Виїзний прийом громадян заступника голови Коростенської РДА Артема Майданика

Дата: 14.02.2020 13:10

13 лютого 2020 року в Ковалівській та Шершнівській сільських радах відбувся виїзний прийом громадян заступника голови райдержадміністрації Артема Майданика, на якому також були присутні заступник голови Іршанської селищної ради Олександр Одноворченко, сільські голови даних громад та спеціалісти апарату Коростенської райдержадміністрації.

Основні питання, що турбують сільських мешканців нині це здебільшого питання децентралізації, незадовільного стану доріг,  автобусного сполучення та визначення зупинок на вимогу. Також  порушувались  питання нестачі питної води, законності вирубки лісу, поганого телефонного зв’язку.

Жителями Ковалівської сільради були висловлені прохання покращити робочий графік медичної сестри, яка на три села одна, а в с. Ковалі один раз на тиждень. Також було озвучено прохання зробити дитячий майданчик та придбати веломашину для поштарки.

В ході виїзного прийому Артем Майданик надав вичерпні відповіді на більшість питань. По іншим – дані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації. Виконання доручень взято на особистий контроль.

Начальниця відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату Коростенської районної державної адміністрації

Оксана Бовсуновська.