Децентралізація влади

14 Квітня, 2021 р., 08:38
20 квітня 2021 року о 09:30 розпочнеться конференція “Політика розвитку МСП на регіональному та місцевому рівнях: рекомендації та інструменти”, присвячена питанням планування розвитку малого та середнього підприємництва на рівні регіонів та територіальних громад.
06 Квітня, 2021 р., 16:09
На сайті “Децентралізація” розміщено інтерв’ю Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова агентству “Інтерфакс-Україна” про подальшення впровадження реформи децентралізації та розвиток територіальних громад.
01 Квітня, 2021 р., 16:05
Нові райони і територіальні громади в Україні – з'явилося друге, доповнене видання Атласу адміністративно-територіального устрою України.
31 Березня, 2021 р., 20:40
Грантова програма ЄС House of Europe надасть культурним організаціям з регіонів від 4500 до 9000 євро (залежно від розміру населеного пункту чи громади) на покупку вартісних гаджетів.
30 Березня, 2021 р., 16:07
29 березня стартував конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Конкурс організовано у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) телеканалами ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром.
25 Березня, 2021 р., 10:47
На засіданні 24 березня Уряд підтримав розроблений Мінрегіном законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про засади державної регіональної політики».
22 Березня, 2021 р., 15:32
26 березня 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе онлайн-консультацію для управлінців освітою.
18 Березня, 2021 р., 10:03
Парламентський Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував Верховній Раді України прийняти у другому читанні та в цілому Проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост №4535.
16 Березня, 2021 р., 07:51
Адміністративні послуги соціального характеру (АПСХ) є дуже затребуваними у громадян. До АПСХ належать: надання субсидій, призначення державних допомог, пільг, грошових компенсацій, встановлення різного роду соціальних статусів тощо.
14 Березня, 2021 р., 09:09
Районні державні адміністрації та органи місцевого самоврядування громад мають бути зацікавлені в тому, щоб вибудовувати новий формат взаємовідносин, який ґрунтуватиметься на чіткому розмежуванні повноважень та якісній комунікації.