Активні парки

13 Липня, 2023 р., 10:00
Здоровим бути модно! Здоровим бути цікаво! Здоровим бути ніколи не пізно!
30 Червня, 2023 р., 12:21
Координатори соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» – відповідальні особи, які здійснюють координацію роботи локацій та фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів, у рамках реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».
08 Червня, 2023 р., 10:59
Четвертого червня координаторкою «Активного парку» Оксаною Пасинковою був організований черговий велозаїзд до села Десятини.
26 Вересня, 2022 р., 11:39
25 вересня року на території веслувальної бази «Спартак» у Житомирському гідропарку відбувся відкритий обласний фізкультурно-оздоровчий захід «Перегони на човнах “Драконах“» у рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».
05 Вересня, 2022 р., 11:08
Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.
30 Червня, 2022 р., 11:06
В рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» у місті Бердичів з 18 по 25 червня було проведено відкритий благодійний Кубок міста з футзалу серед молодіжних аматорських команд міста та району на підтримку Збройних Сил України.