Стартував соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні»

Дата: 13.02.2020 15:05

Міністерством соціальної політики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» підписано Меморандум про співпрацю, який має на меті підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ-компанії.

Проєкт складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на он-лайн курсах та по закінченню навчання брати участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України.

Проєкт триватиме наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проєкті відбувається з 5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.

Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади.

Контактна інформація: