Громадське обговорення проекту Закону України

Дата: 23.01.2020 12:19

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення організаційної структури та державного контролю у сфері захисту прав дітей та соціальної підтримки сім’ї» із соціальними службами Коростенського району.

21 січня начальниця Коростенського МРВ філії ДУ «Центр пробації» У Житомирській області Антоніна Ващенко та її заступниця Віта Линникспільно з директоркою Коростенського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Любов’ю Барановською взяли участь у громадському обговоренні проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення організаційної структури та державного контролю у сфері захисту прав дітей та соціальної підтримки сім’ї».

Метою такого обговорення є визначення спільного бачення шляхів та методів якісного соціального супроводу для відповідної категорії осіб, висловлення відповідних пропозицій до законопроєкту на сайті міністерства соціальної політики України.