На Коростенщині відбувся всеукраїнський стрілецький день

Дата: 22.01.2020 08:24

22 січня на вогневому містечку Ушомирської військової частини А 1796 під керівництвом заступника голови Коростенської районної державної адміністрації Артема Майданика проведено єдиний стрілецький день з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони Коростенського, Хорошівського та Овруцького районів.
Учасники виконували нормативи з автомата Калашникова та пістолета Макарова. Проводилася медична і тактична підготовка. Керівником занять був підполковник Ігор Соловйов.

Світлина від Коростенська районна державна адміністрація.
Метою даного заходу є поглиблення теоретичних знань та відновлення практичних навичок військовозобов’язаних у поводженні зі зброєю. Заняття на вогневому містечку військової частини були добре організовані, кожен зміг вивчити заходи безпеки під час стрільби, будову стрілецької зброї, потренуватися у виконанні нормативів розбирання та складання зброї.
Під час проведення занять всі військовозабов’язані показали добру організованість, дисципліну, а також навички у володінні стрілецькою зброєю.
«Відповідні заходи будуть відбуватися і в подальшому, спрямовані на підтримання обороноздатності нашої держави, патріотичне виховання наших громадян та поліпшенні питань територіальної оборони нашого рідного краю», - зауважив заступник військового комісара з територіальної оборони Руслан Бовсуновський.

Ольга Сахневич,
головний спеціаліст відділу інформаційної
діяльності та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністраці