Наявність доступу до банківського сейфу більше половини днів звітного періоду зобов’язує надати відомості про фінансову установу

Дата: 13.02.2020 13:50

З 1 січня 2020 року суб’єктам декларування необхідно відображати у декларації  відомості про банківську або фінансову установу, в якій у звітному періоді у суб’єкта декларування або члена його сім’ї був доступ до банківського сейфу.

«Відомості про фінансову чи банківську установу зазначаються незалежно від фактичного зберігання у сейфі майна станом на 31 грудня звітного періоду у разі, якщо суб’єкт декларування або член його сім’ї на кінець звітного періоду або протягом 183 календарних днів мав чи має доступ до такого сейфу.