Логотип Diia Державний Герб України

Коростенський міськрайонний відділ Філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

Начальник Коростенського районного відділу №1 Омельчук Ярослава Ярославівна

Контактні дані

Адреса: вул. Грушевського, 5, м. Коростень, Житомирська область, 11500

Телефон: 098-907-51-96

Ел. скринька: zt12_probation@ukr.net

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

Обідня перерва: 13:00 – 13:45

Вихідний: субота, неділя

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ

Буклет "Досудова доповідь - твоя можливість розповісти суду"

Що означає, коли суд поклав обов’язок виконувати заходи,

передбачені пробаційною програмою?

З підобліковими Коростенського МРВ філії Центру пробації у Житомирській області зустрілась представниця БВПД

На базі Коростенського МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській працює мобільний консультаційний пункт БВПД

20 Січня, 2023 р., 13:17
Шахрайство на теренах інтернет-ресурсів останнім часом зовсім не зменшується, а навпаки набуває все більших обертів та охоплює користувачів різного віку та соціального статусу. Також непоодинокими є випадки дезінформації користувачів соціальних мереж в умовах військового стану з метою погіршення авторитету Збройних Сил України серед населення.
17 Січня, 2023 р., 13:07
19 січня відзначається велике свято Водохреща. Віруючі освячують воду та купаються у відкритих водоймах з надією на оздоровлення тіла та душі. Символічні традиції святкування багатовікові, але виконуючи їх потрібно пам’ятати про заходи безпеки.
12 Січня, 2023 р., 16:16
Є думка, що можна сховатися від закону, уникнути покарання за вчинені протиправні дії. Але це є не так. 12.01.2022 року начальник Коростенського РВ №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Ярослава Омельчук провела робочу зустріч з начальником відділу кримінальної поліції Коростенського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області старшим лейтенантом поліції Миколою Миколайчуком.
20 Грудня, 2022 р., 13:54
На превеликий жаль святковий настрій Різдва та Нового року затьмарений подіями війни, що в нашій державі вже 300 днів кривавою раною ятрить душі всіх громадян.
13 Грудня, 2022 р., 11:33
Орган пробації здійснює свою діяльність в нелегких умовах, в яких перебуває наша країна. Ми постійно підтримуємо зв'язок з засудженими та порушниками, що перебувають на обліку, виконуємо робочі завдання з думками про перемогу.
30 Листопада, 2022 р., 09:35
В грудні 2022 року наша країна відзначає 300 річницю з дня народження відомого українського філософа та письменника Григорія Сковороди.
10 Листопада, 2022 р., 12:25
«Наша мова солов’їна», – ми завжди пам’ятаємо це з уроків української мови. І дійсно, наша мова одна з наймилозвучніших мов у світі. ЇЇ звучання викликає естетичну насолоду, трепет душі та піднесений настрій у представників української діаспори за кордоном. Нею захоплювалися і захоплюються в інших країнах світу, її вивчають, нею спілкуються. Тому нашим обов’язком, громадян мужньої, сильної країни є прагнення до поглиблення її знання.
01 Листопада, 2022 р., 14:39
В місті Коростень діє Центр соціально-психологічної реабілітації населення. Робота центру спрямована на допомогу у подоланні депресії, безпорадності, труднощів адаптації до нових умов життя, емоційних розладів та наслідків психологічних травм.
13 Жовтня, 2022 р., 14:04
На даний час багато осіб опинилися в складних життєвих ситуаціях, у зв’язку з військовими діями, що нажаль досі тривають в нашій державі. Серед підоблікових Коростенського районного відділу №1 є особи переселенці з регіонів, що є окупованими. Орган пробації спрямовує свою роботу в першу чергу на надання допомоги таким засудженим.
09 Вересня, 2022 р., 17:45
Такий негласний девіз співпраці Коростенського районного відділу №1 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області та Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.