17 Березня, 2024 р., 09:00
У будь-яких умовах працівники цієї стратегічної галузі забезпечують наші оселі теплом, водою та іншими комунальними послугами, підтримують безперебійне функціонування об’єктів критичної інфраструктури.
22 Січня, 2024 р., 12:33
Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України. Більш ніж сто років тому 22 січня було проголошено Акт З'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Цей визначальний момент є символом національної єдності та боротьби за незалежність.
24 Грудня, 2023 р., 19:30
Святий вечір – особливий час, коли родина збирається за столом, готуючись до Різдва Христового. Але серце особливо тяжіє до тих, хто далеко від нас.
24 Грудня, 2023 р., 09:00
Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівників архівних установ.
22 Грудня, 2023 р., 09:37
Працювати енергетиком – це означає  присвятити цій сфері своє життя, щодня та щохвилини нести відповідальність за якісне та безперебійне електропостачання, забезпечуючи світлом та теплом наші будинки. Завдяки професіоналізму  працівників енергетичної галузі працюють виробництва, промисловість, малі та великі підприємства, заклади освіти.
21 Грудня, 2023 р., 12:17
21 грудня – День створення Пенсійного фонду України. Сьогодні Пенсійний фонд України – одна з найбільш потужних та розвинених інституцій в державі, яка має величезний організаційний та технічний потенціал, здатний вирішувати і реалізовувати найскладніші завдання.
21 Грудня, 2023 р., 12:07
Шановні працівники Державної служби зайнятості!
19 Грудня, 2023 р., 08:34
Шановні  адвокати району!