Ініціативи Президента України

30 Червня, 2022 р., 15:41
Президент України Володимир Зеленський ініціював створення глобального проєкту United24, який має на меті об’єднати людей з усього світу у їхньому бажанні допомогти нашій державі.Перша складова United24 – однойменна платформа для збору коштів на підтримку України. Головна мета – збільшити обсяги пожертв на користь нашої держави, забезпечити ефективність і прозорість їх розподілу.

05 Березня, 2022 р., 10:10
Незабаром запрацює сайт fightforua.org, який міститиме всю необхідну інформацію для громадян іноземних держав, які хочуть приєднатися до Інтернаціонального легіону оборони України.

04 Березня, 2022 р., 10:37
Окупанти в захоплених містах України створюють гуманітарну кризу, блокують українські «зелені коридори» й таким чином змушують людей виїжджати на територію Росії. Про це розповів Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками західних ЗМІ.
27 Лютого, 2022 р., 09:10
24 лютого 2022 року рано-вранці Росія розпочала нову військову операцію проти України. Це нічим не виправдане злочинне й цинічне вторгнення. Російська армія дотримується дуже підлої тактики. Зруйновані ракетами та артилерією житлові будинки – це остаточний аргумент для світу, щоб разом з нами зупинити окупаційне нашестя.
25 Лютого, 2022 р., 10:23
Президент України підписав Указ про загальну мобілізацію №69/2022.
15 Лютого, 2022 р., 08:00
Про це йдеться на сайті Президента України. Як зазначається у повідомленні, мета указу — консолідація українців, зміцнення стійкості народу в умовах зростання гібридної загрози, інформаційно-пропагандистського та морально-психологічного тиску.