державній адміністрації 30 січня 2014 року було створено центр надання адміністративних послуг при Коростенській районній державній адміністрації.

Начальник центру надання адміністративних послуг – Гонгало Леся Павлівна.

Адміністратори центру надання адміністративних послуг – Консевич Олена Степанівна та Любич Галина Володимирівна.

Центр у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами міністерств, розпорядженнями Житомирської обласної державної адміністрації, Коростенської районної державної адміністрації, а також Положенням про Центр надання адміністративних послуг Коростенської районної державної адміністрації та Регламентом Центру надання адміністративних послуг.

Метою діяльності відділу є виконання повноважень райдержадміністрації у сфері надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

Основними завданнями відділу є:

1. Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.

2. Спрощення процедур отримання  адміністративних послуг  та поліпшення якості їх надання.

3. Забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора ЦНАПу.

Адреса: м. Коростень, вул. Грушевського, 60/2 кабінет №2

Електронна адреса: cnap@korosten-rda.gov.uacnap@krstrda.zht.gov.ua

Графік роботи: Пн-Пт. З 08:00-17:00 Вихідні дні: субота , неділя

Розпорядження «Про перелік адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Коростенської районної державної адміністрації»

Розпорядження «Про внесення змін до Регламенту Центру надання адміністративних послуг Коростенської районної державної адміністрації»

Розпорядження «Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг Коростенської  районної державної адміністрації»

Розпорядження «Про утворення центру надання адміністративних послуг при Коростенській районній державній адміністрації»

06 Липня, 2020 р., 16:11
6 липня 2020 року державним реєстратором відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Житомирській області Управління державної реєстрації Оксаною Поліщук був проведений спільний вебінар для адміністраторів центрів надання адміністративних послуг Ємільчинської районної державної адміністрації Житомирської області, Житомирської міської ради, Іршанської об’єднаної територіальної громади, міста Коростеня виконавчого комітету Коростенської міської ради та відділу надання адміністративних послуг Коростенської районної державної адміністрації в режимі відео конференц зв`язку.
24 Червня, 2020 р., 16:34
У зв’язку з продовженням карантину, прийом громадян з 25.06.2020 року буде проводитися з дотриманням певних обмежень, а саме: - виключно за попереднім записом та консультацією за номерами телефонів: 04142-5-09-16. - відвідувачі зобов’язані бути у засобах індивідуального захисту (маска/респіратор та рукавиці), - графік прийому: понеділок – п’ятниця з 10.00 год. до 15.00 год.
20 Травня, 2020 р., 09:05
22 травня 2020 року, о 15:00 відбудеться публічне онлайн-обговорення законопроєкту №2679 щодо оптимізації мережі та функціонування ЦНАП та удосконалення доступу до адмінпослуг, які надаються в електронній формі.
13 Травня, 2020 р., 13:52
В зв’язку з дією карантину прийом громадян в Центрі надання адміністративних послуг Коростенської РДА буде проводитися з дотриманням певних обмежень, а саме:
31 Березня, 2020 р., 14:13
В зв’язку із введенням в Україні надзвичайної ситуації та всеукраїнським карантином відділ надання адміністративних послуг Коростенської районної державної адміністрації працює в режимі чергування без прийому громадян.
16 Березня, 2020 р., 12:13
У зв’язку з існуванням загрози поширення коронавірусу COVID-19, грипу та ГРВІ, похід в державний орган для отримання адміністративної послуги – це зайвий ризик для всіх нас.