Коростенський міськрайонний відділ Управління ДСНС України

Начальник Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області, полковник служби цивiльного захисту Сергій РУДЗІК

Біографічна довідка

Контактні дані

Адреса: м. Коростень, вул. Волонтерська, 4а
Телефон(и): (04142)9-63-08
Email: korosten.udtbz@ukr.net
Офіційний сайт: https://www.dsns.gov.ua/

Сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/RyatuvalnykyKorostenshchyny/

25 Лютого, 2021 р., 16:48
25 лютого працівниками Коростенського МРВ управління ДСНС України у Житомирській області проведено позапланову перевірку КУ "Пугачівський психоневрологічний інтернат" Житомирської обласної ради.
25 Лютого, 2021 р., 09:18
24 лютого о 20 годині 45 хвилин надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в селі Бехи. По прибутті рятувальників до місця виклику було встановлено, що вогнем охоплено дерев'яну веранду та є загроза розповсюдження пожежі по всій площі будівлі.
24 Лютого, 2021 р., 11:06
Упродовж минулої доби на Житомирщині рятувальники ліквідували 6 пожеж, дві з яких – в спорудах господарського призначення в Лугинському районі.
24 Лютого, 2021 р., 11:02
22 лютого о 08:07 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога водієві транспортного засобу, який з’їхав з автодороги на засніжене узбіччя, щоб пропустити машину, і авто опинилося у кюветі. Пригода трапилася на автодорозі Київ-Ковель-Ягодин, поблизу с. Малий Дивлин Лугинського району.
24 Лютого, 2021 р., 11:00
23 лютого о 20:03 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога рятувальників у ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди, що сталася поблизу с. Мала Зубівщина Коростенського району на автошляху Київ-Ковель.
22 Лютого, 2021 р., 11:34
20 лютого о 10:18 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про задимлення у під’їзді двоповерхового багатоквартирного житлового будинку в м. Коростень.
12 Лютого, 2021 р., 10:44
12 лютого о 02:04 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Житомирській області надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Красносілка Коростенського району в тепловозі пасажирського потягу сполученням Львів – Бахмут сталася пожежа.
12 Лютого, 2021 р., 10:40
10 лютого о 14:41 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному дерев’яному житловому будинку в с. Красносілка Лугинського району.
11 Лютого, 2021 р., 10:12
Упродовж минулої доби підрозділами ДСНС області вивільнено зі снігових заметів 28 автомобілів, у яких перебувало 36 осіб. Зокрема, відбуксирували 25 вантажівок, 2 автомобілі швидкої допомоги, 1 автобус.
11 Лютого, 2021 р., 10:09
10 лютого в Брюсселі (Королівство Бельгія) відбувся спільний прес-брифінг Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Виконавчого віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса.