31 Березня, 2024 р., 11:20
Вітаю українців і всіх вірян, які святкують Великдень сьогодні зі світлим днем Воскресіння Христового!
26 Березня, 2024 р., 11:18
 Сьогодні, 26 березня, в Україні відзначають День Національної гвардії!
26 Березня, 2024 р., 09:05
26 березня 2024 року Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення. Це військове формування з правоохоронними функціями має цікаву історію, власні бойові рекорди та своїх героїв, яких шанує Україна і світ.
25 Березня, 2024 р., 11:00
Сьогодні ми відзначаємо День Служби безпеки України - день, коли ми пишаємося роботою наших силових структур і їх внеском у забезпечення національної безпеки та захисту наших громадян.
17 Березня, 2024 р., 09:00
У будь-яких умовах працівники цієї стратегічної галузі забезпечують наші оселі теплом, водою та іншими комунальними послугами, підтримують безперебійне функціонування об’єктів критичної інфраструктури.
22 Січня, 2024 р., 12:33
Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України. Більш ніж сто років тому 22 січня було проголошено Акт З'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Цей визначальний момент є символом національної єдності та боротьби за незалежність.
24 Грудня, 2023 р., 19:30
Святий вечір – особливий час, коли родина збирається за столом, готуючись до Різдва Христового. Але серце особливо тяжіє до тих, хто далеко від нас.
24 Грудня, 2023 р., 09:00
Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівників архівних установ.