Захисник України

19 Квітня, 2024 р., 09:35
З весни 2023 року 100 омбр успішно веде бойові дії на найгарячіших напрямках фронту - на Бахмутському, Лямайському та Куп’янському.
17 Березня, 2024 р., 08:28
Міністерство оборони України повідомляє про новий алгоритм рекрутингу до лав Збройних Сил.
15 Березня, 2024 р., 09:51
Якщо ти свідомо вирішив приєднатись, наважився вийти на цей непростий шлях, або прийняв рішення перевестись до лав «Азову» перш за все тобі потрібно заповнити анкету на сайті.
04 Березня, 2024 р., 12:52
З нас — бойова підготовка, повне забезпечення та західна техніка. З тебе — залізна мотивація вчитися та бажання нищити русню.
02 Лютого, 2024 р., 10:26
Для того, щоб потрапити на ВЛК, військовослужбовцю потрібно подати рапорт своєму командиру. Командир також може самостійно ухвалити відповідне рішення і відправити військовослужбовця на ВЛК.
03 Січня, 2024 р., 15:01
Десантно-штурмові війська – це колектив високих професіоналів та справжніх друзів. Їх досвід та велика кількість вдалих військових операцій — це впевненість, що поруч з тобою досвідчені командири, уважні та непохитні в бою.
03 Січня, 2024 р., 14:00
Оновлений короткий номер гарячої лінії Міністерства оборони України почав свою роботу для військовослужбовців та членів їхніх сімей з 1 січня.
05 Грудня, 2023 р., 19:40
Сьогодні нашим непереможним захисникам, які пожертвували своїм життям в ім'я Незалежності та мирного життя нашої країни в смт. Народичі провели відкриття Стели пам’яті «Герої Народиччини. Пам’ятаємо кожного».
22 Листопада, 2023 р., 14:19
Відповідно до Указу Президента України №768/2023, з метою відновлення історичних традицій національного війська, зважаючи на зразкове виконання покладених завдань під час захисту територіальної цілісності та незалежності України, постановляю:
17 Жовтня, 2023 р., 09:42
Соціальний проєкт ENG for UARMY запустив YouTube-канал “Армійська англійська” для українських військових із навчання військової англійської відповідно до мовних стандартів НАТО (STANAG 6001). Проєкт створено групою волонтерів на чолі з викладачкою Оленою Чекрижовою та підтримано Посольством США в Україні.