Україна - Європейський Союз

26 Жовтня, 2021 р., 12:04
Програма Євросоюзу House of Europe надає гранти на реалізацію персональних проєктів у різних сферах. Ви можете отримати до 4 000 євро на ваш особистий проєкт із залученням ЄС або Великої Британії.
18 Жовтня, 2021 р., 08:52
Україна, як незалежна держава обрала свій шлях до розбудови демократичного суспільства, із застосуванням системи європейських цінностей. Для досягнення цієї мети було вирішено імплементувати у національне законодавство стандарти у сфері верховенства права, демократії та прав людини, розроблені в рамках Ради Європи.
12 Жовтня, 2021 р., 11:59
Президент України Володимир Зеленський, Президент Європейської ради Шарль Мішель і Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн розпочали засідання 23-го Саміту Україна – ЄС, який відбувається в Києві.
11 Жовтня, 2021 р., 16:32
12 жовтня у Києві відбудеться двадцять третій Саміт Україна – Європейський Союз. На заході головуватимуть Президент України Володимир Зеленський, Президент Європейської ради Шарль Мішель і Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.
07 Жовтня, 2021 р., 13:12
Уряд підтримав проєкт розпорядження Президента про уповноваження Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета на підписання Угоди між Україною і Європейським Союзом та Європейським співтовариством з атомної енергії про участь України у Рамковій програмі з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» та Програмі з досліджень та навчання Європейського співтовариства з атомної енергії (2021-2025), комплементарній до Рамкової програми з досліджень та інновацій «Горизонт Європа». Рішення ухвалено 06 жовтня 2021 року відповідно до розпорядження Президента України № 490/2021-рп від 24.05.21.
23 Вересня, 2021 р., 09:31
Україна ставить собі за мету цифровізацію всіх державних послуг та перехід у paperless-економіку. Це найбільш вдалий шлях подолання бюрократії, побутової корупції та зловживань. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів 22 вересня.
12 Серпня, 2021 р., 10:35
З метою реалізації стратегічного курсу України на набуття повноправного членства в НАТО та забезпечення його підтримки з боку українських громадян Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 348/2021 «Про Стратегію комунікації з питань євроатлантичної інтеграції України на період до 2025 року».
29 Липня, 2021 р., 09:27
Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква зустрівся з уповноваженим з питань Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Маттіасом Люттенбергом.
19 Липня, 2021 р., 21:15
Президент України Володимир Зеленський переконаний, що першим кроком на шляху до членства України, Грузії та Молдови в Європейському Союзі має стати визнання європейської перспективи цих держав відповідно до статті 49 Договору про ЄС.
14 Липня, 2021 р., 11:18
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Віце-президентом Європейської комісії з питань міжінституційних відносин та прогнозування Марошем Шефчовічем.