Децентралізація

14 Вересня, 2023 р., 15:14
За інформацією ГУ ДПС у Житомирській області, суб’єкти господарювання Житомирщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, упродовж січня-серпня поточного року сплатили до місцевих бюджетів області 883,0 млн гривень єдиного податку.
24 Липня, 2023 р., 08:57
За 6  місяців цього року платники Житомирщини, які здійснюють викиди забруднюючих речовин, перерахували до бюджетів 27,6 млн гривень. Понад 20,7 млн грн з цієї суми спрямовано до державного бюджету, водночас до місцевих бюджетів надійшло 6,9 млн грн екологічного податку.
18 Липня, 2023 р., 11:35
Програма Transparency International Ukraine «Прозорі міста» розробила спеціальний посібник з очищення публічного простору українських міст від російських і радянських топонімів для місцевої влади та громадян. Цей документ має на меті допомогти органам місцевого самоврядування та громадськості під час перейменування вулиць, площ, мостів, парків та інших топонімів.
14 Липня, 2023 р., 10:01
Міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс для громадських організацій, громадських спілок, органів самоорганізації населення (ОСН) та благодійних організацій «Сприяння участі жителів громад у процесах відбудови України».
11 Липня, 2023 р., 15:56
17 липня об 11:00 відбудеться круглий стіл на тему: «Три роки новому адміністративно-територіальному устрою України: успіхи, виклики та перспективи».
09 Липня, 2023 р., 14:47
Що робити, якщо староста перебуває у відпустці, на лікарняному, у відрядженні чи з інших причин відсутній на роботі та не може протягом певного періоду часу здійснювати свої повноваження та виконувати посадові обов’язки? Яким чином можливо виправити ситуацію та забезпечити отримання жителями старостинського округу необхідних послуг? Експерти Програми USAID DOBRE підготували роз’яснення.
07 Липня, 2023 р., 11:35
Cedos та Western NIS Enterprise Fund оголошують конкурс грантів для громад на створення або оновлення фізичних просторів центрів спільнототворення, а також розвиток програмної діяльності таких центрів.
27 Червня, 2023 р., 10:34
У червні Кабінет Міністрів України затвердив перелік перших проєктів, які отримають фінансування з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації (Фонд ліквідації). На реалізацію цих проєктів з Фонду ліквідації буде виділено 6,6 мільярда гривень.
15 Червня, 2023 р., 18:56
20 червня о 15:30 відбудуться Конгресові слухання проекту Закону «Про дерадянізацію порядку вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» (№8263).
14 Червня, 2023 р., 18:28
Act to Support – це акселераційна програма та конкурс проєктів цифрових інструментів, спрямованих на підтримку ВПО, зокрема молоді, малого та мікробізнесу, та громад, які приймають переселенців.