Більше мільйона користувачів уже завантажили мобільний додаток «Дія». Як скористатися сервісом

Дата: 10.02.2020 14:12

За даними Міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, 1 047 403 унікальних користувачів уже успішно завантажили мобільний додаток «Дія». Про це Михайло Федоров повідомив сьогодні, 10 лютого, на своїй сторінці у Facebook.

«Статистика:
1 047 403 унікальних користувачів (ті, хто завантажили Дію без проходження авторизації)
870 094 авторизованих користувачів (ті, хто авторизувалися через банки)

Серед унікальних:
646 141 користувачів Android;
398 160 користувачів iOS.

869 964 запитів на отримання прав;
463 552 виданих прав.

869 396 запитів на отримання техпаспорту;
378 339 виданих техпаспортів», – йдеться у повідомленні Михайла Федорова.

Крім того, Міністр зазначив, що команда розробників мобільного додатку «Дія» працює над покращенням швидкості процесу онлайн-верифікації для тих, у кого виникають проблеми з відображенням документів через погану якість даних в реєстрах.

Як зазначив Президент України Володимир Зеленський під час презентації мобільного додатку “Дія”, у найближчій перспективі цей сервіс має об’єднати в електронному форматі всі послуги, які держава надає громадянам, організаціям та бізнесу.

Наразі користувачі можуть відкривати на своєму смартфоні посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Як завантажити мобільний додаток “Дія”

Мобільний додаток «Дія» можна безкоштовно завантажити у Apple Store та Google Play.

Ідентифікація користувачів відбувається за допомогою технології BankID через систему Національного банку України та Приватбанку.

Дія діятиме як при наявності Інтернету, так і в офлайн режимі. Натомість провідні мобільні оператори країни вже запевнили, що не тарифікуватимуть абонентів, під час користування додатком в онлайні.

Мінцифри залишило посилання на додаток в App Store та Google Play.

Зверніть увагу! Через велику кількість бажаючих завантажити “Дію” створюється навантаження на сервери. Тому, якщо ви не можете підтягти свої документи, варто повторити спробу трохи пізніше.

Детальніше про мобільний додаток «Дія» дізнавайся ТУТ.

Нагадаємо, що презентацію мобільного додатку «Дія» відвідав і голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.