Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

ГРАФІК

особистого прийому громадян начальником відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Коростенської районної державної адміністрації

Житомирської області на 2024 рік

Тетяна БІЛЯЧЕНКО

-

перший та третій четвер щомісяця з 9.00 години  до 13.00 години в робочому кабінеті відділу  за адресою:  вулиця Грушевського, 60/2 м. Коростень

-

другий та четвертий четвер щомісяця - виїзні прийоми громадян за окремим графіком  у населених пунктах Коростенського району

Споруди подвійного призначення та найпростіших укриттів Коростенського району. Книга обліку найпростіших укриттів Лугинської селищної ради

Споруди подвійного призначення та найпростіших укриттів Коростенського району. Книга обліку споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Горщиківської сільської ради

Споруди подвійного призначення та найпростіших укриттів Коростенського району. Книга обліку споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Народицької сільської ради

Споруди подвійного призначення та найпростіших укриттів Коростенського району. Книга обліку споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Білокоровицької сільської ради

Споруди подвійного призначення та найпростіших укриттів Коростенського району. Книга обліку споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Ушомирської сільської ради

Споруди подвійного призначення та найпростіших укриттів Коростенського району. Книги обліку споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Гладковицької сільської ради

Споруди подвійного призначення та найпростіших укриттів Коростенського району. Книга обліку споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів Словечанської сільської ради

Споруди подвійного призначення та найпростіших укриттів Коростенського району. Захисні споруди цивільного захисту Овруцької міської ТГ

Телефонний довідник ДСНС України в Житомирській області

Пам’ятки у випадках надзвичайних ситуацій:

Дії у разі виникнення пожежі

Увага! Ожеледиця!

Увага ожеледиця! Водії, будьте обережні на дорогах!

Увага! Різке похолодання!

25 Липня, 2024 р., 14:24
У сучасних реаліях України знання правил мінної безпеки стає необхідністю. Недостатня обізнаність може коштувати життя та заподіяти непоправну шкоду здоров’ю. Особливо небезпечними є вибухонебезпечні предмети, які залишаються після військових дій. На жаль, багато українців все ще не усвідомлюють усю серйозність ситуації, що призводить до трагічних наслідків.
24 Липня, 2024 р., 10:38
Вибухонебезпечні предмети – будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, що здатні за певних умов вибухати. Серед них – вибухові речовини та боєприпаси.
16 Липня, 2024 р., 12:22
Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Нижче ви знайдете корисні матеріали для дорослих та дітей, що допоможуть пояснити дитині у легкій та розважальній формі про правильну поведінку, а вам пригадати вкрай важливі правила мінної безпеки.
15 Липня, 2024 р., 12:03
Літній відпочинок біля водойм приносить багато задоволення, але водночас вимагає дотримання певних правил безпеки. Важливо пам’ятати, що нехтування ними може призвести до небезпечних ситуацій. Пропонуємо ознайомитися з основними правилами поведінки на воді та біля водоймищ, які допоможуть забезпечити безпеку для вас та ваших близьких.
11 Липня, 2024 р., 12:45
Перегрівання організму виникає в результаті тривалого перебування на сонці або в занадто жаркому приміщенні.
09 Липня, 2024 р., 09:44
На жаль, сигнали повітряної тривоги стали для більшості наших громадян буденними. Проте цими повідомленнями жодним чином НЕ можна нехтувати, адже для того, щоб сповістити вас про небезпеку працюють чимало фахівців.
03 Липня, 2024 р., 14:08
Щороку сотні людей потрапляють до лікарень, ба навіть гинуть, через отруєння грибами. Гриб, яким труяться найчастіше, — бліда поганка, бо її плутають з печерицями чи сироїжками.
25 Червня, 2024 р., 09:08
Про це розповів начальник пресслужби 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців Державної прикордонної служби України Юрій Шахрайчук.
21 Червня, 2024 р., 21:10
Шановні жителі Коростенського району!
12 Червня, 2024 р., 16:54
Начальник Коростенської РВА Олег Рябой провів робочу зустріч з головами громад, керівниками лісогосподарських підприємств Коростенського району, керівниками природних заповідників «Поліський» та «Древлянський», представниками національної поліції України та державної служби України з надзвичайних ситуацій з питань заходів запобігання пожежам в природних екосистемах.