На базі Коростенського МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській працює мобільний консультаційний пункт БВПД

Дата: 05.02.2020 15:04

Консультаційний пункт Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює у межах виконання відповідного Меморандуму про співпрацю.

Суб’єктів пробації інформують про види правових послуг, які категорії осіб мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, про права та способи захисту від обвинувачення, а також всі охочі отримують консультацію та роз’яснення з питань, що їх цікавлять.

Окрім консультування з конкретних питань, з якими звертаються суб’єкти пробації, під час роботи консультпункту обговорюють і виборчі права громадян, законодавчі норми щодо протидії булінгу, а також про інформаційну кампанію «Відповідальне батьківство», яку започаткувало Міністерство юстиції.