Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики

ГРАФІК

особистого прийому громадян т.в.о. начальника відділу агропромислового розвитку, екології та економічної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце прийому

Дні прийому

Години прийому

Бондаренко Вероніка Олегівна

Вул. Грушевського, 60/2 каб 14

Вівторок,

щотижнево

З 8:00-17:00

24 Липня, 2024 р., 16:32
Хмелярство завжди було важливою галуззю агропромислового комплексу Житомирщини. До 90-х років площа хмільників в області становила 6,0 тис. га, з яких 4,9 тис. га були плодоносними насадженнями. Однак останні роки вітчизняна хмелярська галузь перебуває у критичному стані через обмеження великих пивоварних компаній на використання вітчизняної сировини.
20 Липня, 2024 р., 08:54
Проєкт реалізовується Українським молодіжним фондом спільно з UNICEF за підтримки Міністерства молоді та спорту України — 24 липня.
12 Липня, 2024 р., 14:55
Про грантовий конкурс Мета програми – підтримка молоді в реалізації її соціально-економічного потенціалу та підвищення рівня економічної самостійності через створення нових чи додаткових робочих місць.
10 Липня, 2024 р., 14:45
З нагоди дня працівників природно-заповідної справи зустрівся з колективом Древлянського та Поліського природних заповідників.
10 Липня, 2024 р., 10:58
Офіс Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України у партнерстві з Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (Програма DOBRE) та Програмою Рада Європи: децентралізація і місцеве самоврядування проведуть Конгресові слухання проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку співробітництва територіальних громад».
10 Липня, 2024 р., 08:23
У рамках реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» протягом І півріччя 2024 року суб’єкти малого та середнього підприємництва Житомирської області отримали 460 пільгових кредитів на суму 1,5 млрд гривень.