Семінар клубних працівників району

Дата: 18.02.2020 15:36

18 лютого в приміщенні РБК відбувся семінар-практикум для клубних працівників району, який був присвячений одному з важливих, більше того – основних, елементів в організації масових заходів – сценарію.

В ході семінару методистом РБК Валентиною Щербиною надані практичні рекомендації щодо написання сценарію масового заходу. Ці рекомендації вона ж узагальнила в методичній розробці «Сценарій як основа культурно-мистецьких заходів», яка стане посібником для працівників сільських клубів та будинків культури.

Методист РБК Галина Цибуля здійснила аналіз сценаріїв поданих на районний Конкурс на кращий сценарій серед клубних установ. А начальник відділу культури Коростенської райдержадміністрації Лариса Бондар, підвівши підсумки ініційованого відділом Конкурсу сценаріїв, вручила дипломи його учасникам та переможцям.

А переможцями стали:

І місце – клуб с. Шершні (Тетяна Грищенко) та клуб с. Ковалі (сцен. Ольга Хижняк)

ІІ місце – БК с. Михайлівка (Юлія Кравець) та БК с. Лісівщина (Ольга Власюк)

ІІІ місце – БК с. Грозине (Василь Максимчук) та клуб с. Старики (Світлана Васянович)

В номінації «Народні традиції»

І місце – БК с. Холосно (Алла Бутрик)

ІІ місце – клуб с. Білошиці (Оксана Кирильчук та Світлана Білошицька)

ІІІ місце – клуб с. Воронево (Марина Пашинська) та БК с. Стремигород (Лілія Михальчук)

В номінації «Заходи для дітей та молоді»

І місце – клуб с. Шатрище (Наталія Рудницька)

ІІ місце – БК с. Новаки (Інна Ткаченко та Леся Алексеєнко)

ІІІ місце – БК с. Васьковичі (Яніна Ущапівська) та БК с. М.Зубівщина (Людмила Круликівська та Тетяна Мельниченко)