Отримав субсидію - бережи енергоресурси!

Дата: 18.02.2020 10:09

Якщо я буду споживати послуг менше норми, то в мене заберуть субсидію! – саме цей міф викликає найбільший страх у отримувачів субсидій. Та пам'ятайте це лише міф. Заощаджувати воду/тепло/світло/газ, навіть якщо ви отримуєте субсидію, треба! Ви зможете зменшити свою обов’язкову частку плати за комірне. А держава може стати менш енергозалежною.

Експерти Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" спільно з Мінсоцполітики та Держенергоефективності вирішили ще раз звернути на це вашу увагу і створили відео "Отримав субсидію – економ енергоресурси!". Дивіться і пам’ятайте: надмірне використання енергоресурсів – шкідливе для вашого гаманця.