Діяльність припинена.

18 Вересня, 2020 р., 16:45
Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно зі своїм заступником Артемом Майдаником та директором Коростенського районного центру соціальних служб Любов’ю Барановською завітали в багатодітну родину пані Наталії з села Сокорики Бехівської сільської ради з приємною місією.
14 Липня, 2020 р., 10:35
13 липня за сприяння голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, громадської організації «Вітер Надії та Любові», Територіального центру СО (НСП) Коростенського району громадянам, які потребують засоби реабілітації і пересування та проживають в Коростенському районі була надана гуманітарна допомога у вигляді інвалідних візків та ходунків.
01 Червня, 2020 р., 11:18
Бути батьками для своїх дітей, прикладом і беззастережним авторитетом - це високий привілей! Це радість і нескінченне щастя! Сенс життя і її найбільш явна й практична надія.
09 Квітня, 2020 р., 10:13
8 квітня працівниками Територіального центру соціального обслуговування НСП Коростенського району було отримано та розвезено другу партію продуктових наборів від Національної мережі продуктових магазинів «АТБ».
07 Квітня, 2020 р., 11:50
4 квітня 2020 року (згідно графіка отриманого від Департаменту праці, соціальної та сімейної політики) Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коростенського району отримав першу партію продуктових наборів в кількості 204 шт., які безкоштовно надала Національна мережа продуктових магазинів «АТБ».
25 Березня, 2020 р., 12:57
В умовах всеукраїнського карантину та надзвичайної ситуації в Житомирській області з метою запобігання поширенню в Україні коронавірусу соціальні працівники Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжують надавати всю необхідну допомогу жителям Коростенського району.