Коростенське районне управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області

Начальник Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області, полковник служби цивiльного захисту Сергій РУДЗІК

Біографічна довідка

Контактні дані

Адреса: м. Коростень, вул. Волонтерська, 4а
Телефон(и): (04142)9-63-08
Email: korosten.udtbz@ukr.net
Офіційний сайт: https://www.dsns.gov.ua/

Сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/RyatuvalnykyKorostenshchyny/

01 Лютого, 2024 р., 10:46
Необережне поводження з вогнем може наробити багато біди. Неухильно дотримуйтеся правил безпеки!
03 Січня, 2024 р., 10:21
За прогнозами синоптиків у січні 2024 року на території Житомирщини температура повітря знизиться подекуди до -10 — -15 градусів за Цельсієм. Це спричинить замерзання водойм, що у свою чергу вабить дітей до відпочинку на льоду, а рибалок до лову риби з твердої води.
01 Січня, 2024 р., 12:07
Якщо ви потрапили під завали, в першу чергу, пам’ятайте про те, що до вас вже прямують екстрені служби.
18 Вересня, 2023 р., 14:06
18 вересня заступник начальника Коростенської районної військової адміністрації Лариса Хоречко
29 Серпня, 2023 р., 14:11
росія внаслідок масштабного вторгнення зробила нашу країну однією з найбільш забруднених у світі. Відступаючи, ворог залишив свідомо в місцях, які були окуповані, дуже багато мін.
08 Серпня, 2023 р., 10:47
6 серпня вогнеборці ліквідовували 5 загорянь сухої рослинності. Найбільше їх сталося у Коростенському та Бердичівському районах. Загалом вогнем пройдено понад 4,2 га сухої трави.
08 Серпня, 2023 р., 10:04
Спекотні літні дні сприяють відпочинку на природі. Такий відпочинок приємний, а перебування на відкритому повітрі корисне.
28 Червня, 2023 р., 17:26
Сьогодні в Горщиківській громаді знакова подія у Горщиківському ліцеї урочисто відкрито Клас безпеки. Захід відбувся за участі рятувальників, освітян, поліцейських та керівництва громади.
23 Червня, 2023 р., 16:36
Аби запобігти загибелі людей на воді, сьогодні Рятувальники Коростенщини, провели профілактичний рейд на місці відпочинку "Човнова станція", що у місті Коростень.
14 Червня, 2023 р., 11:47
Якщо ви відпочиваєте на природі, необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу навколишньому середовищу і становить небезпеку для вашого життя.