Коростенський міськрайонний відділ Управління ДСНС України

Начальник Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області, полковник служби цивiльного захисту Сергій РУДЗІК

Біографічна довідка

Контактні дані

Адреса: м. Коростень, вул. Волонтерська, 4а
Телефон(и): (04142)9-63-08
Email: korosten.udtbz@ukr.net
Офіційний сайт: https://www.dsns.gov.ua/

Сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/RyatuvalnykyKorostenshchyny/

27 Жовтня, 2020 р., 13:28
Керівництво Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до Вас з проханням не укривати інформацію, якщо ви стали свідком незаконних дій з боку працівників державної служби надзвичайних ситуацій. За порушення нормативних актів працівниками ДСНС законодавством України передбачається покарання осіб причасних до корупційних діянь.
23 Жовтня, 2020 р., 10:55
Якщо ви натрапили на вибухонебезпечний предмет, у жодному разі не торкайтесь його – це небезпечно! Знайдені боєприпаси мають бути знешкоджені та знищені тільки фахівцями!
14 Жовтня, 2020 р., 11:31
Рятувальники Коростенщини вкотре звертаються з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки на об`єктах? де будуть розміщенні виборчі дільниці.
05 Жовтня, 2020 р., 12:30
Напередодні виборів, які відбудуться 25 жовтня, актуальним є питання забезпечення безпеки громадян під час волевиявлення. Тому, рятувальники  приділяють особливу увагу об’єктам, які будуть працювати як виборчі дільниці.
23 Вересня, 2020 р., 13:43
11 Вересня, 2020 р., 15:59
Рятувальники Коростенщини спільно з начальником відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Коростенської РДА Житомирської області Тетяною Біляченко не припиняють профілактичні заходи для населення, аби запобігати надзвичайним подіям.
08 Вересня, 2020 р., 13:40
04 Вересня, 2020 р., 15:54
20 Серпня, 2020 р., 12:26
Кар’єри, ставки та річки зі швидкою течією – місця не призначені для купання відпочивальників – стали місцем пильної уваги рятувальників, фахівців підрозділів Нацполіції та служб у справах дітей. Щоденно, об’єднавши свої зусилля, вони проводять спільну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед дорослих та дітей щодо небезпеки наслідків купання у непередбачених для цього водоймах.
17 Серпня, 2020 р., 12:43
Зазвичай, причинами масштабних пожеж є наслідки людської легковажності та навмисні підпали. Так, 16 серпня о 13:42 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої трави в с.Сингаї Коростенського району.