Новини цифрового розвитку, цифрової трансформації і цифровізації

24 Лютого, 2021 р., 18:10
Уряд схвалив законопроєкт про регулювання нестандартних форм трудових відносин. Відповідний проєкт Закону був схвалений сьогодні, 24 лютого, на черговому засіданні Уряду. Документом передбачається законодавче врегулювання взаємовідносин працівників та роботодавців у випадку, коли неможливо заздалегідь визначити види, обсяги та періоди виконання тієї чи іншої роботи, зокрема роботи фрілансерів.
22 Лютого, 2021 р., 09:17
18 лютого за участю Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації, спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби України у Житомирській області, представників територіальних громад району, пасічників, представників сільськогосподарських підприємств відбувся онлайн-семінар.
11 Лютого, 2021 р., 10:40
В Україні активно розвивається е-демократія. За даними Індексу електронної участі ООН, у 2020 році Україна посіла 46-те місце серед 193 держав-учасниць, піднявшись на 29 позицій у порівнянні з минулорічними результатами. Зважаючи на важливість розвитку е-демократії для успіху держави, в 2022 році Україна прагне увійти до ТОП-20 країн рейтингу.
09 Лютого, 2021 р., 16:46
Уряд схвалив проект Закону “Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо визначення поняття трудових відносин та ознак їх наявності”.
09 Лютого, 2021 р., 11:15
09 лютого у світі відзначатимуть День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого “Інтернету”».
09 Лютого, 2021 р., 11:13
Ця міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe починаючи з 2004 року. Вона відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого. Наприклад, 11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
21 Січня, 2021 р., 15:06
Основною метою роботи виїздної групи сьогодні до Ушомирської та Горщиківської територіальних громад з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під час обстежень суб’єктів господарювання є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з роботодавцями та найманими працівниками, а також важливості дотримання:
16 Січня, 2021 р., 13:23
В Україні Мінрегіоном за участю Держенергоефективності розроблено та встановлено мінімальні вимоги до енергоефективності будівель. Відповідний наказ Мінрегіон № 260 від 27.10.2020 вже набув чинності.
14 Січня, 2021 р., 10:38
Придбання нерухомості — відповідальний момент, особливо якщо купувати на вторинному ринку. Арешти, судові справи, незаконні перепланування і прописані родичі, підробка документів та інші види шахрайства з боку продавців, нотаріусів, ріелторів та інших пов'язаних осіб — усі ці ризики можуть коштувати потенційним покупцям грошей та нервів.