Логотип Diia Державний Герб України

Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики

ГРАФІК

особистого прийому громадян т.в.о. начальника відділу агропромислового розвитку, екології та економічної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце прийому

Дні прийому

Години прийому

Бондаренко Вероніка Олегівна

Вул. Грушевського, 60/2 каб 14

Вівторок,

щотижнево

З 8:00-17:00

14 Червня, 2024 р., 11:47
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко нещодавно провів чергову виїзну нараду з головами громад Житомирщини. На порядку денному стояли питання модернізації соціальної інфраструктури та інтеграції проєктів у життя громад.
12 Червня, 2024 р., 16:19
Фонд громади Житомира у співпраці з Global Fund for Community Foundations відкриває другу хвилю з набору заявок для участі у проєкті «Інтеграційна програма для внутрішньо переміщених осіб Житомирської області».
10 Червня, 2024 р., 12:49
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо надання грантової підтримки малим агровиробникам. Відповідне розпорядження прийнято на черговому засіданні 04 червня 2024 року № 495-р «Питання спрямування коштів, залучених від Міжнародного банку реконструкції та розвитку, Міжнародної асоціації розвитку, Міністерству аграрної політики та продовольства».
07 Червня, 2024 р., 11:34
У разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру, яка завдала  шкоди посівам необхідно:
04 Червня, 2024 р., 15:25
Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА з посиланням на Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення ФДМУ по Рівненській та Житомирській областях.
28 Травня, 2024 р., 12:23
З метою проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо донесення до громадськості, передусім – роботодавців, норм дії Постанови кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року №893 «Деякі питання надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю».
23 Травня, 2024 р., 09:43
Українців закликають купувати продукцію національних виробників для посилення економіки та армії. Адже в середньому 40% від вартості цих товарів повертається українцям. Як долучитися до кампанії з підтримки виробників “Зроблено в Україні” – дивіться інфографіку. #ЗміниЄ
26 Квітня, 2024 р., 09:04
Підприємства Житомирської області продовжують працювати у вкрай складних умовах і попри війну експортує сільськогосподарську та продовольчу продукцію на світовий ринок.