Новини цифрового розвитку, цифрової трансформації і цифровізації

08 Липня, 2024 р., 12:01
Уряд ухвалив постанову та дав старт системі єДозвіл для бізнесу.  Скоро на порталі Дія  українці зможуть отримувати повний цикл процедур видачі дозвільних документів. Без черг та купи паперів.
04 Липня, 2024 р., 14:35
Війна триває і в інформаційному полі, тому зараз особливо важливо вміти захищатися від кібератак. Щоб допомогти українським підприємства виявляти потенційні загрози та посилити кіберзахист, запускаємо Програму з кібердіагностики бізнесу. Презентація проєкту відбудеться під час заходу Cybersecurity for Business.
01 Липня, 2024 р., 11:05
Мінцифри продовжує створювати ще більше важливих сервісів для українців разом з Міністерством охорони здоров’я України та Національною службою здоров’я України. У Дії кожен зможе  зареєструватися або авторизуватися в електронній системі охорони здоровʼя (ЕСОЗ) як пацієнт, а також обрати сімейного лікаря, подати йому декларацію чи, за потреби, розірвати дійсну.
26 Червня, 2024 р., 08:51
Від сьогодні українці після уточнення облікових даних у ЦНАПі зможуть отримати військово-обліковий документ із QR-кодом — за ним перевірятимуть дійсність документа. Безоплатно, без черг та відвідування територіальних центрів комплектування. Документ сформується, якщо в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів є вся необхідна інформація про заявника.
25 Червня, 2024 р., 12:17
Скоро свідоцтва про народження дитини, шлюб, розлучення та зміну імені у Дії підтягуватимуться автоматично.
12 Червня, 2024 р., 15:17
Хаби цифрової освіти — це простори, де українцям допомагають покращувати навички цифрової грамотності. Наприклад, безпечно поводитися в мережі або користуватися месенджерами та соцмережами. Так уже понад 5 тисяч просторів стали частиною Мережі хабів цифрової освіти — від бібліотек та університетів до IT-компаній.
11 Червня, 2024 р., 14:53
Продовжуємо трансформувати систему освіти, щоб зробити навчання більш сучасним та інноваційним. Запустили тестування Мрії в 40 школах країни. Застосунок повністю змінює підхід до навчання. Школярі вчитимуться за сучасними підходами, батьки зрозуміють сильні сторони дітей. А вчителі зможуть позбутися бюрократії та приділяти більше уваги розвитку учнів.
11 Червня, 2024 р., 12:38
В Дії з’являться push-сповіщення для сімей зниклих безвісти осіб, військових та цивільних полонених. Раніше інформування відбувалося через смс. Вразливістю рідних полонених та зниклих безвісти користувалися шахраї — пропонували за гроші «пришвидшити» обмін або надсилали фейкову інформацію, імітуючи дані від Координаційного штабу.
10 Червня, 2024 р., 15:56
Рекрутингові центри розташовані у приміщенні ЦНАП, тут громадяни можуть отримати інформацію та консультацію щодо служби у силах оборони та за бажанням рекрутуватися на обрану військову посаду й частину. В цих приміщеннях не проводяться заходи з вручення повісток.
05 Червня, 2024 р., 15:29
Працюємо, щоб бюрократії було менше в житті наших захисників та захисниць. Тепер не потрібно носити із собою паперовий документ, посвідчення буде завжди під рукою — у смартфоні.