Відділ інфраструктури, енергетики та захисту довкілля, інформаційних технологій та цифрового розвитку

Начальник відділу - Олена Халімончук

Головний спеціаліст - Іванна Мазурова

тел. 9-62-33, ел. адреса: apr@krstrda.zht.gov.ua

Старший інспектор з інформаціних технологій та цифрового розвитку - Наталія Колєнова

тел. 4-41-91, ел. адреса: zmi@krstrda.zht.gov.ua

22 Червня, 2020 р., 15:59
Легалізація трудових відносин включає в себе, в основному, два аспекти: це легалізація зайнятості та легалізація заробітної плати.
11 Червня, 2020 р., 12:25
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.
02 Червня, 2020 р., 13:59
А найліпшою безкоштовною платформою для цього є система електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ).
28 Травня, 2020 р., 14:47
28 Травня, 2020 р., 12:54
Послуга ID-14 передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків.
25 Травня, 2020 р., 19:53
Для того, щоб нова платформа була зручною громадянам та максимально пристосованою під їхні потреби, разом із NDI Ukraine - National Democratic Institute цього тижня ми запускаємо онлайн-дослідження щодо платформ із залученням громадян.
15 Травня, 2020 р., 12:36
Документи мають два види архівного зберігання: постійне та тривале — 10 років і тимчасове зберігання — до 10 років.
14 Травня, 2020 р., 13:23
Закон, який значно посилює відповідальність за навмисне пошкодження телекомунікаційних мереж та обладнання, вчора ухвалений Верховною Радою.
07 Травня, 2020 р., 10:28
Електронний документообіг має багато переваг. Економить час та заощаджує витрати на логістику. Але у деяких підприємців залишаються сумніви, чи варто відходити від звичних традицій та освоювати нове. Відповідаємо на поширені запитання та розвінчуємо сумніви.
06 Травня, 2020 р., 15:40
Відкрити власну справу за 10 хвилин, оформити допомогу при народженні дитини, отримати необхідну довідку, перевірити дані про себе в державних реєстрах. Усе це та ще багато іншого та корисного можна швидко та зручно зробити онлайн на порталі державних послуг «Дія».