Логотип Diia Державний Герб України

Захисник України

26 Січня, 2023 р., 15:10
Особам, стосовно яких встановлено факт позбавлення свободи внаслідок збройної агресії проти України, може бути надана щорічна й одноразова державна грошова допомога.
17 Січня, 2023 р., 14:10
Під час авіаційних навчань росіяни та білоруси планують відпрацювати ведення повітряної розвідки, спільне патрулювання повітряного простору вздовж кордону та, між іншим, висадку тактичного повітряного десанту. За словами речника Командування Повітряних Сил ЗСУ полковника Юрія Ігната, це типові завдання для авіаційних навчань.
16 Січня, 2023 р., 12:45
Якщо зв’язок із захисником України втрачено, звертайтеся на гарячу лінію Уповноваженого зі зниклих безвісти та дотримуйтеся чіткого алгоритму дій.
15 Січня, 2023 р., 12:56
На сайті Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими розміщена Дорожня карта, у якій описані поради, рекомендації та алгоритми дій родини військовослужбовця у випадках, якщо вінвона зникли безвісти, потрапили у полон чи загинули.
04 Січня, 2023 р., 09:52
На час дії воєнного стану пропуск через митний кордон України гуманітарної допомоги – засобів індивідуального захисту, товарів для їх виробництва, безпілотників і їх частин - здійснюється за місцем перетину митного кордону.
29 Грудня, 2022 р., 12:08
У період з 15 по 28 грудня Міністерством оборони для забезпечення підрозділів ЗСУ передано: понад 38 тисяч бронежилетів; понад 55 тисяч шоломів; понад 120 тисяч пар зимового взуття.
27 Грудня, 2022 р., 12:32
Міністр оборони України Олексій Резніков доручив кадровим органам ЗС України провести усі необхідні виплати Захисникам, звільненим з полону, з метою забезпечення їх належного соціального захисту.
23 Грудня, 2022 р., 13:35
Відповідно до документа, в особливий період під час дії воєнного стану військовим можуть надаватися частина щорічної основної відпустки, а також відпустка за сімейними обставинами та з інших поважних причин зі збереженням грошового забезпечення.
17 Грудня, 2022 р., 11:58
Минуло пів року від моменту призначення на посаду Уповноваженого зі зниклих безвісти Олега Котенка. Ця посада є унікальною – Уповноважений займається не лише розшуком зниклих безвісти, а й поверненням тіл загиблих захисників.