На Коростенщині затримали злодія-"металіста"

Дата: 11.02.2020 11:53

З літньої кухні у с. Злобичах Коростенського району було викрадено металевий посуд, господарські інструменти та металеві елементи пічного опалення.

Про це повідомляють на сайті ГУНП у Житомирській області.

За словами власниці, 48-річної жительки м. Коростеня, крадіжку, ймовірно, було вчинено ще у січні, поки вона не навідувалася до домогосподарства. Працівники кримінальної поліції затримали підозрюваного у вчинені злочину за добу , як з’ясувалося, до правопорушення причетний 52-річний житель сусіднього села.

Нині за фактом крадіжки тривають подальші розслідування. Законодавством таємне викрадення чужого майна карається штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 80 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або позбавленням волі на строк до 3 років.