Логотип Diia Державний Герб України

Культура, молодь та спорт

Додаток

до наказу відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

02.01.2024 р.№ 2

Графік

проведення особистого прийому громадян

начальником та головним спеціалістом відділу освіти, охорони  здоров’я, культури та спорту Коростенської районної  державної адміністрації  Житомирської області

Назва посади

Прізвище, ім’я та по батькові

День, час

Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту

Митюк Василь Дмитрович

Щовівторка    14.00-16.00

Щочетверга

09.00-12.00

Головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту

Сидоренко Жанна Аркадіївна

Щопонеділка    09.00-13.00

Конкурс на кращий сценарій серед клубних установ

Народний вокальний ансамбль «Спокуса» отримав першість в конкурсі "Кришталь мелодій"

РІЧНИЙ ЗВІТ ПРО СТАН ДОТРИМАННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ДЕРЖАВНОЇ» У 2020 РОЦІ

21 Лютого, 2024 р., 09:16
У рамках проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Пліч-о-пліч” серед учнів, за ініціативи президента УКРАЇНИ Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, на базі Гладковицького ліцею відбувся ІІ етап змагань з волейболу серед хлопців.
20 Лютого, 2024 р., 16:34
Другий етап проєкту "Пліч-о-пліч" в Іршанській територіальній громаді триває. Команди закладів загальної середньої освіти  наполегливо ведуть підготовку до змагань.
19 Лютого, 2024 р., 12:30
Команда Лугинської селищної ради-переможець чемпіонату Коростенського району з волейболу серед чоловічих команд "ЛІГА ПОЛІССЯ" сезону 2023-2024 років!
16 Лютого, 2024 р., 15:20
У спортивному залі Великодивлинської гімназії було гаряче та гучно, адже у рамках проекту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» проходили змагання з футзалу  серед хлопців 5-9 класів.
15 Лютого, 2024 р., 17:03
За ініціативи Президента України у січні 2024 року  стартували  найбільш масштабні учнівські змагання у рамках спортивного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з п’яти видів спорту: футзалу, баскетболу, волейболу, черлідингу та спортивного орієнтування.
14 Лютого, 2024 р., 15:52
10 лютого документальний фільм “Довга Доба” режисера Алана Бадоєва вийшов в український кінопрокат. За кілька днів команді вдалося зібрати понад півмільйона гривень в донатах для реабілітації важкопоранених військових.
13 Лютого, 2024 р., 16:53
Минулого тижня у Житомирському регіоні в 16 громадах проводились змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Ця ініціатива  сприяла популяризації фізичної культури та спорту серед молоді й створила умови для розвитку командного духу й партнерства серед учасників.
13 Лютого, 2024 р., 12:46
З 8 по 11 лютого у Львові проходив чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2009 2010  років народження. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованці відділення легкої атлетики Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Медведчука Віктора Володимировича. За результатами змагань учень КМЛ № 1 Рябчун Владислав став чемпіоном України з бігу на дистанції  400 м та з естафетного бігу в складі збірної команди Житомирської області, також з бігу на дистанції 200 м став бронзовим  призером. Учениця КМЛ №10 Михайленко Діана з бігу на дистанції  800 м фінішувала восьмою з 66  спортсменів. Вітаємо спортсменів та їх тренера з гідним виступом та бажаємо перемоги в наступних змаганнях.