Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки

Дата: 12.02.2020 09:55

10 та 11 лютого 2020 року за ініціативи та фінансової підтримки Коростенської міськрайонної Спілки ветеранів Афганської війни і воїнів- інтернаціоналістів на базі «Коростенського технічного коледжу» відбулись змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед допризовної молоді міста та району, присвячені 31-річниці виведення військ із республіки Афганістан. Всього у змаганнях взяло участь 19 команд: 10 з міста, команда ПТУ № 16 та 8 команд з району.

За результатами змагань серед загальноосвітніх шкіл району І місце здобула команда Лісівіщинської СЗШ (вчитель Ліщенко В.В.), ІІ місце – команда Ушомирської гімназії (вчитель Очерклевич С.Й.) та ІІІ місце – команда Грозинської гімназії (вчитель Максимчук В.Г.).). Команди, які зайняли призові місця були нагороджені грамотами Коростенської міськрайонної Спілки ветеранів Афганської війни і воїнів-інтернаціоналістів.

В особистому заліку серед юнаків ІІІ місце здобув Сичевський Леонід (Ришавська СЗШ), ІІ місце – Іваненко Ілля (Лісівщинська СЗШ), І місце – учень Ушомирської гімназії Артемчук Олексій.

В особистому заліку серед дівчат ІІІ місце здобула Ткачук Галина (Грозинська гімназія), ІІ місце – Андрієвська Дарина (Ришавська СЗШ), І місце – учениця Лісівщинської СЗШ Антонова Лілія.

В напруженій боротьбі проходили фінальні змагання між командами допрозивної молоді міста та району.

За результатами змагань третє місце здобула команда Коростенської ЗОШ № 5, ІІ місце – команда команда Ушомирської гімназії (вчитель Очерклевич С.Й.), а переможцем змагань стала команда Коростенського НВК «Школи-гімназії» № 2 ім. В.Сингаївського. Команди, які зайняли призові нагороджені грамотами, грошовими преміями та Кубками Коростенської міськрайонної Спілки ветеранів Афганської війни і воїнів-інтернаціоналістів.

Відділ освіти Коростенської районної державної адміністрації вітає всіх учасників змагань та висловлює слова щирої вдячності Коростенській міськрайонній Спілці ветеранів Афганської війни і воїнів-інтернаціоналістів за фінансову підтримку у проведенні змагань та «Коростенському технічному коледжу» та організацію змагань.

Жанна Сидоренко,

головний спеціаліст відділу освіти