Вартість твердого палива та скрапленого балонного газу для надання пільг та призначення субсидії у 2020 році

Дата: 05.02.2020 09:57

З врахуванням індексу споживчих цін, визначеного постановою Кабінету Міністрів України від 23.10.2019 № 883 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 № 555», обраховано граничну вартість однієї тонни твердого палива – 2746,74 грн. та одного балону скрапленого газу – 274,67 грн. для виплати у 2020 році готівки пільговій категорії громадян та особам, які звернуться за призначенням субсидії.

Виплата готівки для придбання твердого палива та скрапленого балонного газу у поточному році для різних пільгових категорій проводитиметься у таких розмірах:

• 100 % знижка  на пільги – 2746,74 грн. тверде паливо та 274,67 грн. – скраплений газ;
  • 75 % знижка на пільги – 2060,06 грн. тверде паливо та 206,01 грн. – скраплений газ;
  • 50 % знижка на пільги – 1373,37 грн. тверде паливо та 137,34 грн. – скраплений газ.

У разі призначення субсидії для обрахунку розміру готівки на тверде паливо враховуються дві тонни твердого палива та від двох до чотирьох балонів скрапленого газу – взалежності від кількості зареєстрованих осіб по домогосподарству. Розмір субсидії на даний вид послуг визначається з врахуванням величини сукупного доходу окремо по кожному  домогосподарству.

Детальну інформацію з даного питання можна отримати у спеціалістів управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Коростень, вул.І.Франка, 5, кабінети № 2, 5, 6, 7 та 10.

Телефони для довідок: 5 01 19 та 9 62 08.

Лілія Ситнік,

начальник управління праці та соціального захисту населення