Коростенський міськрайонний відділ Філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

Начальник Коростенського районного відділу №1 Омельчук Ярослава Ярославівна

Контактні дані

Адреса: вул. Грушевського, 5, м. Коростень, Житомирська область, 11500

Ел. скринька: zt12_probation@ukr.net

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

Обідня перерва: 13:00 – 13:45

Вихідний: субота, неділя

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ

Буклет "Досудова доповідь - твоя можливість розповісти суду"

Що означає, коли суд поклав обов’язок виконувати заходи,

передбачені пробаційною програмою?

З підобліковими Коростенського МРВ філії Центру пробації у Житомирській області зустрілась представниця БВПД

На базі Коростенського МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській працює мобільний консультаційний пункт БВПД

27 Лютого, 2024 р., 09:58
Декларування -   невід’ємна частина демократичної, розвиненої держави з прозорою системою влади та державних органів.
08 Лютого, 2024 р., 14:47
    Орган пробації – це в першу чергу система. Система, яка включає в себе роботу працівників, старання засуджених, допомогу оточуючих. Орган пробації не лише виконує покарання не пов’язані з позбавленням волі, він охоплює своєю діяльністю такі складові, як пенітенціарна пробація та  досудова пробація. Займаються пробаціонери і роботою із волонтерами. Так в Коростенському РВ №1  - 5 волонтерів пробації, в Коростенському РС №1  - 2. Орган пробації постійно змінюється і рухається в ритмі нових вимог, які диктує сучасність.
24 Січня, 2024 р., 12:15
    На даний час в суспільстві є гостра проблема поведінки. Особливо поведінки осіб молодіжного віку в компаніях однолітків, що має результатом негативні правові наслідки вподальшому. Тож  маючи за мету недопущення вчинення повторних правопорушень особами, що перебувають на обліку в органах пробації  психологом Коростенського РВ №1 Андрієм Шевчуком спільно з дільничним офіцером Іршанської ОТГ Никитенко Ярославом В’ячеславовичем 24 січня 2024 року було проведено спільну зустріч.
18 Січня, 2024 р., 12:49
Волонтерство в пробації відіграє дуже важливу роль, волонтери пробації працюють із підобліковими та допомагають їм:
15 Грудня, 2023 р., 11:55
          В час війни та напруженості нелегко приймати реалії сьогодення. Але допомога та підтримка держави та міжнародних організацій не залишає громадян нашої держави.
12 Грудня, 2023 р., 09:47
          10 грудня світова спільнота відзначає День прав людини. Людство на шляху утвердження прав і свобод людини пройшло тернистий шлях, крок за кроком обмежуючи всевладдя держави, поширюючи принцип рівноправності на справедливості. Часто саме боротьба за права людини, за нові й нові ступені свободи ставала каталізатором широкомасштабних змін у суспільнополітичному житті тієї чи іншої країни, вела до нового осмислення ролі людини в її відносинах з державою.
08 Листопада, 2023 р., 16:45
Коростенський районний відділ №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області співпрацює з громадською організацією «Центр надання реабілітаційної допомоги «Шанс». Зокрема, Зубов Юрій Миколайович, є волонтером відділу і приймає активну участь в роботі із засудженими особами, що не лише перебувають на обліку органу пробації, а також знаходяться в місцях позбавлення волі та є клієнтами пенітенціарної пробації.
03 Листопада, 2023 р., 17:00
В рамках пенітенціарної пробації Коростенський РВ №1 та Коростенський РС №1 здійснюють заходи щодо підготовки до звільнення засуджених осіб, що перебувають в місцях позбавлення волі.
03 Жовтня, 2023 р., 16:45
     Всі громадяни нашої країни прагнуть наблизити ПЕРЕМОГУ. Хтось вступає до лав ЗСУ, хтось освоює нові, але вкрай актуальні в даний час професії, хтось волонтерить, а хтось донатить задля допомоги військовим.
02 Жовтня, 2023 р., 14:24
На даний час соціальна і правова політика нашої держави спрямована на  підтримку громадян в складних життєвих ситуаціях. Тому функціонування Коростенського місцевого центру  з надання безоплатної вторинної правової допомоги охоплює своєю діяльністю допомогу особам, що перебувають на обліку районного відділу з питань пробації.