Відділ агропромислового розвитку, екології та економічної політики

Наказ т. в. о. начальника

відділу агропромислового розвитку,

екології та економічної політики

районної державної адміністрації (районної військової адміністрації)

13.11.2023 № 14-о

ГРАФІК

особистого прийому громадян т. в. о. начальника, головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку, екології та економічної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце прийому

Дні прийому

Години прийому

Т. в.о. начальника відділу агропромислового розвитку, екології та економічної політики Коростенської районної державної адміністрації –

Зьолко Руслан Петрович

вул. Грушевського, 60/2

каб. №14

вівторок,

щотижнево

з 8:00 – 17:00

26 Квітня, 2024 р., 09:04
Підприємства Житомирської області продовжують працювати у вкрай складних умовах і попри війну експортує сільськогосподарську та продовольчу продукцію на світовий ринок.
25 Квітня, 2024 р., 16:45
Social Impact Award – це найбільший соціобізнесовий інкубатор для молоді в Європі. Його мета – підтримати молоді команди підприємців шляхом навчання, менторства та грантової винагороди на реалізацію найсміливіших ідей.
25 Квітня, 2024 р., 15:54
Міністерство економіки України просить сприяння у проведенні інформаційної компанії щодо реалізації програми з надання компенсації роботодавцю за облаштування робочих місць для працевлаштованих осіб з інвалідністю, яку реалізує Міністерство економіки України та Державна служба зайнятості згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2023 № 893.
18 Квітня, 2024 р., 16:24
У складних обставинах повномасштабного вторгнення та безлічі викликів, які воно принесло, для України життєво важливо, аби бюджет країни працював для розвитку бізнесу та бізнес брав участь у забезпеченні потреб держави. Тут дороговказом може стати народне прислів’я: «свій до свого по своє».
11 Квітня, 2024 р., 15:44
Конкретні кейси, практичні моделі, продуктивна комунікація. Як на практиці застосовувати положення Закону України «Про управління відходами» — обговорили на дводенному екофорумі на Черкащині.
10 Квітня, 2024 р., 16:36
За більш детальною інформацією звертатись за адресою:
09 Квітня, 2024 р., 18:21
Державний аграрний реєстр (ДАР) — це автоматизована електронна система, створена Мінагрополітики з метою ефективного та прозорого залучення та розподілу усіх видів підтримки для українських аграріїв, як за кошти державного бюджету, так і у вигляді пільгових кредитів, міжнародних грантів або технічної допомоги.
08 Квітня, 2024 р., 16:45
Опитувальник для заповнення: https://docs.google.com/forms/d/1FObafKW-CVAoe1v4w0_GLtCUVZNtrsC25F7C85ON9cM/edit