Логотип Diia Державний Герб України

Культура, молодь та спорт

Конкурс на кращий сценарій серед клубних установ

Народний вокальний ансамбль «Спокуса» отримав першість в конкурсі "Кришталь мелодій"

РІЧНИЙ ЗВІТ ПРО СТАН ДОТРИМАННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ДЕРЖАВНОЇ» У 2020 РОЦІ

19 Вересня, 2022 р., 10:30
Конкурс є частиною програми «Креативна Європа» на 2023 рік. Його мета — підготувати післявоєнне відновлення українського культурного сектору, а також допомогти українським митцям і культурним організаціям у створенні та демонстрації своїх проєктів в Україні та країнах-учасницях Креативної Європи. Про деталі конкурсу можна дізнатись на сайті Європейської комісії.
31 Серпня, 2022 р., 14:04
У Житомирі на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Динамо» під егідою Асоціації футзалу України з 26 по 28 серпня 2022 року проходив чемпіонат України з футзалу серед ветеранів віком 55+ та 65+.
29 Грудня, 2021 р., 15:46
Сьогодні, 29 грудня, в Житомирській ОДА відбулося засідання обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання та молодіжної політики.
29 Грудня, 2021 р., 10:19
26 грудня на базі спортивного залу ТДВ "Коростенський щебзавод" відбулись районні змагання з волейболу серед чоловічих команд на Кубок Абдули Усенова, приурочені 78 річниці визволення Коростенщини від німецько-фашистських загарбників. Змагання були започатковані в 1991 році Коростенською районною організацією Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».
20 Грудня, 2021 р., 13:27
19 грудня на базі Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулись обласні змагання з шахів, шашок, настільного тенісу в залік Колосіади серед кращих сільських спортсменів Житомирщини пам'яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Костянтина Кириловича Марчука, обласних спортивних ігор серед ветеранів пам'яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Олександра Миколайовича Дідовця.
13 Грудня, 2021 р., 22:55
11 грудня на волейбольних майданчиках смт. Ємільчино відбулись обласні змагання з волейболу серед ветеранів пам’яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Олександра Миколайовича Дідовця.
08 Листопада, 2021 р., 15:10
Відповідно до Указу Президента № 1241/97 «Про День української писемності» 09 листопада встановлено в Україні День української писемності та мови.
26 Жовтня, 2021 р., 10:31
Мета Програми: надання можливості громадянам України з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, а також набуття практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України.
19 Жовтня, 2021 р., 12:15
18 жовтня 2021 року в одному з туристичних магнітів Житомирщини – Національному музеї космонавтики імені С.П.Корольова, пройшов перший обласний туристичний форум, організований Департаментом культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.Участь у форумі взяло39 представників відповідальних за сферу туризму в райдержадміністраціяхта територіальних громадах Житомирської області.
07 Жовтня, 2021 р., 10:44
06 жовтня на базі ФОК м. Коростень відбулись районні змагання з футзалу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України, присвячені Дню захисника і захисниць України.