Безоплатна правова допомога

Що робити, якщо ви потерпаєте від домашнього насильства. ВІДЕО

14 Травня, 2021 р., 14:21
Змінили прізвище чи ім'я, втратили паспорт або він став непридатним? – У таких випадках вам доведеться змінювати паспорт. Але що ж робити, якщо не хочете отримувати ID-картку?
07 Травня, 2021 р., 13:58
Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав».
01 Квітня, 2021 р., 15:36
Оголошуємо набір волонтерів у сфері надання безоплатної правової допомоги.
17 Березня, 2021 р., 09:51
Фахівці правового клубу PRAVOKATOR створили відео присвячене темі договору оренди землі поновлення та припинення.
21 Січня, 2021 р., 14:22
Останнім часом чимало громадян в нашому регіоні звертаються до органів місцевого самоврядування, зокрема сільських рад та ОТГ з приводу можливості розірвання договору оренди земельної ділянки в разі невиконання орендарем своїх обов’язків. З цією метою та в межах реалізації Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України» фахівці Коростенського МЦ та бюро здійснюють виїзні прийоми громадян до мешканців громад, яким проводять правороз’яснювальну роботу стосовно розірвання договорів оренди землі.  Пояснють, що відповідно до Закону України «Про оренду землі» на вимогу однієї із сторін даний договір може бути достроково розірваний за рішенням суду в разі невиконання сторонами обов’язків.
30 Грудня, 2020 р., 15:02
13 Листопада, 2020 р., 11:59
Щоб урегулювати питання щодо відшкодування збитків громадянам за зруйноване житло та виплати їм компенсації, Уряд України прийняв Постанову, відповідно до якої компенсація надається постраждалим, які є власниками житла, зруйнованого після 14 квітня 2014 року та яке знаходиться на підконтрольній Україні території.
13 Листопада, 2020 р., 10:46
Адаптивний карантин в Україні триватиме до 31 грудня 2020 року.. Зважаючи на складну епідемічну ситуацію у Житомирській області, обирайте безпечний спосіб отримати безоплатну правову допомогу. Звертайтесь до центрів та бюро системи БПД (усього в Україні їх понад 500) або поспілкуйтесь з юристом дистанційно (телефоном чи онлайн).
06 Листопада, 2020 р., 09:16
Адаптивний карантин в Україні триватиме до 31 грудня 2020 року. Зважаючи на складну епідемічну ситуацію у Житомирській області, обирайте безпечний спосіб отримати безоплатну правову допомогу. Звертайтесь до центрів та бюро системи БПД (усього в Україні їх понад 500) або поспілкуйтесь з юристом дистанційно (телефоном чи онлайн).
30 Липня, 2020 р., 11:32
Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч» (далі – Фотоконкурс).