У 2019 році Уряд на 100% забезпечив потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації

Дата: 28.01.2020 08:18

Уряд України у 2019 році на 100% забезпечив потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації.

“Одне із першочергових завдань Міністерства соціальної політики та Уряду є максимальна допомога та інтеграція осіб з інвалідністю у суспільство, і це лише другий випадок в історії України, коли держава у 2019 році на 100% забезпечила потреби осіб з інвалідністю у технічних засобах реабілітації”, – зауважила Міністр.

За словами Юлії Соколовської, у перші місяці після приходу нової команди Мінсоцполітики на посади був зроблений перерозподіл, і майже вдвічі збільшились виплати коштів на ТЗР (на 800 млн грн).

“Ми показуємо це не словом, а ділом”, – підкреслила очільниця відомства.

Міністр розповіла, що додаткові кошти дозволили компенсувати вартість майже 200 тис. виробів, цим кроком Уряд повністю забезпечив потреби осіб з інвалідністю у ТЗР у 2019 році.

“Ми не збираємося зупинятися і вважаємо тему осіб з інвалідністю одним із своїх пріоритетів на 2020 рік. Інвалідність не повинна бути причиною ізоляції”, – підсумувала Юлія Соколовська.