Логотип Diia Державний Герб України

Україна - Європейський Союз

15 Вересня, 2022 р., 11:18
Вперше, під час 72-ї сесії Європейського регіонального комітету Всесвітньої організації здоров’я, Україна була включена до складу Виконавчої ради ВООЗ та Європейського комітету ВООЗ.
22 Серпня, 2022 р., 16:23
21 серпня стартувала всеукраїнська комунікаційна кампанія Європейського Союзу «Разом ми – Європа». Її мета – поінформувати найширшу авдиторію українців про всебічну підтримку, солідарність та допомогу ЄС, яку вже було надано Україні від початку повномасштабного російського вторгнення, і яка триватиме надалі.
01 Серпня, 2022 р., 15:12
Як написав на своєму офіційному телеграм-каналі Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль: Перший транш у 500 млн євро вже зарахований на рахунок НБУ. Надходження другого траншу очікуємо завтра.
18 Липня, 2022 р., 08:43
Вторгнення Росії в Україну у лютому 2022 року спричинило одну з найбільших гуманітарних криз в новітній історії Європи. Війна триває, і це призводить до збільшення кількості жертв, руйнувань і переміщених осіб усередині України та за її кордонами.
11 Липня, 2022 р., 10:47
За фінансової підтримки Європейського Союзу Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні підтримала запуск гарячої лінії для надання психологічної допомоги українцям, які постраждали від війни. Ініціатива створити гарячу лінію для надання первинної психологічної допомоги належить Національній психологічній асоціації та впроваджується під її керівництвом.
09 Червня, 2022 р., 14:15
На першій сесії засідання Парламентського Комітету Асоціації Україна-ЄС була присутня Президентка Європейського Парламенту Роберта Мецола та Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.
20 Травня, 2022 р., 15:12
З метою утвердження спільних європейських цінностей, залучення молоді до діяльності пов’язаною з інтеграцією країни до ЄС, відзначення Дня Європи в Україні Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з молодіжною радою при Житомирській облдержадміністрації 20 травня 2022 року на платформі ZOOM проводитиметься вебінар на тему: «Європа і молоді люди».
14 Лютого, 2022 р., 09:46
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем.
09 Грудня, 2021 р., 15:51
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Прем’єр-міністром Республіки Хорватія Андреєм Пленковичем, який перебуває в нашій країні з візитом.