Логотип Diia Державний Герб України

Культура, молодь та спорт

Додаток

до наказу відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

02.01.2024 р.№ 2

Графік

проведення особистого прийому громадян

начальником та головним спеціалістом відділу освіти, охорони  здоров’я, культури та спорту Коростенської районної  державної адміністрації  Житомирської області

Назва посади

Прізвище, ім’я та по батькові

День, час

Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту

Митюк Василь Дмитрович

Щовівторка    14.00-16.00

Щочетверга

09.00-12.00

Головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту

Сидоренко Жанна Аркадіївна

Щопонеділка    09.00-13.00

Конкурс на кращий сценарій серед клубних установ

Народний вокальний ансамбль «Спокуса» отримав першість в конкурсі "Кришталь мелодій"

РІЧНИЙ ЗВІТ ПРО СТАН ДОТРИМАННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ДЕРЖАВНОЇ» У 2020 РОЦІ

20 Червня, 2024 р., 12:06
Міністерство молоді та спорту України спільно з представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим розробили інфографіку «Інформація для жителів тимчасово окупованого Криму, які хочуть навчатися у дитячо-юнацькій спортивній школі».
19 Червня, 2024 р., 17:02
Сьогодні, 19 червня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко привітав команду Коростишівського ліцею зі спортивного орієнтування, які стали срібними призерами Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч».
18 Червня, 2024 р., 12:54
Ось і завершився неймовірний, фантастичний, захоплюючий проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Протягом пів року цей проєкт об’єднував дітей, вчителів, директорів, громади, райони, спортивні федерації та обласну військову адміністрацію.
14 Червня, 2024 р., 14:44
Сьогодні, 14 червня, відбувся напружений матч, в якому футзальна команда Коростенського ліцею імені Сингаївського здобула перемогу. Наші хлопці продемонстрували справжній характер та волю до перемоги, вирвавши перемогу в екстратаймах з рахунком 5:4 у команди ліцею «Ерудит» з Первомайська, що на Миколаївщині.
14 Червня, 2024 р., 11:44
Учні Овруцького ліцею імені А. Малишка здобули першу перемогу на змаганнях з волейболу серед юнаків на V етапі  змагань  «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
13 Червня, 2024 р., 12:31
Долучайся до онлайн перегляду та вболівай за наших хлопців. О 13:30 – Овруцький ліцей імені А. Малишка, м. Овруч, Житомирщина – Серафинецький ліцей, Городенківська ТГ, Івано-Франківщина.
13 Червня, 2024 р., 12:28
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, заступник начальника ОВА Юрій Денисовець, керівники профільних структурних підрозділів ОВА та спортивна спільнота області 12 червня разом з юними спортсменами Житомирщини взяли участь в урочистому відкритті фінального етапу Всеукраїнських змагань шкільних ліг “Пліч-о-пліч”.
13 Червня, 2024 р., 09:50
Вмикай онлайн трансляцію і підтримуй своїх всім регіоном.
12 Червня, 2024 р., 17:15
Сьогодні, 12 червня, сім команд юних спортсменів і спортсменок з Житомирської області вирушили до Києва, щоб взяти участь у V етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг». Це важлива подія об’єднує молодь з усіх куточків України, надаючи їм можливість продемонструвати свої таланти та досягнення на спортивних майданчиках у п’яти видах спорту: баскетболі, волейболі, футзалі, спортивному орієнтуванні та черліденгу.