Логотип Diia Державний Герб України

Україна - Європейський Союз

13 Січня, 2023 р., 09:32
ЄС і НАТО створили робочу групу для спільного захисту критичної інфраструктури. Про це на спільному брифінгу з генсеком НАТО у середу заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.
21 Грудня, 2022 р., 18:40
Мінрегіон розробив методичні рекомендації, які допоможуть громадам стратегічно планувати їх регіональний розвиток. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря.
06 Грудня, 2022 р., 13:58
Президент України Володимир Зеленський провів переговори у відеоформаті з головою уряду Чорногорії Дрітаном Абазовичем.
30 Листопада, 2022 р., 17:44
Випробувальний Фонд талантів ЄС – це онлайн-інструмент пошуку роботи для людей, які рятуються від війни в Україні та шукають роботу в ЄС.
22 Листопада, 2022 р., 17:56
Сьогодні Уряд ухвалив постанову, яка дозволить українцям використовувати кваліфікований електронний підпис (КЕП) в Європейському Союзі для отримання певних послуг. А європейський е-підпис буде визнаний в Україні.
12 Жовтня, 2022 р., 15:43
Сьогодні Європейський інвестиційний банк перерахував нашій країні додаткові 550 млн євро. Кошти допоможуть, зокрема, покрити витрати на ремонт пошкоджених об'єктів енергетичної інфраструктури та підтримати стабільність української електромережі. Також допомога буде спрямована на відновлення надання муніципальних та базових послуг населенню у громадах.
07 Жовтня, 2022 р., 12:47
Заступник голови Держспецзв’язку Віктор Жора, керівник служби з питань інформаційної безпеки та кібербезпеки Апарату РНБО-секретар НКЦК Наталія Ткачук та директор Агентства ЄС із мережевої та інформаційної безпеки (ENISA) Юхан Лепасар обговорили питання посилення співпраці та налагодження практичної взаємодії. Робоча зустріч відбулася під час візиту до штаб-квартири ENISA в Афінах у межах Cybersecurity East Project.
15 Вересня, 2022 р., 11:18
Вперше, під час 72-ї сесії Європейського регіонального комітету Всесвітньої організації здоров’я, Україна була включена до складу Виконавчої ради ВООЗ та Європейського комітету ВООЗ.
22 Серпня, 2022 р., 16:23
21 серпня стартувала всеукраїнська комунікаційна кампанія Європейського Союзу «Разом ми – Європа». Її мета – поінформувати найширшу авдиторію українців про всебічну підтримку, солідарність та допомогу ЄС, яку вже було надано Україні від початку повномасштабного російського вторгнення, і яка триватиме надалі.
01 Серпня, 2022 р., 15:12
Як написав на своєму офіційному телеграм-каналі Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль: Перший транш у 500 млн євро вже зарахований на рахунок НБУ. Надходження другого траншу очікуємо завтра.