Начальник Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області, полковник служби цивiльного захисту Сергій РУДЗІК

Біографічна довідка

Контактні дані

Адреса: м. Коростень, вул. Волонтерська, 4а
Телефон(и): (04142)9-63-08
Email: korosten.udtbz@ukr.net
Офіційний сайт: https://www.dsns.gov.ua/

Сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/RyatuvalnykyKorostenshchyny/

13 Жовтня, 2021 р., 13:46
З метою дотримання правил безпеки при застосуванні піротехнічних засобів та запобігання жахливих наслідків від розваг з піротехнічними засобами, Коростенське районне управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області нагадує про необхідність дотримання правил при купівлі, зберіганні, використанні петард, феєрверків та інших видів піротехніки.
23 Вересня, 2021 р., 11:38
23 вересня о 0 годин 50 хвилин від випадкових очевидців надійшло повідомлення про загорання автомобіля по вулиці Жмаченка (орієнтовно біля районної лікарні) в м. Коростень.
23 Вересня, 2021 р., 09:04
Керівництво Коростенського районного управління 3 державного пожежно-рятувального загону, 8 державної пожежно-рятувальної частини та 37 державного пожежно-рятувального поста Головного управління ДСНС України у Житомирській області звертається до Вас з проханням не укривати інформацію, якщо ви стали свідком незаконних дій з боку співробітників державної служби надзвичайних ситуацій. За порушення нормативних актів співробітниками ДСНС законодавством України передбачається покарання осіб причасних до корупційних діянь.
08 Вересня, 2021 р., 10:58
Повідомлення про пожежу надійшло о 1 годині 24 хвилин. Зателефонував 13-ти річний підліток та повідомив, що в житловому будинку, де він мешкає по вулиці Жмаченка ( район першої школи) багато диму.
04 Вересня, 2021 р., 09:46
3 вересня піротехніки ДСНС області знищили п’ять одиниць вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що були виявлені напередодні в селах Боровиця та Сокорики Коростенського району.
04 Вересня, 2021 р., 09:42
3 вересня о 06:15 до 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Малин прибіг чоловік, який повідомив, що прямуючи повз три озера, він почув крики людини. Він підійшов ближче та побачив, що у болоті між двома водоймами застряг чоловік, який благає про допомогу. Зрозумівши, що самотужки йому людину не врятувати, відразу ж побіг до пожежної частини.
03 Вересня, 2021 р., 09:25
Осіння пора передбачає зниження середньодобових температур, тому незабаром нам доведеться опалювати наші оселі. А чи готові ваші опалювальні прилади до роботи? Саме в цей період різко збільшується кількість пожеж, які виникають у житловому секторі. Однією з основних причин загорянь є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електронагрівальних приладів.
10 Серпня, 2021 р., 13:41
9 серпня о 15:52 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному дерев’яному житловому будинку с. Велика Фосня Коростенського району. На момент пожежі господарів дома не було. Рятувальників викликав очевидець, який проходив повз обійстя.
10 Серпня, 2021 р., 12:04
9 серпня о 14:31 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про займання сухої трави у с. В. Чернігівка Коростенського району.
07 Серпня, 2021 р., 10:51
Високі температурні показники та посушлива погода сприяють тому, що значно збільшується ризик виникнення загорянь на відкритих територіях. Зазвичай, причинами пожеж у природних екосистемах є наслідки людської легковажності.