Культура, молодь та спорт

Конкурс на кращий сценарій серед клубних установ

Народний вокальний ансамбль «Спокуса» отримав першість в конкурсі "Кришталь мелодій"

РІЧНИЙ ЗВІТ ПРО СТАН ДОТРИМАННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ДЕРЖАВНОЇ» У 2020 РОЦІ

26 Жовтня, 2021 р., 10:31
Мета Програми: надання можливості громадянам України з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, а також набуття практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України.
19 Жовтня, 2021 р., 12:15
18 жовтня 2021 року в одному з туристичних магнітів Житомирщини – Національному музеї космонавтики імені С.П.Корольова, пройшов перший обласний туристичний форум, організований Департаментом культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.Участь у форумі взяло39 представників відповідальних за сферу туризму в райдержадміністраціяхта територіальних громадах Житомирської області.
07 Жовтня, 2021 р., 10:44
06 жовтня на базі ФОК м. Коростень відбулись районні змагання з футзалу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України, присвячені Дню захисника і захисниць України.
06 Жовтня, 2021 р., 11:39
Вже п’ятий рік поспіль за ініціативи Міністерства оборони України з метою популяризації спорту серед допризовної молоді та удосконалення її фізичної підготовки до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях і правоохоронних органах України проводяться змагання з футзалу.
04 Жовтня, 2021 р., 13:05
Із 5 жовтня до 5 листопада ГО «Вікімедіа Україна» та БФ «Бібліотечна країна» запрошують долучатися до конкурсу з наповнення україномовного розділу Вікіпедії статтями про об'єкти культурної спадщини та видатних людей України.
19 Вересня, 2021 р., 09:32
18.09.2021р. на базі Горщиківського ліцею відбулися обласні змагання воїнізованого кросу на приз нашого земляка, уродженця с. Поліське, генерал- полковника Жмаченка П.Ф. Саме він очолював ДТСААС України протягом десяти років.
14 Вересня, 2021 р., 17:59
З 01 по 30 вересня проходитиме найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте.
09 Вересня, 2021 р., 11:51
Подорожі, пізнання нового – невіддільна частина нашого життя. Жодна подорож не обходиться без відображення мандрівки у фото.
27 Серпня, 2021 р., 09:51
26  серпня 2021 року на виконання програми Президента Володимира Зеленського  «Активні парки – локації  здорової  України»  відбулося відкриття спортивного майданчику на території Іршанського ліцею Іршанської селищної ради.
17 Серпня, 2021 р., 10:43
14 серпня в с. Путиловичі Лугинської селищної ради пройшли обласні спортивні змагання серед сільських, селищних рад присвячені 30-річниці незалежності України.