Культура, молодь та спорт

Додаток

до наказу відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

02.01.2024 р.№ 2

Графік

проведення особистого прийому громадян

начальником та головним спеціалістом відділу освіти, охорони  здоров’я, культури та спорту Коростенської районної  державної адміністрації  Житомирської області

Назва посади

Прізвище, ім’я та по батькові

День, час

Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту

Митюк Василь Дмитрович

Щовівторка    14.00-16.00

Щочетверга

09.00-12.00

Головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту

Сидоренко Жанна Аркадіївна

Щопонеділка    09.00-13.00

Конкурс на кращий сценарій серед клубних установ

Народний вокальний ансамбль «Спокуса» отримав першість в конкурсі "Кришталь мелодій"

РІЧНИЙ ЗВІТ ПРО СТАН ДОТРИМАННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ДЕРЖАВНОЇ» У 2020 РОЦІ

18 Березня, 2024 р., 16:15
У березні-червні 2024 року Навчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова за підтримки міністерств і відомств проводить ІІ-ий Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»!
18 Березня, 2024 р., 12:05
Спорт – це здоровʼя. І не лише фізичне, а й ментальне, про що в час повномасштабної війни нам треба дбати по-особливому. Це також про дружбу, лідерство і здорову конкуренцію.
15 Березня, 2024 р., 12:43
11 та 12 березня на базі Коростенської ДЮСШ 20 команд закладів освіти змагались за перемогу та право представляти Коростенську громаду на ІІІ (районному) етапі змагань Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги. Напруженою та захоплюючою була боротьба, команди демонстрували неабияку майстерність, наполегливість та захоплюючу гру, в результаті якої місця розділились наступним чином:
14 Березня, 2024 р., 16:56
На Олевщині триває ІІ (територіальний) етап Всеукраїнських шкільних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
14 Березня, 2024 р., 10:25
13 березня 2024 року Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА був проведений семінар-тренінг  «Консультативно-дорадчі органи у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності».
12 Березня, 2024 р., 19:10
Участь у другому етапі змагань з волейболу взяли три команди – команда Іршанського ліцею, команда Меленівської гімназії та Добринської гімназії.
07 Березня, 2024 р., 19:33
07 березня 2024 року в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» на базі Коростенської ДЮСШ проходили змагання з волейболу серед дівчат, 18 команд закладів загальної середньої освіти Коростенської міської територіальної громади змагались за право бути найкращими та представляти Коростенську громаду на наступному, районному, етапі змагань.
07 Березня, 2024 р., 16:46
7 березня відбулися спортивні змагання з волейболу серед команд хлопців Лугинського №2, Липниківського, Жеревецького, Кремненського ліцеїв.
07 Березня, 2024 р., 12:54
Запрошуємо молодь пограти у відому інтелектуальну гру «Шевченко питає» разом з Молодіжною радою Житомирщини.