Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

Телефонний довідник ДСНС України в Житомирській області

Пам’ятки у випадках надзвичайних ситуацій:

Дії у разі виникнення пожежі

Увага! Ожеледиця!

Увага ожеледиця! Водії, будьте обережні на дорогах!

Увага! Різке похолодання!

30 Квітня, 2021 р., 13:31
Сьогодні, 30 квітня на базі Коростенського ОМТЦК та СП відбулась нарада під головуванням першого заступника голови Коростенської районної державної адміністрації Сергія Кириченка за участі начальника відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Тетяна Біляченко, представників Коростенського, Малинського, Овруцького ОМТЦК та СП, Лугинського, Олевського РТЦК та СП, представників Коростенського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області, представники територіальних громад Коростенського району.
29 Квітня, 2021 р., 16:21
Відповідно до рішення Житомирської обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 28 квітня 2021 року № 10 інформуємо населення щодо запровадження рекомендацій МОЗ України на період вихідних, святкових та поминальних днів,
28 Квітня, 2021 р., 14:07
Готуючись до відпочинку на природі, не забудьте потурбуватися про засоби захисту від кусючих комах – комарів, мошок, а найголовніше – кліщів!
14 Квітня, 2021 р., 16:40
Уже традиційними стали виїзні наради представників Коростенської районної державної адміністрації, фахівців Коростенського МРВУ ДСНСУ у Житомирській області, ДП «Коростенський лісгосп АПК» з фахівцями ТОВ «ДФУ Агро» щодо дотримання правил пожежної безпеки на підприємстві та під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду.
08 Квітня, 2021 р., 15:50
Сьогодні в Коростенській районній державній адміністрації відбулось засідання тимчасової районної комісії при райдержадміністрації для здійснення перевірок протипожежної безпеки на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням на них людей.
01 Квітня, 2021 р., 09:07
З настанням весни мешканці міст і сіл виходять на природу: розпочинаються весняно-польові роботи в полі, на присадибних ділянках та городах. Люди їдуть подихати свіжим повітрям, поспілкуватися з друзями біля вогнища, помилуватися пробудженням природи тощо. Все це є чудовим відпочинком. Часто невід’ємною частиною подібного дозвілля стає вогнище, в якому спалюють торішнє листя, суху траву, дрібне сміття, а також смажать шашлики та картоплю.
17 Березня, 2021 р., 12:18
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
12 Березня, 2021 р., 12:27
Зимові прояви стихійних сил природи нерідко виявляються у снігових заметах внаслідок снігопадів і хуртовин. Снігопади, тривалість яких може бути від 16 до 24 годин, дуже впливають на господарську діяльність населення, особливо з наступним різким похолоданням (сильний мороз) або потеплінням (швидке танення снігу або ожеледь).
07 Березня, 2021 р., 12:20
Упродовж минулої зими на замерзлих водоймах Житомирської області втопилося 2 людини. До трагедій призвело необережне поводження на льоду. З першими днями весни прийшло й потепління. Лід почав невпинно танути і це породжує додаткову небезпеку для рибалок та підростаючого покоління, які продовжують виходити на тонкий лід.
04 Березня, 2021 р., 12:14
Світова практика показує, що своєчасні протиепідемічні заходи, зокрема карантинні, є ефективними в боротьбі з COVID-19. Будьте відповідальними, дотримуйтеся умов карантину, вживайте профілактичних заходів!