Коростенський міськрайонний відділ Філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

Начальниця відділу - підполковник внутрішньої служби, Ващенко Антоніна Олександрівна

Контактні дані

Адреса: вул. Грушевського, 5, м. Коростень, Житомирська область, 11500

Телефон: 098-907-51-96

Ел. скринька: zt12_probation@ukr.net

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

Обідня перерва: 13:00 – 13:45

Вихідний: субота, неділя

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ

Буклет "Досудова доповідь - твоя можливість розповісти суду"

Що означає, коли суд поклав обов’язок виконувати заходи,

передбачені пробаційною програмою?

З підобліковими Коростенського МРВ філії Центру пробації у Житомирській області зустрілась представниця БВПД

На базі Коростенського МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській працює мобільний консультаційний пункт БВПД

22 Жовтня, 2021 р., 09:46
20 жовтня 2021 року психолог відділу, Андрій Шевчук провів індивідуальну мотиваційну бесіду з суб`єктом пробації присвячену пропагуванню здорового способу життя та спонуканню  до зменшення вживання алкоголю.
18 Вересня, 2021 р., 08:46
17 вересня 2021 року відбулась планова зустріч неповнолітнього  суб’єкта пробації з представницею Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксаною Сергієнко.
07 Вересня, 2021 р., 10:49
4 вересня 2021 року у Коростені відбувся ХІІІ Міжнародний фестиваль дерунів. Завдяки плідній співпраці з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями, начальниця Коростенського РВ № 1 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області  підполковник внутрішньої служби Антоніна Ващенко взяла безпосередню участь у дійстві та оцінювала дерунярське триборство, як членкиня журі за номінаціями «Зірка дерунярського мистецтва» та «Дивовижна самобутність» ХІІІ Міжнародного фестивалю.
27 Червня, 2021 р., 09:35
25 червня 2021 року співробітниця Коростенського МРВфілії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Іванна Войтюк спільно з спеціалістом Коростенського центру БВПД Оксаною Сергієнко провели урок патріотичного виховання неповнолітньому клієнту пробації присвячений до Дня Конституції України.
09 Червня, 2021 р., 11:44
8 червня 2021 року на запрошення Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працівники Коростенського МРВ філії Центру пробації у Житомирській області завітали на День відкритих дверей з нагоди 10-річчя Закону України «Про безоплатну правову допомогу».
02 Червня, 2021 р., 11:19
1 червня 2021 року в міському парку культури та відпочинку "Древлянський" м. Коростеня неповнолітні суб’єкти пробації Коростенського МРВ взяли участь у розважальних заходах з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, за участі представників Коростенського ЦСС, представників ювенальної превенції Коростенського РУП, представників Коростенського міського центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».
20 Травня, 2021 р., 15:09
Сьогодні, у святковий день, до Коростенського МРВ завітав волонтер пробації та привітав усіх з Днем української вишиванки та борщу.
20 Квітня, 2021 р., 10:22
16 квітня 2021 року на виконання індивідуального плану роботи з засудженим психолог відділу, Андрій Шевчук провів виховну годину присвячену подаланню шкідливих звичок, пропагуванню здорового способу життя та спонуканню  негативного ставлення до вживання алкоголю та тютюнопаління.
22 Лютого, 2021 р., 08:37
19 лютого 2021 року до роботи з неповнолітнім суб’єктом пробації Коростенського МРВ та його представником залучено фахівця Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксану Сергієнко, яка провела для родини відеолекторій на тему «Булінг».
01 Лютого, 2021 р., 12:09
01 лютого 2021 року із суб’єктами пробації Коростенського МРВ зустрілася представниця Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксаною Сергієнко та поінформувала про види правових послуг, які категорії осіб мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, про права та способи захисту від обвинувачення, а також всі охочі отримали консультацію та роз’яснення з питань, що їх цікавлять.