Коростенський міськрайонний відділ Управління ДСНС України

Начальник Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області, полковник служби цивiльного захисту Сергій РУДЗІК

Біографічна довідка

Контактні дані

Адреса: м. Коростень, вул. Волонтерська, 4а
Телефон(и): (04142)9-63-08
Email: korosten.udtbz@ukr.net
Офіційний сайт: https://www.dsns.gov.ua/

Сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/RyatuvalnykyKorostenshchyny/

26 Червня, 2020 р., 12:44
Спільно з правоохоронними органами рятувальники сьогодні провели профілактичний рейд з метою попередження травматизму та загибелі громадян під час відпочинку на воді.
24 Червня, 2020 р., 11:27
23 червня в с. Мелені Коростенського району внаслідок сильних поривів вітру на господарські будівлі впало дерево та загрожувало подальшим падінням на житловий будинок.
12 Червня, 2020 р., 15:26
Коростенський міськрайонний відділ Управління ДСНС України у Житомирській області попереджає жителів про надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
12 Червня, 2020 р., 08:00
Якщо ви натрапили на вибухонебезпечний предмет, у жодному разі не торкайтесь його – це небезпечно! Знайдені боєприпаси мають бути знешкоджені та знищені тільки фахівцями!
02 Червня, 2020 р., 09:23
Впродовж минулого тижня підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
01 Червня, 2020 р., 16:20
Керівництво Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до Вас з проханням не укривати інформацію, якщо ви стали свідком незаконних дій з боку працівників державної служби надзвичайних ситуацій. За порушення нормативних актів працівниками ДСНС законодавством України передбачається покарання осіб причасних до корупційних діянь.