З підобліковими Коростенського МРВ філії Центру пробації у Житомирській області зустрілась представниця БВПД

Дата: 05.02.2020 15:00

4 лютого 2020 року громадяни, що перебувають на обліку Коростенського міськрайонного відділу філії Центру пробації у Житомирській області, мали змогу поспілкуватись з представницею Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксаною Сергієнко.

Спеціаліст ЦБВПД розповіла суб’єктам пробації про наслідки насильницької поведінки, ознайомила зі змінами кримінального законодавства щодо насильства у сім’ї.

Додатково старший інспектор підрозділу пробації Сергій Ятченко провів виховну роботу з підобліковими  щодо наслідків протиправної поведінки.

Така робота спрямована на підвищення рівня правової свідомості, оскільки знання законів, норм поведінки, своїх обов’язків перед суспільством, усвідомлення шкоди, відповідальності, зобов’язує поводитись у певних рамках, утримує від правопорушень.

Коростенський міськрайонний відділ філії

Центру пробації у Житомирській області