Голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк зустрівся з жителями Новаківської сільської ради

Дата: 14.02.2020 12:34

13 лютого 2020 року головою районної державної адміністрації Юрієм Тарасюком здійснено виїздний прийом громадян в Новаківську сільську раду. Прийом громадян проведено за участю заступника голови райдержадміністрації Артема Майданика, депутатів районної ради - Володимира Баса, Дмитра Кутишенка та Віктора Кутішенка, директора ДП «Грозинське» Василя Гераймовича, сільської голови Ніни Гилюк та спеціалістів апарату райдержадміністрації.

В ході спілкування з головою районної державної адміністрації мешканці громади звернулись з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами.

Велике занепокоєння у сільських мешканців викликає питання спуску дамби на ставку. Громадянами порушувались  питання  соціального захисту населення щодо неналежної роботи  системи монетизації.

Всі присутні отримали обґрунтовані відповіді на свої питання згідно чинного законодавства.

Начальниця відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату Коростенської районної державної адміністрації

Оксана Бовсуновська.