Україна - Європейський Союз

23 Січня, 2024 р., 14:04
Громадські організації «Екоклуб» та «Екодія» оголошують грантовий конкурс для підтримки діяльності місцевого самоврядування у впровадженні рішень, що вестимуть до сталої енергетики у громаді.
20 Вересня, 2023 р., 14:30
96% українців зазначили, що відносини між Україною та Європейським Союзом – хороші. Про це свідчать результати щорічного опитування громадської думки 2023 року в Україні.
30 Червня, 2023 р., 11:08
Під головуванням заступника Міністра з питань європейської інтеграції Тараса Шевченка відбулася робоча нарада з організації виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії комунікації з питань євроатлантичної інтеграції України на період до 2025 року.
16 Червня, 2023 р., 09:39
Депутати Європарламенту схвалили резолюцію із закликом прийняти Україну до НАТО після завершення військових дій на її території, йдеться на сайті Європарламенту.
09 Травня, 2023 р., 12:19
З першого дня повномасштабного російського вторгнення, з 24 лютого 2022 року, ЄС підтримує Україну, надаючи потужну політичну, фінансову, військову та гуманітарну підтримку, а також запроваджуючи жорсткі санкції проти Росії.
12 Квітня, 2023 р., 14:20
Як повідомляє Міністерство юстиції України, у рамках розширення можливостей для участі України в програмах і агенціях ЄС в рамках Багаторічної фінансової перспективи ЄС на 2021- 2027 роки Міністерством здійснюються заходи щодо приєднання до Програми права та цінності (Citizens, Equality, Right and Values Programme) та Програми у сфері юстиції (The Justice Programme).
13 Січня, 2023 р., 09:32
ЄС і НАТО створили робочу групу для спільного захисту критичної інфраструктури. Про це на спільному брифінгу з генсеком НАТО у середу заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.
21 Грудня, 2022 р., 18:40
Мінрегіон розробив методичні рекомендації, які допоможуть громадам стратегічно планувати їх регіональний розвиток. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря.
06 Грудня, 2022 р., 13:58
Президент України Володимир Зеленський провів переговори у відеоформаті з головою уряду Чорногорії Дрітаном Абазовичем.
30 Листопада, 2022 р., 17:44
Випробувальний Фонд талантів ЄС – це онлайн-інструмент пошуку роботи для людей, які рятуються від війни в Україні та шукають роботу в ЄС.