Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики

07 Лютого, 2022 р., 14:25
Про це стало відомо із повідомлення у офіційній спільноті товариства.
04 Лютого, 2022 р., 16:23
На виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2022 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 р. № 1437-р., Центр професійних бухгалтерів (Метелиця В.М.) організовує навчальні заходи в рамках реалізації завдань щодо дотримання земельного, податкового та трудового законодавства.
28 Січня, 2022 р., 15:19
Відповідно до інформації, наданої Державною службою статистики України, індекс споживчих цін за 2021 рік становив 110%.
28 Січня, 2022 р., 12:05
Інформуємо, що на офіційному сайті Мінекономіки у рубриці “Підтримка експорту” опублікована основна частина “Переліку заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2022 році” та “Переліку виставок і ярмарків за кордоном у 2022 році”. Фінальна версія документів буде розміщена найближчим часом.
24 Грудня, 2021 р., 12:20
10 листопада 2021 року в рамках планування роботи на 2022 рік Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» розпочала масштабне опитування українських підприємців, експортерів, галузевих і бізнес-аcоціацій щодо пріоритетів експортної діяльності та послуг, які надає Установа.
23 Грудня, 2021 р., 12:33
Експертами Офісу розвитку малого та середнього підприємництва (SMEDO) підготовлено  посібник про відкриття інформаційного пункту підприємця (ІПП), що стане у пригоді громадам, які бажають створити додаткові стимули для розвитку підприємництва на своїх територіях.
21 Грудня, 2021 р., 16:26
Токсичні сільськогосподарські пестициди – одна з основних причин загибелі комах. Країни ЄС вже починають запроваджувати обмеження щодо їх використання в аграрному секторі Європи. Ми пропонуємо інший стратегічний шлях вирішення цієї проблеми.
21 Грудня, 2021 р., 16:04
Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики  Коростенської районної державної адміністрації інформує.
03 Грудня, 2021 р., 16:20
Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» (далі – Установа) звертається з наступним. З 18 листопада по 12 грудня 2021 року, Установа у співпраці з Інститутом Маркетингу Естонії проводять набір на освітню програму ExportAcademy 2022.