Виїзний прийом громадян заступником райдержадміністрації (29.01.2020)

Дата: 29.01.2020 15:16

29 січня 2020 року заступником голови Коростенської районної державної адміністрації Артемом Майдаником проведено особистий виїзний прийом громадян на території Сарновицької та Дідковицької сільських рад.

Під час прийому громадян порушувались питання грейдерування доріг, відсутність шкільного автобусу, підключення базової станції мобільного оператора BTS Vodafone, зміни графіку автобусного сполучення, впорядкування кладовища (вирізка дерев), надання матеріальної допомоги, тощо.

На всі питання мешканці сіл отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, заступник голови райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.

Під час робочої поїздки Артем Майданик ознайомився із роботою ЗОШ І-ІІІ ступеня в селі Сарновичі. Поспілкувавшись із директором школи Василем Толочко, було обговорено пріоритетні напрямки роботи та проблемні питання.

Ольга Сахневич,

головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації