Вітання

12 Липня, 2020 р., 09:12
Вітаємо з ювілейним днем народження головного спеціаліста управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Світлану Власюк!
08 Липня, 2020 р., 09:27
Свій ювілейний день народження сьогодні відзначає бібліотекар Васьковицького будинку культури Наталія Васьківська.
08 Липня, 2020 р., 08:57
Що для кожного з нас є справжнім щастям? Скажу впевнено – це коли є тепла мамина посмішка, надійне батькове плече, добра порада брата, підтримка сестри, веселий сміх дітей і сповнений любові погляд чоловіка чи дружини. Це коли в тебе на душі спокій та гармонія, якщо ти знаєш, що уся твоя родина щаслива і здорова.
04 Липня, 2020 р., 08:28
На вас покладено здійснення щоденної нелегкої місії, що вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки. Ваше благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки.
01 Липня, 2020 р., 08:59
Шановні архітектори! Щиро вітаємо з професійним святом!
28 Червня, 2020 р., 10:10
З почуттям глибокої поваги сьогодні ми щиро вітаємо з ювілейним днем народження лікаря-педіатра КНП "Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради" Валентину Петрівну Прокопчук!
27 Червня, 2020 р., 08:30
Шановні жителі Коростенщини! Прийміть щирі вітання з Днем Конституції – одним із визна­чальних державних свят суверенної України та Днем молоді!
25 Червня, 2020 р., 08:50
Сьогодні з ювілейним днем народження ми хочемо щиро привітати помічницю народного депутата України Володимира Арешонкова - Тетяну Вигівську!
25 Червня, 2020 р., 08:45
Свій ювілейний день народження сьогодні відзначає керуюча справами виконавчого комітету апарату Коростенської районної ради Ірина Каменчук!
24 Червня, 2020 р., 08:58
Свій ювілейний день народження - 70 років сьогодні відзначає Ковалівський сільський голова Валерій Ілліч Кузьменко!