Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАПів

Адреса: м. Коростень, вул. Грушевського, 60/2 кабінет №2

Електронна адреса: cnap@korosten-rda.gov.uacnap@krstrda.zht.gov.ua

Графік роботи: Пн-Чт.  08:00-17:00 Пт 08:00-16:00Вихідні дні: субота , неділя

Розпорядження «Про перелік адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Коростенської районної державної адміністрації»

Розпорядження «Про внесення змін до Регламенту Центру надання адміністративних послуг Коростенської районної державної адміністрації»

Розпорядження «Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг Коростенської  районної державної адміністрації»

Розпорядження «Про утворення центру надання адміністративних послуг при Коростенській районній державній адміністрації»

14 Вересня, 2021 р., 17:40
Розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації від 01.09.2021 року №151 «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації від 15.04.2014 року №113», зареєстровано Центрально-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 09 вересня 2021 року за №56/273.
27 Серпня, 2021 р., 09:17
Кількість центрів з місцями для самообслуговування, де українці можуть скористатися порталом Дія, зросла до 1000 точок.
30 Липня, 2021 р., 18:06
Напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми відбулась презентація документального аудіосеріалу «Зі мною це не станеться». Проєкт застерігатиме та попереджатиме українців про проблему сучасного рабства, випадки якого продовжують стрімко зростати в Україні та світі.
30 Липня, 2021 р., 17:46
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженоюпостановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.
29 Липня, 2021 р., 14:03
Платформа стане справжнім орієнтиром для регіональної цифровізації. Завдяки їй представники громад зможуть дізнаватися актуальну інформацію про:
22 Липня, 2021 р., 15:33
22 липня 2021 року під головуванням заступника голови Житомирської облдержадміністрації Віктора Градівського  відбулась онлайн-нарада на тему Інтернет-субвенції та інших соціальних питань.
15 Липня, 2021 р., 14:16
Цей документ закладає основу для запровадження в Україні спеціального правового режиму Дія City та визначає його загальні засади.
12 Липня, 2021 р., 15:52
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.
10 Червня, 2021 р., 11:36
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua. На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.
09 Червня, 2021 р., 12:24
3 червня Мінцифра запускає Цифрограм для медичних працівників (https://osvita.diia.gov.ua/digigram). Цей тест розроблений також на основі європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1., а саме, Рамки цифрової компетентності для громадян України (https://bit.ly/3rBs8KL).