Децентралізація влади

14 Вересня, 2021 р., 17:56
За інформацією Головного управління ДПС у Житомирській області, підприємці області, які працюють за спрощеною системою оподаткування, протягом січня-серпня 2021 року сплатили до місцевого бюджету 698,2 мільйони гривень єдиного податку. Місцеві громади Житомирщини за вісім місяців поточного року отримали від суб’єктів господарювання – спрощенців на 123,2 мільйони гривень більше ніж за аналогічний період минулого року.
13 Вересня, 2021 р., 18:54
Очільників та фахівців з управління земельними ресурсами територіальних громад з усіх куточків України запрошують подати заявку на конкурс для участі в піврічній навчальній програмі за Проєктом “Підтримка громад в управлінні землями”, який розробляється ГС “УкрГео” за сприяння Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).
09 Вересня, 2021 р., 11:56
8 вересня парламентський Комітет держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування рекомендував Верховна Рада України прийняти за основу проєкт закону №5742, який удосконалює порядок укладання договорів про співробітництво громад.
07 Вересня, 2021 р., 19:24
7 вересня Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про індустріальні парки", спрямованих на залучення інвестицій в промисловий сектор економіки шляхом запровадження стимулів в індустріальних парках (№4416-1 від 10.12.2020).
07 Вересня, 2021 р., 13:26
Українські громади отримали право управляти власними земельними ресурсами – тож наразі перед ними стоять амбітні завдання у цій площині та нові вимоги до планування територій на місцевому рівні. На цьому наголосив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.
03 Вересня, 2021 р., 09:53
Мінрегіон запропонував територіальним громадам заповнити спеціальну електронну анкету, щоб спільно визначити необхідні статистичні дані та показники для формування системи місцевої статистики територіальних громад.
02 Вересня, 2021 р., 12:46
З 01 вересня 2021 року Міністерство розвитку громад та територій розпочинає прийом заявок від органів місцевого самоврядування (ОМС) для отримання субвенції на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі для придбання комунальної техніки, повідомляє пресслужба Мінрегіону.
25 Серпня, 2021 р., 13:15
Консультанткою з юридичних питань Офісу підтримки реформи децентралізації при Мінрегіоні, консультанткою Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» Лесею Федченко розроблено Рекомендації щодо дій/рішень органів місцевого самоврядування із впровадження положень Закону № 1638.
18 Серпня, 2021 р., 16:28
Мінрегіон спільно з порталом Децентралізація запроваджують серію діалогових онлайн-заходів для представників органів місцевого самоврядування під назвою «Децентралізація на зв’язку».
12 Серпня, 2021 р., 12:25
Про це повідомляють у Міністерстві розвитку громад та територій України. Держгеокадастр додав новий шар на  Публічну кадастрову карту – «Межі територіальних громад». Він може стати у пригоді власникам земельних ділянок, землевпорядникам, органам місцевого самоврядування та представникам державної влади.