Коростенський міськрайонний відділ Філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

Начальниця відділу - підполковник внутрішньої служби, Ващенко Антоніна Олександрівна

Контактні дані

Адреса: вул. Грушевського, 5, м. Коростень, Житомирська область, 11500

Телефон: 098-907-51-96

Ел. скринька: zt12_probation@ukr.net

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

Обідня перерва: 13:00 – 13:45

Вихідний: субота, неділя

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ

Буклет "Досудова доповідь - твоя можливість розповісти суду"

Що означає, коли суд поклав обов’язок виконувати заходи,

передбачені пробаційною програмою?

З підобліковими Коростенського МРВ філії Центру пробації у Житомирській області зустрілась представниця БВПД

На базі Коростенського МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській працює мобільний консультаційний пункт БВПД

27 Квітня, 2022 р., 13:59
26 квітня 2022 року, у День Чорнобильської трагедії, працівники пробації приєдналисьдо церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам і постраждалим від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
17 Лютого, 2022 р., 09:46
Днями, за ініціативи Коростенського РВ № 1 відбулася чергова робоча зустріч заступниці начальника Коростенського РВ № 1 Віти Линник з головою Ушомирської територіальної громади Людмилою Малою.
17 Лютого, 2022 р., 09:29
Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 року № 53/2022 16 лютого оголошено Днем єднання.
20 Січня, 2022 р., 13:15
Нещодавно фахівець Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Сергієнко, провела зустріч із клієнтами пробації в межах діяльності консультативного пункту на базі Коростенського РВ № 1 в межах виконання відповідного Меморандуму про співпрацю.
18 Січня, 2022 р., 11:13
18 січня 2022 року задля збільшення обізнананості засуджених  щодо    стану захворюваності на важкі інфекційні хвороби,соціальний працівник, консультант Благодійного Фонду «Нехай твоє серце б’ється», волонтер пробації Ірина Колесник зустрілась з суб’єктами пробації та провела індивідуально-профілактичні заняття длямотивуванняїх до ведення здорового способу життя та відповідального ставлення до свого здоров’я.
16 Грудня, 2021 р., 12:47
Нещодавно в рамках здійснення наглядової пробації з метою сприяння усвідомленню суб’єктами пробації проблеми насилля в їх сім’ях, ознайомлення з правовими нормами, що захищають право громадянина на свободу від усіх форм насилля до роботи з клієнтом пробації Коростенського РВ № 1 залучено представника ГО «Центр допомоги учасникам АТО Коростенщини».
01 Листопада, 2021 р., 14:52
28 жовтня 2021 року старший інспектор Коростенського РВ № 1 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Сергій Ятченко взяв участь у робочій зустрічі з заступником начальника УПСЗН виконавчого комітету Коростенської міської ради Надією Грива та начальником відділу з питань сімейної політики УПСЗН виконавчого комітету Коростенської міської ради Людмилою Медведчук для обговорення повноважень органу пробації та подальшої співпраці за напрямком пенітенціарної пробації.
22 Жовтня, 2021 р., 09:46
20 жовтня 2021 року психолог відділу, Андрій Шевчук провів індивідуальну мотиваційну бесіду з суб`єктом пробації присвячену пропагуванню здорового способу життя та спонуканню  до зменшення вживання алкоголю.
18 Вересня, 2021 р., 08:46
17 вересня 2021 року відбулась планова зустріч неповнолітнього  суб’єкта пробації з представницею Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксаною Сергієнко.
07 Вересня, 2021 р., 10:49
4 вересня 2021 року у Коростені відбувся ХІІІ Міжнародний фестиваль дерунів. Завдяки плідній співпраці з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями, начальниця Коростенського РВ № 1 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області  підполковник внутрішньої служби Антоніна Ващенко взяла безпосередню участь у дійстві та оцінювала дерунярське триборство, як членкиня журі за номінаціями «Зірка дерунярського мистецтва» та «Дивовижна самобутність» ХІІІ Міжнародного фестивалю.