15 лютого – День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 14.02.2020 08:03

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Саме 15 лютого 1989 року, було закінчено, так звану, неоголошену війну, яка тривала майже 10 років і яку український народ засудив як несправедливу й жорстоку.

Щорічно українці віддають глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни-миротворця.

В глибокій шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю звертаємося до всіх тих, хто живе поряд з нами. Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра!

Низький уклін батькам і матерям, які виховали синів-героїв.

Слава Україні!

З повагою,