Коростенська районна державна адміністрація
Житомирська область, Коростенський район
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності. Заплановано на 10.03.2020

Дата: 12.02.2020 09:30
Кількість переглядів: 451

Коростенська районна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до виконання робіт з оцінки об’єктів втраченого нерухомого майна (житловий, дачний, садовий будинок, гараж, господарські будівлі та споруди, що розташовані на радіоактивно забрудненій території, перебували у приватній власності громадянина та залишені ним у разі використання права на переселення) з метою виплати громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, компенсації за майно, втрачене у зв'язку з їх відселенням або самостійним переселенням відповідно до статті 4 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Фото без опису

Найменування об’єктів оцінки:

  • Житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами за адресою вул.Шкільна, будинок 17, с. Сарновичі, Коростенського району, Житомирської області;
  • Житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами за адресою вул.І.Богослова, 37, с.Берестовець, Коростенського району, Житомирської області;
  • Житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами за адресою вул.Корольова, 3, с.Берестовець, Коростенського району, Житомирської області.

Мета проведення незалежної оцінки: виплата компенсації громадянам за майно, втрачене на радіоактивно забрудненій території у зв'язку з відселенням або самостійним переселенням.

Наявність об’єктів, що містять державну таємницю: відомості про зазначений об’єкт не містять державної таємниці.

Строк виконання робіт – 10 календарних днів з моменту укладення договору.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 №2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (у редакції наказу Фонду державного майна України від 16.01.2018 №47).

Конкурсну документацію слід подавати до сектору документообігу та контролю апарату районної державної адміністрації до 02.03.2020 року в запечатаному конверті на кожен об’єкт окремо з обов’язковим зазначенням об’єкту оцінки, на який подається конкурсна документація, і має містити підтвердні документи та пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, за адресою: 11500, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Грушевського, буд. 60/2.

Конкурс по даних об’єктах відбудеться 10.03.2020 року за адресою: 11500, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Грушевського, буд. 60/2, в кабінеті голови районної державної адміністрації.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – 2500 грн.

Конкурсна документація претендента складається з:

  • конкурсної пропозиції;
  • документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки);
  • підтвердних документів.

На конкурс подаються такі підтвердні документи:

1. заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

2. інформація про претендента за встановленою формою (наказ Фонду державного майна України 31.12.2015 №2075);

3. пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, а також строк виконання робіт (у календарних днях);

4. копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок (подаються у разі проведення конкурсу з метою виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок).

Конкурсна документація приймається з дня публікації оголошення в газеті «Древлянський край».

Усі документи та копії посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання, претендент до участі у конкурсі не допускається.

Телефон для довідок: 9-65-26, 9-62-70.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь