Основні напрямки роботи у 2020 році окреслили фахівці Коростенського міського центру зайнятості

Дата: 22.01.2020 16:33

З початком нового року фахівці центру зайнятості проводять робочі зустрічі  з соціальними партнерами аби обговорити спільні першочергові кроки співпраці у 2020 році.

21 січня фахівці Коростенського міського центру зайнятості з робочим візитом відвідали Горщиківську ОТГ та обговорили питання співпраці щодо організації громадських робіт, перспективи економічного розвитку ОТГ.

З метою координації зусиль з начальником відділу освіти, молоді і спорту Горщиківської сільської ради Олександром Молчановим підписано угоду про співпрацю та програму спільних дій щодо забезпечення профорієнтаційної роботи зі студентською та учнівською молоддю у 2020 р.