Коростенський міськрайонний відділ Управління ДСНС України

Начальник Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області, полковник служби цивiльного захисту Сергій РУДЗІК

Біографічна довідка

Контактні дані

Адреса: м. Коростень, вул. Волонтерська, 4а
Телефон(и): (04142)9-63-08
Email: korosten.udtbz@ukr.net
Офіційний сайт: https://www.dsns.gov.ua/

Сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/RyatuvalnykyKorostenshchyny/

04 Вересня, 2020 р., 15:54
Керівництво Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до Вас з проханням не укривати інформацію, якщо ви стали свідком незаконних дій з боку працівників державної служби надзвичайних ситуацій. За порушення нормативних актів працівниками ДСНС законодавством України передбачається покарання осіб причасних до корупційних діянь.
20 Серпня, 2020 р., 12:26
Кар’єри, ставки та річки зі швидкою течією – місця не призначені для купання відпочивальників – стали місцем пильної уваги рятувальників, фахівців підрозділів Нацполіції та служб у справах дітей. Щоденно, об’єднавши свої зусилля, вони проводять спільну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед дорослих та дітей щодо небезпеки наслідків купання у непередбачених для цього водоймах.
17 Серпня, 2020 р., 12:43
Зазвичай, причинами масштабних пожеж є наслідки людської легковажності та навмисні підпали. Так, 16 серпня о 13:42 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої трави в с.Сингаї Коростенського району.
17 Серпня, 2020 р., 10:16
Якщо ви натрапили на вибухонебезпечний предмет, у жодному разі не торкайтесь його – це небезпечно! Знайдені боєприпаси мають бути знешкоджені та знищені тільки фахівцями!
07 Серпня, 2020 р., 11:00
6 серпня о 03:14 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в шлакоблочному житловому будинку в с. Сингаї Коростенського району. Про це рятувальників сповістили сусіди, які прокинулись посеред ночі, та попередили їх, що в оселі можуть бути діти.
26 Липня, 2020 р., 12:00
26 липня о 05:45 на пункт зв’язку 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини від чергового поліції надійшло повідомлення про те, що внаслідок дорожньо-транспортної пригоди у с. Ушиця Коростенського району автомобіль з’їхав з дороги у річку. Необхідна допомога фахівців ДСНС у вилученні автівки, в якій також знаходиться загиблий водій.
21 Липня, 2020 р., 09:47
17 Липня, 2020 р., 15:05
16 Липня, 2020 р., 09:38
15 липня рятувальники спільно з працівниками Коростенської районної державної адміністрації та працівниками Коростенського відділу поліції ГУНП в Житомирській області провели роз'яснювальну роботу з агропідприємствами щодо безпечного збору урожаю та дотримання правил пожежної безпеки під час жнивної компанії.
03 Липня, 2020 р., 08:00