Представників ЗМІ запрошують на круглий стіл щодо розвитку сільського зеленого туризму на Житомирщині

Дата: 18.02.2020 15:02

Національною туристичною організацією 2020 рік оголошено Роком розвитку туризму в регіонах і сільських територіях. Спілка сільського туризму України розробила дорожню карту заходів на 2020 рік для промоції туризму в громадах країни.

Представники ЗМІ запрошуються до участі в круглому столі «Плани та перспективи розвитку сільського зеленого туризму на Житомирщині у 2020 році».

Крім того, проведуть екскурсію до с. Тригір’я (еко-вілла «Бобрівка HOUSE», підземелля Тригірського Преображеенського монастиря).

Реєстрація за номером телефону – (067) 723-53-82 Інна Величко.