Відділ інфраструктури, енергетики та захисту довкілля, інформаційних технологій та цифрового розвитку

Начальник відділу - Олена Халімончук

Головний спеціаліст - Іванна Мазурова

тел. 9-62-33, ел. адреса: apr@krstrda.zht.gov.ua

Старший інспектор з інформаціних технологій та цифрового розвитку - Наталія Колєнова

тел. 4-41-91, ел. адреса: zmi@krstrda.zht.gov.ua

16 Січня, 2021 р., 13:23
В Україні Мінрегіоном за участю Держенергоефективності розроблено та встановлено мінімальні вимоги до енергоефективності будівель. Відповідний наказ Мінрегіон № 260 від 27.10.2020 вже набув чинності.
14 Січня, 2021 р., 10:38
Придбання нерухомості — відповідальний момент, особливо якщо купувати на вторинному ринку. Арешти, судові справи, незаконні перепланування і прописані родичі, підробка документів та інші види шахрайства з боку продавців, нотаріусів, ріелторів та інших пов'язаних осіб — усі ці ризики можуть коштувати потенційним покупцям грошей та нервів.
13 Січня, 2021 р., 11:35
Повідомляємо про те що, правові засади здійснення державного регулювання господарської діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор в Україні визначає Закон України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» (далі — Закон), який набрав чинності 13 серпня 2020 року.
04 Січня, 2021 р., 13:45
Для забезпечення ефективної діяльності робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення в Коростенській районній державній адміністрації залучаються представники податкової служби, Пенсійного фонду, управління Держпраці в Житомирській області та Коростенського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області.
11 Грудня, 2020 р., 09:14
Проблема мобінгу наразі постає досить гостро. Їй присвячуються розвідки, статті та диспути. Ми також вирішили не залишати цю тему поза увагою.
09 Грудня, 2020 р., 13:22
Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області повідомляє, що на водоймах Житомирської області, з метою забезпечення охорони річкових раків під час їх природного відтворення, створення сприятливих умов для виношування ікри та збільшення їх запасів у водоймах, вводиться заборона на будь-який лов раків з 05.12.2020 р. по 30.06.2021 р., відповідно до Наказу від 03.12.2020р. №82-у «Про встановлення заборони на лов річкових раків».
07 Грудня, 2020 р., 09:33
Четвертого грудня робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення продовжила свою роботу з інформування роботодавців та найманих працівників Коростенського району щодо важливості дотримання:
30 Листопада, 2020 р., 14:10
Основною метою роботи виїздної групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення  під час обстежень суб’єктів господарювання є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з роботодавцями та найманими працівниками, а також важливості дотримання:
23 Листопада, 2020 р., 09:00
Під час обстежень суб’єктів господарювання було проведено інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями та найманими працівниками.
17 Листопада, 2020 р., 10:12
Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області повідомляє, що на зимувальних ямах у водоймах Житомирської області встановлюється заборона на вилов водних біоресурсів на період з 01 листопада 2020 року до початку весняно-літньої нерестової заборони 2021 року (згідно Наказу про встановлення заборони на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у період 2020-2021 р.р. №67-у від 27.10.2020р. з Переліком та межами зимувальних ям у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області).