На випадок надзвичайних ситуацій

Телефонний довідник ДСНС України в Житомирській області

Пам’ятки у випадках надзвичайних ситуацій:

Дії у разі виникнення пожежі

Увага! Ожеледиця!

Увага ожеледиця! Водії, будьте обережні на дорогах!

Увага! Різке похолодання!

18 Листопада, 2020 р., 10:41
Температура – один із важливих абіотичних факторів, що впливають на фізіологічні функції всіх живих організмів. Температура залежить від географічної широти, висоти над рівнем моря та пори року.
11 Листопада, 2020 р., 08:30
Туман – це природне явище, що досить часто спостерігається восени. Особливо густий туман накопичується у низинах, біля річок, де видимість досягає менше 100м. В результаті різкого обмеження видимості збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод на дорогах.
30 Жовтня, 2020 р., 13:43
Майже на всій території України найближчим часом прогнозують зливи. Нагадуємо правила поведінки під час грози.
05 Жовтня, 2020 р., 16:01
Житомирський гідрометцентр повідомляє, що у зв’язку з переміщенням через територію області серії атмосферних фронтів, протягом 6-8 жовтня на території Житомирської області очікуються несприятливі погодні умови: дощі, часом значні дощі, грози.
27 Вересня, 2020 р., 09:11
Абсолютна більшість нещасних випадків травмування сторонніх громадян, у тому числі зі смертельним  наслідком, які трапляються на залізниці, сталися в результаті порушення громадянами «Правил безпеки на залізничному транспорті Україні»  та «Правил поведінки громадян на залізничному транспорті», а саме: переходу залізничних колій у невстановлених місцях, ходіння по залізничних коліях, посадка і висадка під час руху поїзда, переїзд залізничних колій при закритому положенні шлагбаума або при червоному світлі світлофора та звуковому сигналі переїзної сигналізації, та інші.
24 Вересня, 2020 р., 16:00
На черговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, що відбулось сьогодні, 24 вересня 2020 року, заслухавши доповіді заступника голови Коростенської районної державної адміністрації Артема Майданика, головного лікаря КНП «Коростенський районний центр ПМСД» Наталки Бугайової, начальника Коростенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Наталії Васьківської, начальника сектору освіти Коростенської РДА Василя Митюка було вирішено:
23 Вересня, 2020 р., 16:44
21 Вересня, 2020 р., 09:32
На черговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, що відбулось сьогодні, 21 вересня 2020 року, заслухавши доповіді заступника голови Коростенської районної державної адміністрації Артема Майданика, головного лікаря КНП «Коростенський районний центр ПМСД» Наталки Бугайової, начальника Коростенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Наталії Васьківської, начальника сектору освіти Коростенської РДА Василя Митюка було вирішено:
15 Вересня, 2020 р., 10:14
Щоб зупинити розповсюдження вірусу, необхідно чітко дотримуватись правил не лише особистої гігієни, а й утилізації захисних масок та рукавичок. Адже, потрапляючи у змішані відходи вірус може жити у них кілька днів.
11 Вересня, 2020 р., 09:38
На черговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, що відбулось 10 вересня 2020 року, заслухавши доповіді заступника голови Коростенської районної державної адміністрації Артема Майданика, головного лікаря КНП «Коростенський районний центр ПМСД» Наталки Бугайової, начальника Коростенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Наталії Васьківської було вирішено: