6 лютого офіційно запрацювала Національна онлайн-платформа з цифрової грамотності

Дата: 07.02.2020 11:19

За короткий проміжок часу — від запуску в тестовому режимі 21 січня до офіційного релізу — на онлайн-платформі зареєструвалось більше 30.000 користувачів! Очікуємо, що зараз кількість охочих підвищити рівень володіння цифровими навичками зросте в рази!

Національна онлайн-платформа з цифрової грамотності https://osvita.diia.gov.ua/

? Навчання безкоштовне
? Інноваційний формат навчання — освітні серіали за участі експертів і селебріті

Доступні освітні серіали:
1) базові цифрові навички (сезон 1, сезон 2, сезон 3)
2) цифрові навички для вчителів
3) серіал для батьків «Безпека дітей в Інтернеті»

Щомісяця на онлайн-платформі з’являтиметься щонайменше ще один освітній серіал. Слідкуйте за новинами.

Висловлюємо щиру подяку всім нашим партнерам, завдяки яким вдалося це реалізувати. Проєкт втілено за підтримки швейцарсько-української Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фонд Східна Європа та Фондом Innovabridge.

Змінюйте життя своїх рідних на краще. Станьте провідником у цифровій світ для своїх батьків, бабусь і дідусів. Навчання для них буде легким і цікавим. Просто покажіть їм онлайн-платформу з цифрової грамотності.

І вони навчаться знаходити новий смачний рецепт у Google, швидко дізнаватись прогноз погоди, не вестися на фейки, що дозволить їм жити комфортно та щасливо!

Міністерство цифрової трансформації України