Логотип Diia Державний Герб України

Новини цифрового розвитку, цифрової трансформації і цифровізації

20 Травня, 2024 р., 10:43
Актуалізація даних військовозобовʼязаних у ЦНАПах
17 Травня, 2024 р., 08:21
Якою буде сфера телеком в Україні до 2030 року? Презентували стратегію розвитку електронних комунікацій
15 Травня, 2024 р., 15:30
Тільки плануєте відкрити туристичний бізнес і не знаєте, з чого почати? Гід з державних послуг допоможе. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідний сервіс. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.
14 Травня, 2024 р., 10:13
У зв’язку із тим, що 1 вересня 2023 року Президент України презентував для українських школярів, їхніх батьків і педагогів інноваційний освітній цифровий проект «Мрія», виникла необхідність проведення ребрендінгу нашого вже існуючого прєкту.
10 Травня, 2024 р., 15:28
Це хакатон з розроблення інноваційних рішень на основі відкритих даних. Взяти участь можуть новачки сфери, які хочуть здобути знання про відкриті дані та запустити свій стартап для розвитку України.
09 Травня, 2024 р., 16:22
Ваша домівка постраждала від російської агресії? Подавайте через Дію заяви в міжнародний Реєстр збитків та пришвидшуйте запуск компенсаційного механізму. Дані з Реєстру стануть основою для майбутніх репарацій, які росія має заплатити за всі руйнування та злочини.
01 Травня, 2024 р., 12:38
Громадські організації мають змогу взяти участь у грантовому конкурсі, котрий посилить спроможності громад надавати допомогу постраждалим від вибухонебезпечних предметів (ВНП). А  також інформувати про її надання у партнерстві з організаціями громадянського суспільства. Про це повідомляється на сайті Програми розвитку ООН (UNDP).
26 Квітня, 2024 р., 12:50
Вони створюють інноваційні рішення, впроваджують діджитал-послуги, змінюють Україну й продовжують працювати, попри війну та виклики.
25 Квітня, 2024 р., 12:46
На безоплатний протез мають право всі громадяни України, а не лише військові чи постраждалі внаслідок бойових дій.  Про це йдеться на Урядовому порталі.
23 Квітня, 2024 р., 11:13
Зараз ментальне здоровʼя дітей особливо страждає від наслідків війни — ворожі обстріли, руйнування, постійні стресові ситуації. Ми не можемо вплинути на ці події, але в силах українців допомогти дітям боротися зі стресом та повернути мотивацію до навчання.