Безоплатна правова допомога

Що робити, якщо ви потерпаєте від домашнього насильства. ВІДЕО

25 Травня, 2022 р., 09:52
3 квітня 2022 року набрав чинності Закон України від 24 березня 2022 року №2155-IX «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне використання гуманітарної допомоги» (https://bit.ly/3P9av1K), відповідно до якого Кримінальний кодекс України доповнено статтею 201.2 «Незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги» такого змісту:
24 Травня, 2022 р., 11:47
З початком воєнних дій на українських дорогах працює чимало блокпостів. Це ефективний спосіб збереження безпеки на всередині країни. Наразі, в умовах воєнного стану, існують певні повноваження для визначених посадових осіб щодо зупинки автомобіля, перевірки документів, огляду транспортного засобу тощо.
24 Травня, 2022 р., 10:59
стаття 40 КК України: не є кримінальним правопорушенням дія або бездіяльність особи, яка заподіяла шкоду правоохоронюваним інтересам, вчинена під безпосереднім впливом фізичного примусу, внаслідок якого особа не могла керувати своїми вчинками
20 Травня, 2022 р., 18:52
Упродовж останнього часу у багатьох містах України були змінені назви вулиць, провулків, проїздів. За підтримки громадськості вулиці, названі іменами діячів сусідньої держави-агресора, отримують нові назви, в тому числі і імена Героїв України, а міські, сільські і селищні ради відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» приймають рішення про перейменування.
29 Квітня, 2022 р., 13:41
З початку повномасштабної війни одружилися майже 22 000 українських пар, і це більше ніж зазвичай. Кількість людей, що хочуть одружитися, збільшилася, і це пов’язано зокрема з воєнним станом. Тому ми продумали спосіб, за яким люди, які зараз несуть службу, здійснюють оборону нашої держави, все ж таки можуть здійснити своє бажання навіть дистанційно.
28 Квітня, 2022 р., 15:00
Україна потерпає від збройної агресії російської федерації. Ворог захоплює населені пункти разом з інфраструктурою та місцевим населенням. До рук агресора потрапляють як стратегічні об’єкти, безперервна діяльність яких забезпечує життя в Україні, так і різні підприємства, організації та установи, тому числі й державні.
28 Квітня, 2022 р., 13:15
Військові неодноразово нагадували та попереджали про небезпеку поширення інформації в соціальних мережах про переміщення військової техніки, оскільки ворог використовує таку інформацію, здобуту із відкритих джерел, на шкоду Україні. Однак дехто і далі ігнорує ці попередження, що вже призвело до тяжких наслідків – пошкодження інфраструктури та загибель людей.
18 Лютого, 2022 р., 10:00
Із цього відео дізнаєтеся, що таке договір оренди землі, як відбувається укладення договору щодо оренди земель з приватної, державної та комунальної власності, що має містити договір оренди землі, як вносити в нього зміни тощо.