Коростенський міськрайонний відділ Філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

Начальник Коростенського районного відділу №1 Омельчук Ярослава Ярославівна

Контактні дані

Адреса: вул. Грушевського, 5, м. Коростень, Житомирська область, 11500

Ел. скринька: zt12_probation@ukr.net

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

Обідня перерва: 13:00 – 13:45

Вихідний: субота, неділя

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ

Буклет "Досудова доповідь - твоя можливість розповісти суду"

Що означає, коли суд поклав обов’язок виконувати заходи,

передбачені пробаційною програмою?

Фото без описуФото без опису

З підобліковими Коростенського МРВ філії Центру пробації у Житомирській області зустрілась представниця БВПД

На базі Коростенського МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській працює мобільний консультаційний пункт БВПД

25 Липня, 2024 р., 09:11
   В Коростенському РВ №1 на обліку перебувають не лише особи, які досягли повноліття, але і ті, кому ще не виповнилося 18 років. Робота з даними особами потребує максимальної уваги та є специфічною і не легкою.
23 Липня, 2024 р., 08:54
   Психологічна підтримка засуджених, що перебувають у складних життєвих обставинах – це першочергова ціль психолога відділу пробації. Але до кожної особи потрібно знайти підхід та специфічні заходи впливу, адже кожен засуджений це індивідуальність і тому потребує особливої уваги.
20 Червня, 2024 р., 15:52
    19.06.2024 року в м.Коростень проводився День ментального здоров’я. Здатність отримувати задоволення від життя – основна риса ментально здорової людини. Ментальне здоров’я – це стан рівноваги, який  є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні  аспекти. Воно є важливим для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття. А з іншого боку – психічне здоров’я кожного важливе для всього суспільства.
20 Червня, 2024 р., 15:40
Самореалізація людини і її працевлаштування це невід’ємні складові соціалізації. Коли людина працевлаштована, а особливо, коли отримує задоволення від роботи, вона розкривається, вона змінюється, вона готова вдосконалюватися.
16 Травня, 2024 р., 08:26
З 01 червня 2023 року в Житомирській, Львівській, Кіровоградській, Черкаській, Чернівецькій областях та місті Києві діє  пілотний проєкт щодо імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини, у практичну діяльність. Реалізація даного проєкту потребує спільних злагоджених дій державних служб та органів.
14 Травня, 2024 р., 14:48
          Кожна дитина – це особистість. Вона несформована і потребує уваги з боку батьків, вчителів чи вихователів. Але це вже особистість. І вона присутня в кожній маленькій людині. В негативних умовах війни, що на даний час, на жаль, в нашій державі, дітям приходиться дуже рано ставати дорослими. Тому їм потрібні підтримка і допомога.
22 Квітня, 2024 р., 11:31
          Коростенський міський центр соціальних служб різносторонньо  надає свою підтримку та допомогу населенню. В часи війни, вона відчувається максимально. Адже напруженість, що існує в суспільстві, збільшення кількості громадян, які соціально незахищені призводять до постійної потреби кваліфікованої спільної роботи організацій громади.
02 Квітня, 2024 р., 16:39
При Коростенському РВ №1 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області майже рік функціонує клуб документального кіно Docudays UA. Щомісяця кінострічки переглядаються і обговорюються працівниками органів пробації та засудженими, піднімаються проблемні питання сучасності, проводиться просвітницька робота.
25 Березня, 2024 р., 12:08
     Робота з дітьми дуже складна та потребує максимальної уваги та специфічного підходу. Достукатися до їх душі можливо лише в тому випадку, коли вони будуть довіряти та сприймати. На паритетних засадах з пріоритетами взаємоповаги повинна будуватися превентивна робота з метою зміни поведінки неповнолітніх.
21 Березня, 2024 р., 16:11
На обліку Коростенського РВ №1 перебувають не тільки  особи, що досягли повноліття, але і особи, яким не виповнилося 18 років. Діти, що опинились на стежці протиправних дій  і перебувають в конфлікті із законом потребують набагато більшої підтримки і допомоги ніж дорослі. Адже вони не мають того життєвого досвіду, що дозволить протистояти негативу оточення і мати стійкий імунітет до зовнішнього прокримінального впливу.