Коростенська районна державна адміністрація
Житомирська область, Коростенський район
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Запобігання корупції

 


 


 

06 Травня, 2024 р., 10:34
Найцікавішим для суспільства та стресовим для державних службовців є етап проведення повної перевірки декларацій. Особливо актуальним це стало через кардинально новий ризик-орієнтований підхід НАЗК до відбору та перевірки декларацій. Тепер не важливим є рівень посади службовця, а вирішальним є показник ризикованості його декларації. Таким чином НАЗК зможе здійснити перевірку тих категорій декларантів, дістатися до яких раніше було неможливо - це керівники регіональних органів влади і контролю, керівники державних підприємств, голови місцевих рад і районних державних адміністрацій, правоохоронці та інші.
14 Березня, 2024 р., 15:31
Хочете стати рушієм змін у своїй громаді та навчитися протидіяти корупції? Тоді освітній серіал «Антикорупційна робота в органах місцевого самоврядування» саме для вас!
06 Березня, 2024 р., 14:25
Через військову агресію багато українців, в тому числі й посадовців, втратили свої квартири, будинки, автомобілі та інше майно. Разом з тим у декларантів виникає логічне запитання – чи потрібно знищене майно відображати у своїх деклараціях?
26 Лютого, 2024 р., 16:19
До уваги декларантів! З 20 лютого 2024 року вже можливо сформувати довідку “Дані для декларації” в Реєстрі декларацій з даними про доходи з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків (ДРФО) за весь 2023 рік.
20 Лютого, 2024 р., 08:13
До 31 березня 2024 року триває кампанія декларування за 2023 звітний період, яка є менш напруженою за попередню, що завершилася 31 січня цього року. Закликаємо службовців не затягувати з подачею декларацій за 2023 звітній період, а у випадку виникнення труднощів скористатись усім арсеналом допоміжних ресурсів, спеціально створених Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК).
24 Січня, 2024 р., 14:29
Тривають кампанії декларування за 2021-2023 роки. Національне агентство з питань запобігання корупції (далі – НАЗК)  проаналізувало порушення, яких допускаються декларанти при заповненні декларацій. 
10 Січня, 2024 р., 10:09
Національне агентство з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) змінило підхід до відбору та перевірок декларацій на ризик-орієнтований, який дозволить перевірити максимальну кількість поданих декларацій, оптимізувати процес проведення перевірок та підвищити ефективність проведених повних перевірок декларацій силами уповноважених осіб НАЗК.
19 Грудня, 2023 р., 12:01
13 грудня 2023 року набрав чинності оновлений Перелік посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків, у якому значно розширено коло посадовців, які обґрунтовано мають такі ризики. Зокрема, до цього Переліку тепер входять:
11 Грудня, 2023 р., 14:22
10 грудня 2023 року Національне агентство з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) виконало вимоги прийнятого Верховною Радою України Закону № 3384-ІХ та забезпечило відкритий цілодобовий доступ до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр), із врахуванням заходів безпеки, визначених п. 2-11 Прикінцевих положень Закону України “Про запобігання корупції”.  Якщо ви не знайшли у Реєстрі декларацію певної особи, то це означає, що щодо неї до НАЗК надійшло подання про вилучення з публічного доступу.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь