Коростенське районне управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області

Начальник Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області, полковник служби цивiльного захисту Сергій РУДЗІК

Біографічна довідка

Контактні дані

Адреса: м. Коростень, вул. Волонтерська, 4а
Телефон(и): (04142)9-63-08
Email: korosten.udtbz@ukr.net
Офіційний сайт: https://www.dsns.gov.ua/

Сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/RyatuvalnykyKorostenshchyny/

12 Травня, 2021 р., 12:01
Сьогодні в ночі, а саме о 0 годин 23 хвилин надійшло повідомлення про загорання двох будинків в селі Бондарівка Коростенського району.
09 Травня, 2021 р., 16:45
У День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Коростенському районі поліцейські охороняють правопорядок та безпеку під час проведення пам’ятних заходів.
06 Травня, 2021 р., 12:01
Сьогодні о 10 годині 05 хвилин через замикання електричного побутового приладу (електричного чайника) в домоволодінні села Ушиця Коростенського району виникла пожежа. Ліквідацію пожежі провели рятувальники Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області..
30 Квітня, 2021 р., 13:03
За минулу добу 29.04.2021 підрозділами 8 ДПРЧ та 37 ДПРП було здійснено 5 виїздів підрозділу, а саме:
14 Квітня, 2021 р., 09:45
13 квітня о 18:39 на пункт зв’язку частини Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області надійшло повідомлення від жительки району про те, що у полі неподалік від траси Київ-Ковель знаходиться велика рогата худоба (корова), яка не може самотужки вилізти з ями, в якій опинилася.
12 Квітня, 2021 р., 09:48
За повідомленням начальника Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області, полковника служби цивiльного захисту Сергія Рудзіка, в основному гасили багаття та залишки сухої рослинності. Однак, мали місце декілька випадків, в результаті яких ліквідовано загоряння господарських будівель та вагончика.
12 Квітня, 2021 р., 09:32
Керівництво Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до Вас з проханням не укривати інформацію, якщо ви стали свідком незаконних дій з боку працівників державної служби надзвичайних ситуацій. За порушення нормативних актів працівниками ДСНС законодавством України передбачається покарання осіб причасних до корупційних діянь.
09 Квітня, 2021 р., 14:47
9 квітня о 01:55 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному житловому будинку в м. Овруч. Про це рятувальників сповістили власники.
06 Квітня, 2021 р., 21:53
Упродовж минулої доби на території області вогнеборцями ліквідовано 11 загорянь сухої рослинності та чагарників, що сталися на відкритих територіях, як в межах населених пунктів так і поблизу них. Загалом вогнем пройдено 21 га території.
03 Квітня, 2021 р., 18:16
03 квітня працівниками Народицького РС УДСНС України у Житомирській області було проведено рейд в житлових домогосподарствах смт Народичі, с. Ласки поблизу яких розташовані поля де протягом 2020 року виникала більша кількість пожеж та лісові масиви.