Захисник України

25 Травня, 2022 р., 11:23
Міністр оборони Резніков Олексій про грошове забезпечення військовослужбовців, додаткову винагороду на період воєнного стану та чому іноді у рамках однієї бригади чи навіть батальйону розмір виплат може суттєво відрізнятися:
27 Лютого, 2022 р., 08:49
На кордоні з Польщею почастішали випадки повернення автівок українців, які перетинають державний кордон у зв’язку з військовою агресією в Україні, повідомляє ДСНС. Причиною є відсутність полісу страхування – «зеленої карти».
24 Лютого, 2022 р., 20:36
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ щодо утворення військових адміністрацій на всій території України у зв’язку з військовим вторгненням. У тексті документу йдеться про:
24 Лютого, 2022 р., 18:11
Ситуація щодо російського вторгнення!
24 Лютого, 2022 р., 18:09
Бригада швидкого реагування Національної гвардії України дала бій противнику у Гостомелі. Гвардійці збили три гелікоптери з тридцяти чотирьох. В той же час працювала російська штурмова авіація, винищувачі та гелікоптери.
24 Лютого, 2022 р., 18:05
Ось такі мітки просять засипати землею!
22 Лютого, 2022 р., 12:13
21 лютого внаслідок артилерійського обстрілу противника, старший лейтенант Ігор Демидчук та штаб-сержант Олександр Стельмах отримали тяжкі поранення, котрі були не сумісні життям.
22 Лютого, 2022 р., 09:46
Щоб долучитися до служби у Силах територіальної оборони України у Житомирській області, варто звернутися до одного з центрів комплектування області за телефонами: