Безоплатна правова допомога

Що робити, якщо ви потерпаєте від домашнього насильства. ВІДЕО

05 Липня, 2023 р., 08:45
30 червня змінилося законодавство щодо права на відстрочку від мобілізації людей, що доглядають за родичами. Так, тепер відстрочку від мобілізації можуть отримати люди, які мають:
28 Червня, 2023 р., 13:06
Коли фізичної, моральної чи іншої шкоди систематично завдають найближчі люди — ймовірно, це ситуація домашнього насильства.
28 Червня, 2023 р., 09:35
Кабінет Міністрів України затвердив зміни до Порядку здійснення заходів під час запровадження комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування в окремих місцевостях, де введено воєнний.
09 Червня, 2023 р., 10:02
Важливо пам’ятати, що у домашньому насильстві завжди винен лише кривдник. Інколи постраждалі просто не знають, що є законні механізми зупинити насильство. Що можна отримати реальну підтримку і допомогу.
09 Лютого, 2023 р., 13:43
Згідно з статтею 5 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (далі – Закон) одним із принципів, на яких ґрунтується державна політика у сфері надання безоплатної правової допомоги в Україні, є доступність такої допомоги для всіх категорій осіб, що мають право на її отримання.
29 Грудня, 2022 р., 11:49
Як отримати безоплатну правову допомогу? Як оформити успадковану земельну ділянку? За яких умов можна розірвати договір оренди земельної ділянки?
29 Грудня, 2022 р., 11:48
Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко підписав меморандум про співпрацю з Координаційним штабом з надання правової допомоги.
21 Грудня, 2022 р., 18:19
З метою підвищення проінформованості про права та пільги вимушених переселенців, якої потребує дана категорія громадян було організовано та проведено правопросвітницький захід для осіб, які перемістилися з територій адміністративно-територіальних одиниць, на яких проводяться бойові дії та проживають в с.Горщик Горщиківської ОТГ.
21 Грудня, 2022 р., 17:23
Зміни в земельному законодавстві, умови розірвання договору оренди земельної ділянки, порядок отримання безоплатної правової допомоги тощо. Ці та інші питання розглядались під час проведення інформаційного заходу в Ушомирській ОТГ.
05 Липня, 2022 р., 10:39
Зателефонуйте до контактного центру системи з надання безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103. Юристи нададуть консультації та роз’яснення з правових питань, додаткові відомості про безоплатну правову допомогу тощо. Фахівці щодня з вами на зв’язку з 08:00 до 19:00, зокрема у вихідні дні.