Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

Телефонний довідник ДСНС України в Житомирській області

Пам’ятки у випадках надзвичайних ситуацій:

Дії у разі виникнення пожежі

Увага! Ожеледиця!

Увага ожеледиця! Водії, будьте обережні на дорогах!

Увага! Різке похолодання!

06 Жовтня, 2021 р., 13:12
Відповідні дані оприлюднені на сайті Міністерства охорони здоров'я. Так, в помаранчевій зоні перебувають Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернівецька області.
15 Вересня, 2021 р., 14:15
15 вересня 2021 відбулось навчальне заняття з головами міських, селищних та сільських рад та їх заступниками під керівництвом першого заступника голови Коростенської районної державної адміністрації Сергія Кириченка.
31 Серпня, 2021 р., 14:29
Начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Коростенської районної державної адміністрації Тетяна Біляченко в м. Запоріжжя бере участь у практичному семінарі з уповноваженими представниками місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо організації діяльності консультативних пунктів з інформування населення про надзвичайні ситуації та способи і методи захисту від них, зокрема з урахуванням потреб осіб з інвалідністю, насамперед тих, які пересуваються на кріслах колісних, мають порушення зору та слуху.
04 Серпня, 2021 р., 11:09
За даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій з початку року на водоймах загинуло більше 808 осіб! Це говорить про рекордну смертельну статистику нещасних випадків на воді в країні у цьому році.
03 Серпня, 2021 р., 09:40
До отруйних змій відносяться гадюка, гюрза, кобра та інші. Характер отруєння залежить від дози отрути, місця укусу. Найбільш небезпечні укуси в ділянці голови, шиї  поблизу великих кровоносних судин.
02 Серпня, 2021 р., 14:46
Гриби – харчовий продукт, однак серед них багато є отруйних, які можуть викликати сильні отруєння, а іноді і смерть. Це такі гриби, як бліда поганка, мухомори, опеньки несправжні та багато інших.
26 Липня, 2021 р., 15:25
Рекомендації щодо дій населення у разі виникнення надзвичайної ситуації.
15 Липня, 2021 р., 11:05
З  метою забезпечення дотримання правил пожежної безпеки та вжиття невідкладних заходів щодо недопущення в населених пунктах району пожеж, проведено профілактичні заходи на території Іршанської селищної територіальної громади.
11 Липня, 2021 р., 09:03
До пожеж у екосистемах найчастіше, на жаль, призводить людська халатність: спалювання на полях стерні, сухої трави й сміття на території приватних господарств, недбалість під час паління та користування вогнем.
30 Червня, 2021 р., 15:30
За даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій за три вихідні потонули сорок людей.