На випадок надзвичайних ситуацій

Телефонний довідник ДСНС України в Житомирській області

Пам’ятки у випадках надзвичайних ситуацій:

Дії у разі виникнення пожежі

Увага! Ожеледиця!

Увага ожеледиця! Водії, будьте обережні на дорогах!

Увага! Різке похолодання!

17 Лютого, 2021 р., 08:54
Кожна друга пожежа у період інтенсивної експлуатації приладів опалення спричинена саме порушенням вимог щодо безпечного використання та влаштування печей і плит на твердому паливі, а також різноманітних електрообігрівачів. Нерідко на таких пожежах гинуть чи отруюються продуктами горіння люди, звісно, вигорають і помешкання. А залишитися серед зими без даху над головою – це морально складна і фінансово непідйомна для звичайної родини ситуація. Отже:
15 Лютого, 2021 р., 15:27
Перепад температури та значне нагромадження снігового покриву сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд, виступаючих архітектурних частинах будинків та великих деревах.
08 Лютого, 2021 р., 11:14
Дії населення під час стихійного лиха:
07 Лютого, 2021 р., 09:55
Зниження температурних показників спонукає громадян активніше використовувати засоби опалення для обігріву оселі: електрообігрівачі, печі, газові прилади тощо. При цьому, у зимовий період в рази збільшується статистика займань у житловому секторі, що часто спричинено нехтуванням людей правилами пожежної безпеки. Наслідки такого недбальства можуть бути вельми трагічними.
23 Січня, 2021 р., 10:58
Повсякденна праця рятувальників, перш за все, спрямована на запобігання виникненню різноманітних надзвичайних подій, зокрема, шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення. Попри це, громадяни не завжди відповідально ставляться до власної безпеки та добробуту своєї родини, що може обернутися трагічними наслідками.
18 Січня, 2021 р., 12:14
Зима – час свят і прогулянок по засніженій природі. Але зимові прогулянки, крім приємних емоцій, здатні принести і проблеми. Так, тривале перебування на морозі може стати причиною обмороження.
15 Січня, 2021 р., 12:27
Температура – один із важливих абіотичних факторів, що впливають на фізіологічні функції всіх живих організмів. Температура залежить від географічної широти, висоти над рівнем моря та пори року.
14 Січня, 2021 р., 14:54
Дії населення під час стихійного лиха:
12 Січня, 2021 р., 15:35
У зв’язку з вторгненням в Україну холодного арктичного повітря, протягом 15-18 січня 2021 р. на Житомирщині очікується зміна погодних умов та суттєве зниження температурного режиму.
16 Грудня, 2020 р., 10:46
Рекомендації щодо дій населення у разі виникнення надзвичайної ситуації.