Новини цифрового розвитку, цифрової трансформації і цифровізації

07 Березня, 2024 р., 16:29
Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Коростенської РДА 07.03.2024 взяв участь у семінарі на тему «Підвищення рівня кібербезпеки. Кіберзахист критичної інфраструктури.
05 Березня, 2024 р., 11:19
Залучіть кошти на розвиток власної справи. Стартує відбір проєктів на грантову програму від Мінцифри та EU4Business. Учасники отримають кошти на відновлення та розвиток власного бізнесу. Загальна сума — 300 000 євро, кожен — до 15 000 євро.
13 Лютого, 2024 р., 15:59
Змініть життя у власному населеному пункті — переглядайте освітній серіал «Як створювати проєкти у громадах» та починайте цифровізувати.
30 Січня, 2024 р., 14:45
Сьогодні для українців запрацювала нова послуга. У Дії відтепер можна знайти найближчий до себе Пункт незламності, подивитися графік роботи та зручності, прокласти маршрут. Це дасть змогу людям, у разі потреби, отримати доступ до світла, тепла, води чи інтернету.
11 Січня, 2024 р., 10:14
Ви студент і хочете вивчати англійську за стандартами Кембриджу? Розвинути навички письма і говоріння? Вільно спілкуватися в подорожах чи використовувати англійську для роботи? Тоді розповідайте про Empower адміністрації свого навчального закладу та запропонуйте подати заявку на приєднання.
08 Січня, 2024 р., 10:46
Відтепер Мінцифра відповідатиме за формування держполітики у сфері хмарних послуг, запровадження та функціонування еАкцизу та запуск і роботу освітнього застосунку Мрія.
05 Січня, 2024 р., 12:59
Як діджиталізація рятує природу, скільки заощаджує бізнес та для чого нові сервіси громадськості. Про це розповів Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.
04 Січня, 2024 р., 11:35
Якщо ваша домівка зазнала руйнувань — подавайтеся на єВідновлення в Дії. Спочатку повідомте про пошкоджене або зруйноване майно на порталі або в застосунку. А потім  подайте заяву про грошову виплату в застосунку.
02 Січня, 2024 р., 10:25
«Мрія» — це застосунок, який сприяє трансформації української освіти. Його ідея — забезпечити рівний доступ до знань кожному українцю та допомогти мільйонам дітей і дорослих стати тими, ким вони справді хочуть.