Заклади, що надають послуги психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності

Дата: 03.02.2020 16:09

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року за № 1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Послуги з психологічної реабілітації надають суб’єкти, що відповідають певним вимогам. Таким закладом є Дочірнє підприємство «Південь – Курорт – Сервіс» на базі санаторія «Орізонт» та Товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Борисфен».

Санаторій «Орізонт» розташований в центрі курорту смт. Сергіївка Одеської області. Територія санаторію дорівнює 5,7 га і включає в себе парк, поле для міні-футболу, два волейбольні та баскетбольний майданчики, майданчик з вуличними тренажерами.  «Орізонт» - сучасна будівля на 550 місць.

Надання послуг з психологічної реабілітації включає психодіагностичне обстеження та проведення психокорекційних заходів. Крім того, план психологічної реабілітації учасників АТО/ООС передбачає участь у культмасових заходах санаторію, безкоштовне відвідування кінозалу, поїздки на екскурсії тощо.

Санаторій «Борисфен» розташований на живописному побережжі Чорного моря в м. Очаків Миколаївської області. Основним лікувальним фактором санаторію «Борисфен» є морський клімат з чистим степовим повітрям. Санаторій пропонує комфортні умови проживання, високий рівень обслуговування та зручні місця для відпочинку.

Послуги з психологічної реабілітації надають досвідчені фахівці санаторію. У разі потреби до надання послуг залучаються реабілітологи, організатори культмасових заходів, що проводяться в санаторії.

Дочірнє підприємство «Південь – Курорт – Сервіс» на базі санаторія «Орізонт» та Товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Борисфен» пропонують такі послуги з психологічної реабілітації, як:

• психологічна просвіта та консультування;
  • психологічна діагностика;
  • підбір методів психологічної реабілітації;
  • психологічна допомога (терапія);
  • психологічна корекція та проектування майбутнього;
  • профілактика та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

У санаторіях працюють досвідчені працівники, які налаштовані надати якісну психологічну допомогу.

Детальну інформацію з питань психологічної реабілітації можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Коростенської районної державної адміністрації за адресою: м. Коростень, вул. І.Франка, 5, кабінет № 6, телефон для довідок 9 62 08.