Логотип Diia Державний Герб України

Децентралізація влади

13 Вересня, 2022 р., 10:59
Експерти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» підготували огляд основних показників та роз’яснення для органів місцевого самоврядування щодо особливостей складання проєктів місцевих бюджетів на 2023 рік.
13 Вересня, 2022 р., 10:24
Експерти Програми USAID DOBRE підготували рекомендації органам місцевого самоврядування та комунальним підприємствам, як підвищити стійкість систем водопостачання для забезпечення жителів водою в умовах воєнного стану та під час надзвичайних ситуацій.
19 Серпня, 2022 р., 12:44
В Українському кризовому медіа-центрі представники центральних органів влади, міжнародних організацій, регіональної влади та місцевого самоврядування обговорили можливості економічної та соціальної реанімації громад в умовах війни.  Публічне обговорення організовано Програмою USAID DOBRE спільно з Міністерством розвитку громад та територій.
15 Серпня, 2022 р., 12:59
Експерти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» підготували роз’яснення для органів місцевого самоврядування щодо Порядку фінансування соціальних послуг, які надаються особам із числа внутрішньо переміщених осіб під час дії воєнного стану в Україні.
12 Липня, 2022 р., 10:54
Якщо бракує коштів у загальному фонді місцевих бюджетів на потреби громад, держава запропонувала рішення. Тепер, за необхідності, місцеві ради зможуть передавати кошти зі спеціального до загального фонду та використовувати їх за загальновстановленими правилами. Про це повідомляється на сайті “Децентралізація”.
04 Липня, 2022 р., 17:45
Експерти Програми DOBRE підготували вебінар на тему оренди комунального майна у період дії воєнного стану. За результатами вебінару ділимось презентацією, де докладно висвітлені аспекти:
21 Лютого, 2022 р., 19:48
15 лютого 2022 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Філія чи структурний підрозділ закладу освіти: в чому різниця?».
15 Лютого, 2022 р., 09:46
31 Січня, 2022 р., 16:49
Супровід буде надано в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу у громадах», яка впроваджується Клубом Ділових Людей Україна за підтримки U-LEAD. Громади були відібрані після практичного навчання, що тривало протягом жовтня – грудня 2021 року за участі 384 фахівців зі 192 громад.
12 Січня, 2022 р., 13:01
У 2022 році громади отримають близько 132 мільярдів гривень, які будуть спрямовані на розвиток соціальної, комунальної та дорожньої інфраструктури. Водночас об’єм Державного фонду регіонального розвитку складе понад п’ять мільярдів гривень. Ці кошти передбачені Законом України «Про державний бюджет на 2022 рік», – повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.