до наказу відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області
02.01.2024 р.№ 2
Графік
проведення особистого прийому громадян
начальником та головним спеціалістом відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області
№ з/п
Назва посади
Прізвище, ім’я та по батькові
День, час
1
Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту
Митюк Василь Дмитрович
Щовівторка 14.00-16.00
Щочетверга
09.00-12.00
2
Головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту
У Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося засідання організаційного комітету з визначення переможців обласної літературно-мистецької премії імені Лесі Українки. Премія є важливою культурною подією для регіону, адже вона сприяє розвитку літературного та мистецького життя, а також зберігає пам’ять про видатну українську письменницю та культурну діячку.
Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА запрошує до участі у вебінарі «Українська державність — тисячолітній зв’язок багатьох поколінь української нації» з нагоди відзначення Дня Української Державності.
Найвищу нагороду здобула Ірина Бондар. Вона змагалася у ваговій категорії 62 кг. Ірина продемонструвала надзвичайну майстерність, не поступившись жодним балом суперницям на шляху до фіналу. У вирішальній сутичці вона здобула перемогу над борчинею зі Швейцарії з технічним рахунком 38 балів.
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” – щорічна патріотична традиція вшанування пам’яті воїнів, які загинули під час російсько-української війни приурочена до 29 серпня Дня пам’яті захисників України.
Переможці та призери «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг» отримали унікальну можливість провести незабутній час у літньому таборі «Пліч-о-пліч». Зокрема, юні спортсмени з Коростишівського Ліцею №5, які здобули срібло на змаганнях зі спортивного орієнтування, вже готуються до цієї захоплюючої подорожі.
Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА 26 червня завершився триденний Спеціалізований тренінг програми «Молодіжний працівник» на тему: «Молодіжна робота інформована про травму», який відбувся в Житомирській області.
Управління культури та туризму Житомирської ОВА оголошує конкурс на здобуття обласної літературно-мистецької премії імені Лесі Українки. Премія присуджується у чотирьох номінаціях: