Нарада з сільськими головами. (19.02.2020)

Дата: 19.02.2020 16:16

Сьогодні в Коростенській районній державній адміністрації відбулась нарада з сільськими головами, щодо виплат соціальних пільг та субсидій на картки Ощадбанка та в поштових відділеннях Укрпошти. Провів нараду голова райдержадміністрації Юрій Тарасюк.

В ході обговорення піднятої теми сільські голови мали можливість задати ряд актуальних питань, що турбують жителів району та отримати роз’яснення від представників Ощадбанку, Укрпошти, районного управління праці та соціального захисту. Під час діалогу зі спеціалістами було визначено можливі шляхи вирішення окремих питань.

Наприкінці наради Юрій Тарасюк звернув особливу увагу сільських голів на проведенні робіт з благоустрою населених пунктів, зокрема на важливості розчищення кладовищ від захаращення та аварійних дерев.