Військова служба за контрактом

25 Березня, 2024 р., 17:18
95 окрема десантно-штурмова Поліської бригади ЗСУ запрошує на військову службу. Саме твоя рішучість, сміливість та високий рівень професіоналізму можуть зробити вирішальний внесок у нашу спільну перемогу.
27 Лютого, 2024 р., 17:30
26 лютого під головуванням заступника начальника ОВА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександра Федька відбулася  робоча онлайн-нарада з питання проведення кампанії з рекрутингу громадян на військову службу за контрактом.
25 Січня, 2024 р., 09:08
Свідомий вибір кращих! МОРСЬКА ПІХОТА
20 Грудня, 2023 р., 15:33
Міністерство оборони України отримало перші результати співпраці з приватними компаніями щодо залучення людей до Збройних сил.
17 Березня, 2021 р., 17:46
Згідно з директивою Міністерства оборони України та Генерального штабу 16 лютого 2015 року почала формування 58 окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського. За час АТО та ООС бійці побували в найгарячіших точках на Сході, а зараз захищають державні рубежі на Донецькому напрямку.
14 Січня, 2021 р., 13:48
Головне управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України надає рекомендації щодо послідовності дій громадян, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського (старшинського) складу у віськових частинах Збройних Сил України.
10 Лютого, 2020 р., 14:25
Збройні Сили України запрошують громадян укладати контракт на проходження військової  служби та нагадують порядок прийняття на неї.
31 Січня, 2020 р., 09:54
Вимоги до прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.