Коростенське районне управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області

Начальник Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області, полковник служби цивiльного захисту Сергій РУДЗІК

Біографічна довідка

Контактні дані

Адреса: м. Коростень, вул. Волонтерська, 4а
Телефон(и): (04142)9-63-08
Email: korosten.udtbz@ukr.net
Офіційний сайт: https://www.dsns.gov.ua/

Сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/RyatuvalnykyKorostenshchyny/

25 Травня, 2022 р., 14:05
Протягом доби піротехнічні підрозділи ДСНС залучалися 223 рази. Виявлено, вилучено і знешкоджено 1 тис. 95 вибухонебезпечних предметів та 8 кг вибухової речовини, у тому числі 1 авіаційну бомбу. Обстежено територію площею 353 га.
20 Травня, 2022 р., 11:40
Керівництво Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області звертається до мешканців Коростенського району з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та правил поведінки на водних об’єктах під час відпочинку на природі.
23 Лютого, 2022 р., 11:37
22 лютого працівниками Коростенського районного управління ДСНС України у Житомирській області та працівниками третього державного пожежно - рятувального загону проведено профілактичне відпрацювання населених пунктів Ушомирської територіальної громади, а саме сіл Веселівка та Розівка.
19 Лютого, 2022 р., 15:34
Працівниками Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області з 07 лютого по 18 лютого проводилась планова перевірка дотримання протипожежного стану офісів старост Коростенської міської територіальної громади.
16 Лютого, 2022 р., 15:56
10 Лютого, 2022 р., 08:55
В середу, 9 лютого, працівниками Коростенського районного управління ДСНС України разом з працівниками ювенальної превенції Коростенського районного управління поліції, спеціалістами відділу надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Коростенської міської ради та Червоного хреста провели інформаційно - профілактичний захід.
04 Лютого, 2022 р., 08:52
Рятувальники Коростенщини продовжують роботу щодо профілактики пожеж та загибелі людей на них. Так, 3 лютого, працівниками Коростенського районного управління ДСНС України проведено профілактичне відпрацювання селі Сарновичі Коростенського району.
04 Лютого, 2022 р., 08:22
В четвер, 3 лютого,  працівниками Коростенського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області проведено інструктаж в КУ "Коростенський геріатричний панціонат для ветеранів війни та праці Житомирської обласної ради".
02 Лютого, 2022 р., 10:37
1 лютого працівниками Коростенського районного управління спільно з працівниками ювенальної превенції Коростенського районного управління національної поліції проведено профілактичне відпрацювання селі Кожухівка Коростенського району.
31 Січня, 2022 р., 11:13
Тонкий лід є найпоширенішою небезпекою в осінньо-зимовий період. З настанням холодів щороку відбувається чимало трагедій, пов’язаних із загибеллю людей на водоймах, вкритих кригою.