Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коростенського району забезпечує формування комплексних заходів, спрямованих на підтримання життєдіяльності і соціальної активності пенсіонерів, інвалідів та одиноких непрацездатних громадян району, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання та в умовах денного перебування.

На изображении может находиться: дом и на улице

Історія створення та розвитку територіального центру бере початок з серпня 1990 року, коли при Ушомирській сільській раді було утворено соціальну службу. Організатором і першим завідувачем соціальної служби в Коростенському районі був житель села Ушомир, в минулому голова Ушомирської сільської ради, Мошківський Василь Костянтинович. Соціальну службу утворили для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які потребували сторонньої допомоги. З часом одних соціальних послуг, які надавали соціальні робітники на дому стало недостатньо. В 1995 році було проведено реорганізацію соціальної служби і утворено територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів, інвалідів та одиноких непрацездатних громадян Коростенського району.

На даний час до територіального центру входять три підрозділи:

- відділення соціальної допомоги вдома;

- відділення денного перебування;

- відділення організації надання побутових послуг.

Очолює територіальний центр з 2003 року – Мельник Микола Миколайович.

Графік роботи: щоденно з 8.00 до 17.00. Вихідні дні: субота, неділя

Контактні дані

Адреса: вул. м. Коростень, пров. Шевченка, 20

Ел. адреси: tercentrkrda@korosten-rda.gov.uatercentr_kor@ukr.nettercentr@krstrda.zht.gov.ua Телефон: 9-63-66

Сторінка у Fasebook

Основні напрямки діяльності територіального центру СО (НСП) Коростенського району

Основні завдання територіального центру

Список соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома

Категорії громадян, яким надаються послуги

Перелік документів, для надання соціальної послуги

14 Липня, 2020 р., 10:35
13 липня за сприяння голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, громадської організації «Вітер Надії та Любові», Територіального центру СО (НСП) Коростенського району громадянам, які потребують засоби реабілітації і пересування та проживають в Коростенському районі була надана гуманітарна допомога у вигляді інвалідних візків та ходунків.
01 Червня, 2020 р., 11:18
Бути батьками для своїх дітей, прикладом і беззастережним авторитетом - це високий привілей! Це радість і нескінченне щастя! Сенс життя і її найбільш явна й практична надія.
09 Квітня, 2020 р., 10:13
8 квітня працівниками Територіального центру соціального обслуговування НСП Коростенського району було отримано та розвезено другу партію продуктових наборів від Національної мережі продуктових магазинів «АТБ».
07 Квітня, 2020 р., 11:50
4 квітня 2020 року (згідно графіка отриманого від Департаменту праці, соціальної та сімейної політики) Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коростенського району отримав першу партію продуктових наборів в кількості 204 шт., які безкоштовно надала Національна мережа продуктових магазинів «АТБ».
25 Березня, 2020 р., 12:57
В умовах всеукраїнського карантину та надзвичайної ситуації в Житомирській області з метою запобігання поширенню в Україні коронавірусу соціальні працівники Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжують надавати всю необхідну допомогу жителям Коростенського району.