Розширена апаратна нарада. 04.02.2020

Дата: 04.02.2020 11:38

Сьогодні, 4 лютого, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк провів розширену апаратну нараду. У роботі наради взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Артем Майданик, голова районної ради Василь Клименко, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, керівники територіальних підрозділів, установ та організацій.

В ході засідання учасники зібрання розглянули ряд питань. Зокрема:

• Про стан забезпечення Коростенським відділом поліції законності, охорони, прав, свобод і законних інтересів громадян за 2019 рік доповів  начальник сектору моніторингу Коростенського відділу Головного управління Національної поліції в Житомирській області Олександр Кизима.
  • З роботою управління праці та соціального захисту населення Коростенської РДА за 2019 рік ознайомила начальник управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Лілія Ситнік.
  • Щодо впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» в Коростенському районі повідомив начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Митюк.
  • Презентацію оновленого офіційного сайту Коростенської РДА провела старший інспектор відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Наталія Колєнова.

Відповіді на окремі питання в ході наради дали провідний інженер-гідротехнік Житомирського міжрайонного управління водного господарства Андрій Шуляренко та головний інженер Коростенського РЕМ Микола Білоцький.

Зробила оголошення про зміну підпорядкування, назви установи  на «Коростенський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) та основні нововведення в роботі керівник установи Галина Жиліна.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.