Логотип Diia Державний Герб України

Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

Споруди подвійного призначення та найпростіших укриттів Коростенського району. Книга обліку найпростіших укриттів Лугинської селищної ради

Споруди подвійного призначення та найпростіших укриттів Коростенського району. Книга обліку споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Горщиківської сільської ради

Споруди подвійного призначення та найпростіших укриттів Коростенського району. Книга обліку споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Народицької сільської ради

Споруди подвійного призначення та найпростіших укриттів Коростенського району. Книга обліку споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Білокоровицької сільської ради

Споруди подвійного призначення та найпростіших укриттів Коростенського району. Книга обліку споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Ушомирської сільської ради

Споруди подвійного призначення та найпростіших укриттів Коростенського району. Книги обліку споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Гладковицької сільської ради

Споруди подвійного призначення та найпростіших укриттів Коростенського району. Книга обліку споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Словечанської сільської ради

Споруди подвійного призначення та найпростіших укриттів Коростенського району. Захисні споруди цивільного захисту Овруцької міської ТГ

Телефонний довідник ДСНС України в Житомирській області

Пам’ятки у випадках надзвичайних ситуацій:

Дії у разі виникнення пожежі

Увага! Ожеледиця!

Увага ожеледиця! Водії, будьте обережні на дорогах!

Увага! Різке похолодання!

14 Вересня, 2022 р., 12:59
Аварії (катастрофи) на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть супроводжуватися викидом (виливом) в атмосферу і на прилеглу територію небезпечних хімічних речовин (НХР), таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид тощо. Це являє серйозну небезпеку для населення, адже заражене повітря вражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи.
11 Липня, 2022 р., 15:08
Перегрівання організму виникає в результаті тривалого перебування на сонці або в занадто жаркому приміщенні.
08 Липня, 2022 р., 11:25
Збираєтесь із рідними на прогулянку до лісу або необлаштованої паркової зони? А тепер подивіться уважно на це фото.
28 Червня, 2022 р., 10:07
З початку російського вторгнення іноземні ЗМІ, посилаючись на дані розвідки, неодноразово повідомляли про ймовірність хімічної атаки зі сторони Росії. Важливо, що реальність такої загрози підтверджували і Президент України Володимир Зеленський, і Центр протидії дезінформації при РНБО.
27 Червня, 2022 р., 10:28
Категорично заборонено:
27 Червня, 2022 р., 10:09
У літню пору нас може чекати загроза у вигляді укусів змій, павуків або опіків. Як діяти в такому разі? Чого категорично робити не можна? Розповімо тут.
14 Червня, 2022 р., 15:04
Громадяни, які бажають брати участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, особливо в населених пунктах, які найбільш постраждали під час проведення воєнних дій, пов'язаних із збройною агресією російської федерації проти України, можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту.
10 Червня, 2022 р., 10:28
Державна служба України з надзвичайних ситуацій попереджає про небезпеку нещасних випадків на воді під час відпочинку дітей та дорослих. При цьому, навіть катастрофічно високий показник смертності на водних об'єктах не лякає людей - вони ігнорують елементарні правила поведінки на воді.
08 Червня, 2022 р., 12:07
Врятовано за цей період семеро громадян, із них – троє дітей. Тож нагадуємо вам елементарні правила поводження на воді, які можуть врятувати життя:
26 Травня, 2022 р., 13:27
Обов‘язково перегляньте відео самостійно та покажіть дітям. Бережіть себе!