Відділ АПР, екології та економічної політики

26 Березня, 2021 р., 08:43
Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області повідомляє, що з метою забезпечення охорони та створення сприятливих умов для природного відтворення біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області з 01.04.2021 року Наказом від 23.03.2021 р. № 9-у (копія додається) встановлено весняно-літню нерестову заборону на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирськох області.
24 Березня, 2021 р., 12:35
9 березня 2021 року розпочалася реєстрація учасниць на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA, засновану за ініціативи та фінансування міжнародної сільськогосподарської науково-дослідницької компанії Corteva Agriscience. Програма реалізується за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Фонду ООН у галузі народонаселення, Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Громадської організації «Всеукраїнська Рада жінок-фермерок». Реєстрація на програму триватиме до 11 квітня 2021 року.
19 Березня, 2021 р., 16:15
Приватне підприємство «Центр екологічного управління» працює вже понад 15 років у галузі екологічного менеджменту та екологічної оцінки, для чого підприємство має необхідний виконавчий ресурс. Його працівники – науковці, фах та науковий рівень яких підтверджений дипломами наукових ступенів доктора та кандидата наук. До роботи з проведення досліджень підприємство має можливість залучати профільних фахівців інших галузей.