На комісії доповіли про ситуацію щодо грипу птиці: в області загрози немає

Дата: 30.01.2020 09:48

Під час засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при ОДА обговорили епізоотичну ситуацію щодо грипу птиці в країнах Східної Європи та Україні, особливості захворювання та загрози поширення інфекції на територію Житомирської області. Участь у засіданні, яке відбулося 29 січня, взяв перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко.

За повідомленням начальника головного управління Держспоживслужби в Житомирській області Олександра Шпити, наразі на Житомирщині загрози щодо грипу птиці немає. Проте були зафіксовані випадки спалаху захворювання у сусідній Вінницькій області, тому потрібно слідкувати за ситуацією.

Також під час засідання комісії розглянули ще питання щодо стану захворюваності тварин сказом.