Народний вокальний ансамбль «Спокуса» отримав першість в конкурсі "Кришталь мелодій"

Дата: 17.02.2020 09:49

Перше місце в номінації «Ансамблі малих форм» в обласному фестивалі – конкурсі «Кришталь мелодій», що відбувся в Романові 15 лютого і був приурочений до Дня закоханих, – така висока оцінка поважного журі на чолі з народним артистом України Юрієм Градовським творчого доробку народного вокального ансамблю «Спокуса» Коростенського районного будинку культури.

Це особиста перемога і визнання професійної майстерності його учасниць: начальника відділу культури Коростенської РДА, заслуженого працівника культури України Лариси Бондар, головного спеціаліста відділу культури Коростенської РДА Любові Колесник та начальника відділу культури Ушомирської ОТГ Інни Маковської.

Це перемога художнього керівника РБК Миколи Білошицького, який багато уваги приділяє удосконаленню виконавської майстерності дівчат.

Це, в решті решт, перемога всієї Коростенщини, візитівкою якої є такі ось яскраві колективи.

Нехай же й надалі, попри все, «Спокуса» буде символом жіночності, гарного смаку та краси, а пісні у виконанні дівчат звучать, як гімн Любові і Коханню. Нехай Всевишній посилає благодать людям, які підтримували і підтримують аматорів сцени району в їх творчих починаннях. Цього разу по дружньому нас підтримала головний лікар Коростенської районної лікарні Алла Желєзнкова.

Лариса Бондар,

начальник відділу культури Коростенської РДА