Мітинг та покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2020 12:10

Сьогодні, 15 лютого, в місті Коростені в парку «Древлянському» з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам. Участь в заході взяли народний депутат України Володимир Арешонков, голова Коростенської районної адміністрації Юрій Тарасюк, голова Коростенської районної ради Василь Клименко, міський голова Володимир Москаленко, депутат Житомирської обласної ради Володимир Нагорняк, голова Коростенської міськрайонної Спілки ветеранів Афганської війни і воїнів-інтернаціоналістів Олександр Ситнік, голова Коростенської районної ради ветеранів Микола Фещенко, воїни-інтернаціоналісти, громадськість, представники ЗМІ.

Присутні згадали всіх загиблих воїнів та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання та  покладанням квітів до монументу.